Головна | Реєстрація | Вхід| RSSВівторок, 20.08.2019, 22:09

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Форум гімназії » Уроки » Правила вступу до ВНЗ у 2011 році
Правила вступу до ВНЗ у 2011 році
Medelgover Дата: П`ятниця, 10.09.2010, 09:46 | Сообщение # 1
Administrator
Група: Адміністратори
Повідомлень: 277
Статус: Offline
Згідно з проектом, право на першочерговий вступ буде надано особам "яким це право надано правилами прийому до вищого навчального закладу".
Згідно з проектом Умов прийому на 2011 рік, що пропонується Міністерством освіти для обговорення, вступ до вузів у 2011 році відбуватиметься на підставі рейтингового балу, що складатиметься з суми балів сертифікатів зовнішнього оцінювання (ЗНО), середнього балу шкільного атестату, а також балів за особливі успіхи у навчанні та балу за навчання на підготовчих курсах у вузі.
Як і в цьому році, проектом умов вступу передбачено врахування балів трьох сертифікатів ЗНО (максимум 600 балів) та середнього балу атестату (максимум 200 балів).
Крім цього, проектом передбачається нарахування додаткових балів вступникам, які досягли визначних успіхів у вивченні профільних предметів (призери всеукраїнських олімпіад та конкурсів МАН). Зокрема пропонується нараховувати особам нагородженим дипломами I ступеня – 50 балів, IІ ступеня – 40 балів, IІІ ступеня – 30 балів (цього року призери всеукраїнських олімпіад та конкурсів МАН вступали за окремим рейтинговим списком).
Також, проектом передбачається нарахування до 20-ти додаткових балів особам, які в рік вступу закінчили підготовчі курси вищого навчального закладу для вступу до цього вузу та для навчання на природничо-математичних, інженерно-технічних та педагогічних напрямах підготовки.
Також, у проекті Умов прийому на 2011 рік, доповнено перелік категорій вступників, які мають право на першочергове зарахування.
Зокрема, крім цьогорічних категорій вступників, які мали преференції щодо зарахування, право на першочергове зарахування матимуть вступники, "яким це право надано правилами прийому до вищого навчального закладу".
Крім цього, Міністерство освіти планує встановити мінімально необхідну для вступу кількість балів сертифікату ЗНО з профільних предметів на рівні 140 балів. З непрофільних предметів мінімальна кількість балів залишається на рівні 124 бали.
Серед нововведень також, введення фіксованого переліку конкурсних предметів на напрями підготовки (спеціальності) за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра та молодшого спеціаліста (у цьому році перелік конкурсних предметів встановлювали вищі навчальні заклади).
Міністерство освіти запрошує усіх бажаючих до обговорення та надання пропозицій до проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році.
Пропозиції можна надсилати до 25 вересня 2010 року за адресою: 01135, м. Київ, просп. Перемоги, 10, департамент вищої освіти, а також в електронному вигляді - за адресою: a_rybalko@mon.gov.ua .
Доступно тільки для користувачів

За матеріалами: Освіта.ua


 
Шалена♦Бджілка Дата: Неділя, 12.09.2010, 20:04 | Сообщение # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Статус: Offline
Quote (Medelgover)
балу за навчання на підготовчих курсах у вузі.

така дурість, по-іншому назвати не можу( Це "викачка" грошей з батьків. Адже не всі можуть собі довзолити підготовчі курси, не всім вони потрібні, а отримати додаткові бали бажають всі


Посміхнися несміло
Роздягни свою душу


Повідомлення відредагував Шалена♦Бджілка - Неділя, 12.09.2010, 20:05
 
Lyubustok Дата: Вівторок, 14.09.2010, 13:55 | Сообщение # 3
Сірий кардинал
Група: Модератори
Повідомлень: 69
Статус: Offline
Це лише проект, прошу зважити на це і не поспішати з висновками. З досвду знаю, що до квітня місяця все може кардинально змінитися. Єдине, що залишиться незмінним, - рівень підготовки до вступу. Отже, якими б не були ці умови, варто докладати максимум зусиль, щоб набрати в актив якнайбільше знань, досвіду і хороших оцінок.Якщо це у ваших силах, то ще і дипломів та грамот. В усякому разі це все ніколи даремно не пропаде і принесе свої дивіденти.

Додано (14.09.2010, 13:55)
---------------------------------------------
І ще одне: маємо печальний досвід з минулих років: траплялися учні, які з "благословіння" батьків ігнорували навчання, покладаючись лише на гроші. Результат: ці учні попролітали. А батькам має бути соромно за відсутність мудрих настанов для власних дітей. Найпростіше ходити і скиглити: "Які там знання? Знаємо ці знання. Заплатимо - і буде вчитися". За таку філософію потім розплачуються діти суцільними поразками.


 
El_Antonio Дата: Вівторок, 14.09.2010, 23:55 | Сообщение # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Статус: Offline
Мені листочок в КПІ дали,казали принести в школу.
Листочок наступного змісту : " Йдіть на підготовчі курси в КПІ - пріоритетний вступ,98% абітурієнтів,які пройшли курси,стають студентами"
Ото так.
А листочок я не приніс бо вдома тільки в неділю)


...
 
Ripper Дата: Середа, 22.09.2010, 19:12 | Сообщение # 5
злісний хуліган
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Статус: Offline
Насправді, не знаю як там у інших універах, а в кпі - підготовчі курси це потужна освіта. Крім пріоритетного вступу вони надають можливість краще сприймати та навіть знати раніше ту інформацію, яку надають на 1 курсі

***
 
Medelgover Дата: П`ятниця, 24.09.2010, 09:44 | Сообщение # 6
Administrator
Група: Адміністратори
Повідомлень: 277
Статус: Offline
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник підписав наказ про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році

Як зазначається у наказі МОН № 833 від 26 серпня 2010 року, в 2011 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, буде проводитись з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, російської мови, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

У порівнянні з минулим роком, до списку предметів, з яких буде проводитись зовнішнє незалежне оцінювання, додано російську мову.

Обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів буде зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховуватись як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра, медичного та ветеринарно-медичного спрямування).

Також, Українським центром оцінювання якості освіти (УЦОЯО) буде здійснено переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії на кримськотатарську, молдовську, польську, російську, румунську та угорську мови.

Як повідомлялось раніше, Міністерство освіти і науки оприлюднило для обговорення проект умов прийому до вузів у 2011 році.

За матеріалами: osvita.ua


 
Lyubustok Дата: Субота, 25.09.2010, 14:16 | Сообщение # 7
Сірий кардинал
Група: Модератори
Повідомлень: 69
Статус: Offline
Все добре, але як бідним випускникам готуватися до вступу за новими програмами, якщо навіть підручників немає? Всі ці "реформи" щороку нищівно б'ють по учнях і вчителях. Ну що ж, виживуть, як у джунглях, найсильніші.

 
Efimka Дата: Субота, 25.09.2010, 23:08 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 448
Статус: Offline
так,бачу,що нам повезло зі вступом, але нічого,все буде добре...

 
Klyoma Дата: П`ятниця, 01.10.2010, 22:54 | Сообщение # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 152
Статус: Offline
В нас в КНУ провели контрольну роботу по залишковим знанням з історії України... Звичайно ж ці залишкові знання, за уявленням Табачника, який напередодні завітав в університет, мають бути енцеклопедичними... А вірніше рівно настільки, наскільки можливо скомпроментувати ЗНО.... Дякуйте Богу, що у Вас тести, а не екзамени... Все в ваших руках...

П.С. Як казав наший доцент В.А. Короткий: " Мало я нашому випускнику, Табачнику, двійок ставив"=))

Повідомлення відредагував Klyoma - П`ятниця, 01.10.2010, 22:58
 
G@fik Дата: Неділя, 03.10.2010, 15:14 | Сообщение # 10
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Статус: Offline
в принципі правила схожі з 2010 роком)))
 
Маринка Дата: Неділя, 03.10.2010, 18:00 | Сообщение # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Статус: Offline
ООО......бачу Що у 2012 мені ЗНО взагалі буде весело складати...Якщо кожного року буде щось змінюватися... та ще й в не найкращий бік..... wacko wacko

Розраховуй на те, що є, а не на те, що буде!!!!!!!
 
Medelgover Дата: Четвер, 07.10.2010, 09:49 | Сообщение # 12
Administrator
Група: Адміністратори
Повідомлень: 277
Статус: Offline
Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), Міністерством освіти затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання, за якими укладатимуться тести ЗНО 2011 року, з наступних предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, німецька, французька, іспанська мови.

Програму з російської мови буде оприлюднено найближчим часом, після її затвердження Міністерством освіти і науки України.

Нагадаємо, 26 серпня, міністр освіти і науки Дмитро Табачник підписав наказ про проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2011 році.
Відтак, у 2011 році, результати зовнішнього незалежного оцінювання будуть зараховуватись як вступні випробування до вищих навчальних закладів за освітньо-професійними програмами підготовки молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра, медичного та ветеринарно-медичного спрямування).

Обов'язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів буде зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Українським центром оцінювання якості освіти буде здійснено переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії на кримськотатарську, молдовську, польську, російську, румунську та угорську мови.

За матеріалами: osvita.ua


 
Efimka Дата: П`ятниця, 15.10.2010, 17:35 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 448
Статус: Offline
Я в шоці, в цьому році взагалі,твориться щось незрозуміле..
ой бідні випускники..але тримайтеся!


 
Ripper Дата: Субота, 20.11.2010, 14:12 | Сообщение # 14
злісний хуліган
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Статус: Offline
угу. це мабуть така традиція : з року в рік новоспечені студенти жаліють абітурієнтів)

***
 
Efimka Дата: Понеділок, 22.11.2010, 00:08 | Сообщение # 15
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 448
Статус: Offline
Так, потрібно ж підтримувати друзів)))))

Ппросто нас також підтримували і говорили, що все буде добре, а хто в це вірить, то все обов*язково здійсниться


 
Форум » Форум гімназії » Уроки » Правила вступу до ВНЗ у 2011 році
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


zologymnasium.ucoz.ua © 2019
Хостинг від uCoz