Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:37

Головна » 2014 » Вересень » 17 » Самоврядування, відповдальність, активність - Учні гімназії обиратимуть свого президента

8 жовтня у Золотоніській гімназії відбудуться вибори Президента шкільного парламенту, в результаті яких учні визначаться із загальношкільним лідером, котрий стане головною комунікаційною ланкою між дітьми та вчителями, а також візьме на себе обов’язки організації дозвілля,  самоврядування тощо.

Реєстрація претендентів на пост завершується 20 вересня. За цей час кожен клас (з восьмих до одинадцятих) має визначитись з єдиною кандидатурою – представником колективу, який і буде балотуватися.

До 7 жовтня у школі проводитиметься передвиборча кампанія: кожен кандидат має представити на розгляд учнів свою програму щодо самоврядування, пропозиції, зміни та ініціативи. Завершиться цей процес колективними відкритими дебатами.

Обраний Президент не лише стане головним представником учнівського колективу у процесі діалогу з адміністрацією гімназії, а формуватиме парламент, тобто товаришів, котрі допомагатимуть діяльності у конкретних сферах.

13 жовтня на загальношкільній лінійці відбудеться інавгурація нового очільника шкільного самоврядування.

Положення про Президента та кабінет міністрів гімназії буде опубліковане пізніше. За довідками звертатись у кабінет №304 до Емми Криворучко, педагога-організатора Золотоніської гімназії

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 345 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »