Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:00

Головна » 2014 » Квітень » 10 » Учні та вчителі завершили проведення акції "За чисте довкілля" озелененням пришкільної території [ФОТО]

В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та традиційних «суботників», ініційованих у нашому місті, учні гімназії продовжують проводити дні благоустрою на території навчального закладу та прилеглих мікрорайонах.

Нещодавно діти на чолі з учителем трудового навчання Григорієм БЛАЖКО навели у лад у сквері, неподалік школи, котрий вже не один рік через байдужість місцевих жителів був занедбаний та перетворився у стихійне сміттєзвалище. Також гімназисти традиційно долучились до прибирання міського парку.

Вчора, 9 квітня, естафету прийняло подвір’я нашого закладу – учні 5-11 класів здійснили останні приготування пришкільної території до справжнього приходу весни, продемонструвавши ентузіазм у роботі, небайдужість до свого навчального закладу, з відповідальністю віднеслися  до поставлених перед ними завдань. Учні, вчителі школи облаштовували територію, впорядковували квітники, висаджували там нові квіти. Суттєво допомогла з поповненням квітників голова Піклувальної ради Ольга МОМОТ.

«Ми повинні утримувати територію біля школи в належному стані, озеленяти і доглядати її, - коментує проведення акції вчитель біології Оксана ШАПОШНИК, відповідальна за озеленення Золотоніської гімназії. – Адже наша школа стала осередком формування турботливого ставлення дітей і дорослих до навколишнього середовища».

Як зазначили в один голос учасники заходу, цього дня навіть погода була на їхньому боці, бо за годину після завершення прибирання пустився рясний весінній дощ, котрий, ще більше озеленивши територію, поставив жирну крапку у квітневому благоустрої.

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» була започаткована розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2010 році.

В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, упорядкування кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об'єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохороного законодавства. Зокрема, створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів річок, озер, ставків, розчищення та упорядкування джерел.

Категорія: Еко-акції | Переглядів: 449 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2014  »