Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:42

Головна » 2013 » Жовтень » 17 » Учні гімназії в черговий раз долучились до суботника у міському парку [ФОТО]
Учні гімназії в черговий раз долучились до суботника у міському парку [ФОТО]

Учні 9-11 класів Золотоніської гімназії в черговий раз долучилися до золотоніського суботника, допомігши прибрати міський парк від осіннього листя.

За вікном знову осінь, яку ми з нетерпінням чекали, тому у парках коїться щось прекрасне! Золоті листя радують око, плавно падаючи донизу, на землю, і скриплять під ногами. Здається, ніби ти потрапив в інший світ, з новими фарбами і людьми. Тут тихо і спокійно, немає галасу як у центрі міста, люди нікуди не поспішають, а просто милуються краєвидами. Фарби осені вражають: жовтий колір листя нагадує золото, коли на листя падають сонячні промені. Подекуди на деревах є і червоне листя, цей контраст цікавий. Коли бачиш таку красу, так і хочеться стати художником та намалювати все це.

Проте, рано чи пізно різнобарвю приходить кінець. Разом з дощами псується і зовнішній вигляд наших парків, котрі стають вже далеко не такими чарівними, як тиждень тому. Тому не зважаючи на похмуру погоду, працювали хлопці та дівчата як завжди з ентузіазмом та згуртовано, адже це наш парк і це наше місто. Краса якого лише підкреслює кращі сторони тих, хто тут живе.

Прес-служба Золотоніської гімназії

Категорія: Еко-акції | Переглядів: 566 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0