Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:45

Головна » 2013 » Грудень » 2 » Троє гімназистів стали переможцями обласної інтернет-олімпіади
Троє гімназистів стали переможцями обласної інтернет-олімпіади

Учні Золотоніської гімназії знову відзначились успішними результатами на обласній інтернет-олімпіаді з навчальних предметів. Як і минулого року, наші діти – єдині обласні переможці у Золотоноші. Цього разу здобуток навіть більший – чотири перших місця, котрі також дають право на участь у обласному етапі традиційних учнівських олімпіад поза конкурсом.

Минулорічний переможець, учень 10-А класу Владислав ТАРАНЕНКО, тепер показав успішний результат з фізики разом з ученицею 11-А класу Едітою БАРОЯН (керівник– вчитель фізики Іван СКРИПНИК). Едіта ж крім того посіла перше місце і з економіки (керівник – учитель економіки Світлана ЗАЄЦЬ). Також в черговий раз відзначилось методичне об’єднання учителів української мови та літератури – учениця 11-А класу Яна СКИБА (керівник – Надія БАРАННИК) стала тріумфатором на олімпіаді з рідної мови.

Також достойні результатами можуть похвалитися:

Олексій РАФАЛЬСЬКИЙ (11-Б) – 2 місце на олімпіаді з правознавства (кер. – Людмила КОВТУНЕНКО);

Віталій ЄВТУШЕНКО (9-А) та знову ж таки Едіта БАРОЯН  – 2 та 3 місця на олімпіаді з біології відповідно (кер. Зінаїда КУРИЛЕНКО);

Ілля ВЯЛКОВ (8-Б) та Софія ДРАЧ (10-А) – 3 та 4 місця на олімпіаді з географії відповідно (кер. Анна МІРОШНИК)

Яна ЯРМОЛЕНКО (11-А) – 5 місце на олімпіаді з педагогіки та психології (кер-ки Любов ДЕНИСЮК та Вікторія РАКІТІНА).

В цілому, наше місто за кількістю перемог посідає 4 місце в області після Черкас, Умані та Сміли.

Нагадаємо, що  контроль знань при проведенні обласної інтернет-олімпіади відбувався з використанням програмного засобу «Система обробки тестів «Знайка», розробленого у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників. Опісля проходження тесту учні надсилали згенерований програмою результат до центру збору інформації, де результати учнів всієї області централізовано оброблювалися.

Згідно з регламентом Конкурсу, учні, які посіли перше місце, будуть брати участь в обласних олімпіадах з навчальних дисциплін поза рейтингом.

Прес-служба Золотоніської гімназії

Категорія: Новини | Переглядів: 346 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0