Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:45

Головна » 2013 » Листопад » 13 » «SkoolTV for love life» - запрошуємо гімназистів проявити таланти на Всеукраїнському конкурсі відеокліпів

«SkoolTV for love life» - це всеукраїнський інтернет-конкурс відеокліпів учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, технікумів, шкіл-інтернатів (І-ІІІ рівень акредитації) на визначені теми.

Період проведення: 15 вересня 2013 р. – 25 травня 2014 р.
Охоплення: Україна.
Учасники-конкурсанти: учні та школи.

Призи для учнів-переможців:

1 місце – планшет Samsung Galaxy Tab
2 місце – телефон Samsung Galaxy 3S
3 місце - MP3 плеєр iPod Touch
4 місце – планшет Samsung Galaxy Note
5 місце – гірський велосипед Comanche Backfire Disc

Призи для шкіл:

1, 3 етапи – Інтерактивна дошка
2, 4 етапи – Проектор

ОПИС ПРОЕКТУ

1. Учні створюють і завантажують відео на 4 основні теми.
2. Кожний конкурсант, пройшовши успішно два онлайн-тести (з основ фінансової грамотності та правил здорового харчування), зможе додати до рейтингу свого відео до 100 додаткових голосів
3. Завантажуючи відео, учасники мають опцію відмітити географічні координати свого відео на інтерактивній відео-карті України
4 . Інші користувачі сайту можуть проголосувати за відеоролик 4-ма способами (звичайний лайк, пройшовши фінансовий тест, пройшовши тест з основ здорового харчування, смс-голосування). Гроші від СМС-голосування зараховуються у благодійний фонд проекту для підтримки шкіл-інтернатів, допомоги в лікуванні хворих дітей та інших благодійних ініціатив.
5. Переможець серед учнів – це автор відеоролику, який отримав абсолютну більшість голосів в інтернет-голосуванні.
6. Школа-переможець у конкурсі шкіл визначається сумарною кількістю голосів, відданих за всі відео кліпи учнів даної школи.

ВИМОГИ ДО ВІДЕОКЛІПА:

Тривалість – до 5 хв.
Технічні характеристики: Розмір до 2 ГБ, з дотриманням авторських прав. При використанні музики, фото або відео, які належать іншим авторам, посилання на джерело обов’язкове. При недотриманні даного пункту, відео будуть вилучатися без попередження.

Теми конкурсу:
• Я як особистість - мої конкуренті переваги, знання, таланти;
• Моя сім’я за здорове харчування! – розкажи у своєму відео які молочні продукти споживає твоя сім'я, що таке здорове харчування, як молочні продукти сприяють гарному самопочуттю, підвищують активність людини та продовжують життя.
• Моя школа за активний спосіб життя! – організуйте пробіг або регулярні пробіжки у вашій школі, місті / селі, розкажіть про це у вашому відео. Поясніть, чому саме зайняття спортом і, навіть, звичайний біг сприяють профілактиці кардіозахворювань та допомагають почувати себе здоровим. Розкажіть про інші спортивні заходи у вашій школі, як вони сприяють міцному здоров’ю та довголіттю. Запропонуйте позитивні зміни у вашій школі, які сприятимуть тому, щоб учні стали більш здоровими та активними."
• Моє місто/село - цікава (незвичайна) природа, аномальні природні явища, репортажі про знаменитих людей, їх героїчні, незвичайні або цікаві історії, високохудожні або креативні презентації міста/села, найкраща туристична реклама міста або місцевості.

Дозволено: виставляти на конкурс не тільки новостворені відеоролики, але й матеріали, відзняті раніше.

Заборонено: розміщувати матеріали еротичного змісту, а також такі відеокліпи, які пропагують будь-яке насильство, дискримінацію, негативне ставлення до довкілля, політичну та комерційну рекламу та матеріали, які порушують авторські права. Відповідальність за зміст матеріалів несе автор відеоролику. Адміністрація сайту автоматично видалятиме з конкурсу ті матеріали, які не відповідають вимогам конкурсу.
Категорія: Афіші | Переглядів: 315 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2013  »