Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:34

Головна » 2013 » Листопад » 11 » "Золотоноша - місто чорнобривців" - Фото-виставка Олександра ПУГАЧА [ФОТО]
"Золотоноша - місто чорнобривців" - Фото-виставка Олександра ПУГАЧА [ФОТО]

Гімназія продовжує шукати таланти. Цього разу в дещо незвичний та інноваційній сфері - любительська фотографія.

Про те , що будь-який школяр любить робити фотознімки , говорити зайве. Соціальні мережі щомиті наповнюються величезною кількістю аматорських фотографій, зроблених школярами за допомогою цифрових фотокамер, або смартфонів . Кожному хочеться, щоб його знімок виділявся у стрічці новин, і щоб цей знімок був максимально оцінений аудиторією. Особливо , коли на цьому знімку - сам автор фотошедевру.

Але, те що здається красивим і цікавим одному, в інших може не викликати жодних емоцій. І проблема не в тому, що мало пікселів у камери, або недостатньо довгий об'єктив. А в тому, що юному фотографу не вдалося передати той настрій, який бажав передати. Адже автор знімка, бажає пробудити у глядачеві певні емоції! Йому хочеться змусити глядача або ойкнути від подиву, або змусити сміятися, а може навіть заплакати.

Не лишилась без емоцій глядачів і фото-виставка юного фахівця Саші ПУГАЧА, котрий спеціально до Дня Золотоноші презентував серію робіт про рідне місто на тему "Золотоноша - місто чорнобривців". Від вересня кожен бажаючий має змогу ознайомитись із чарівними краєвидами оновленого рідного міста у коридорі школи.

Категорія: Участь у конкурсах | Переглядів: 955 | Додав: chipri | Рейтинг: 5.0/1
«  Листопад 2013  »