Головна | Реєстрація | Вхід| RSSСубота, 24.02.2018, 00:42

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисні посилання
Офіційна спільнота у ВК
Офіційна спільнота у ВК
Наш YouTube-канал
Відділ освіти
Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
Головна » 2014 » Травень » 22 » Річний звіт діяльності гімназії: Батьківська конференція - 2014
11:02
Річний звіт діяльності гімназії: Батьківська конференція - 2014

Одним з фінальних акордів навчального року у гімназії стали два заходи, спрямованих на увагу батьків, нинішніх та майбутніх гімназистів: у п’ятницю, 16 травня, була проведена щорічна батьківська конференція, а в суботу – день відкритих дверей для майбутніх першокласників.

Загальношкільні батьківські збори, як і торік, відзначились масовістю, адже присутніми були 176 осіб, котрі опісля традиційної екскурсії закладом та відвідування майстер-класів, ознайомились зі звітом директора гімназії, Голови піклувальної ради та її бухгалтера.

Очільник навчального закладу Любов ДЕНИСЮК підбила науково-методичні підсумки навчального року та розповіла про перспективи розвитку гімназії на наступний рік.

Так, в міських олімпіадах з 21 предмету брали участь 36 учнів, з них призерами стали 29 осіб. 24 гімназисти взяли участь у обласних олімпіадах, повернулись з нагородами – 14. У шкільному науковому товаристві цього року брало участь 14 школярів. З них всі стали переможцями міського, а 12 дітей – призерами обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої Академії Наук. Іванна Денисюк, як кращий юний науковець Черкащини у секції «Хімія», взяла участь у Всеукраїнському етапі.

Виховна робота гімназії, як завжди, проводилась у декількох напрямках: виступи майстрів співу, хореографії та декламування, екологічні акції, волонтерські заходи, патріотичне виховання тощо. Влітку на базі пришкільного табору проведений конкурс «Гімназія має талант», метою якою був пошук обдарованих гімназистів. Юні волонтери цього року допомагали екс-директорові гімназії Тамарі МАЛИНИОВСЬКІЙ. Еко-акції проведені у міському парку, повністю очищена паркова зона на вулиці Гагаріна, постійно доглядається пришкільна територія. Крім того, ведуться роботи з ландшафтного дизайну подвір’я, в рамках яких відбувається вже традиційна акція «Заквітчай шкільне подвір’я». Артистичні таланти діти мали змогу проявити у таких заходах, як «Осінній ярмарок» (театралізоване дійство, котре відтворює атмосферу традиційного українського ярмарку), «Диско-батл» (імпровізовані міські змагання з танців для дітей-аматорів), «Новорічний тиждень», під час якого бездоганно зіграла свої ролі акторська трупа представників старших класів, «Свято закоханих». Постійно діє дитячий ляльковий театр учнів 3-А класу, який вже навіть гастролює з виставами до дитячого садочка «Берізка». На базі гімназії проводилась робота з пропаганди здорового способу життя та безпеки життєдіяльності – до нас приїздили з лекцією та практичними заняттями працівники МНС. Патріотичне виховання представлене майстерною театральною постановкою під керівництвом заступника директора з виховної роботи Світлани ЛУЧАНІНОВОЇ, яку глядачі мали змогу побачити з нагоди вшанування жертв Голодомору. Також діти створили експозицію пам’яті загиблим у зимових протистояннях в Україні, а малюки 1-В класу за допомогою вихователя ГПД за мотивами весняних вітчизняних подій відзняли відеоролик на тему «Ми – за мир!»

Традиційно на високому рівні провели рік гімназійні спортсмени, навіть перевершивши попередні результати. Так, футболісти здобули перемогу на міському Кубку Маслоробного комбінату, обидві баскетбольні команди в черговий раз стали чемпіонами Золотоноші серед загальноосвітніх навчальних закладів, а юнаки привезли трофеї з обласного рівня – 3 місце у першості з баскетболу і перемога на обласних змаганнях зі стріт-болу. Навесні ж легкоатлети перемогли на міській Спартакіаді, а учні 7-х знову не мали рівних собі під час змагань «Старти надій».  В якості підготовки до спортивних змагань, загартування командного духу та виявлення нових талантів гімназія щороку проводить масові спортивні заходи: щоліта на базі пришкільного табору відбувається літня Спартакіада для молодших школярів, а на початку навчального року – традиційні олімпійські ігри, в якому бере участь абсолютна більшість гімназистів. Крім того, восени відбулись оригінальні спортивні заходи, котрі вельми вподобали школярі – козацькі змагання «Джура» та автентичні «Козацькі забави» на Покрову. На Різдвяні свята діти зустрічали «Турнір поколінь», де колишні випускники гімназії змагалися з нинішніми нашими баскетболістами.

2013-2014 навчальний рік запам’ятався яскравими учнівськими проектами, більшість з яких відзначаються своєю неординарністю та мають неабиякі перспективи у майбутньому. На базі єдиної у місті належним чином облаштованої трудової майстерні діти різного віку виготовляли підставки для малечі у кабінет інформатики, що вимагав новий Держстандарт середньої освіти, займались реставрацією предметів народного побуту, які стали прикрасою мистецької етно-зони гімназії, займались виготовленням ексклюзивної копії «шевченківської хати». Учениця 11-Б майстерно реставрувала старовинну скриню, власноруч прикрасивши її петриківським розписом. Гімназисти за допомогою мами нашої учениці, Тетяни Короткевич, беруть участь у проекті «Берегині українського роду», вручну виготовляючи ляльки та одяг до них, створюючи копії видатних українських літературних образів жінок. Мистецькі роботи учня 8-Б Валерія Перехреста на тему життя та творчості Тараса Шевченка представлені у вигляді експозиції на третьому поверсі. Крім того, діти молодших класів постійно приймають участь у майстер-класах у миловаріння, виготовлення годівниць та м’яких іграшок.

На конкурс передових педагогічних досягнень гімназія цього року представила 12 робіт від педагогічного колективу: 8 методичних посібників та 4 серії цифрових ресурсів. Серед них: Алла ВЕРЕЩАКА (посібник «Сходинки етичного зростання. 2 клас»), Світлана ШЕВЧЕНКО («Сходинки етичного зростання. 3 клас»), Ольга ДАВИДЕНКО («Сходинки етичного зростання. 4 клас»), Надія БАРАННИК та Ірина ОМЕЛЬЧЕНКО («Українська мова. Курс довузівської підготовки»), Володимир ЄГОРОВ («Інноваційні форми організації спортивно-масової роботи з гімназистами»), Іван СКРИПНИК та Сергій РІЗНИК («Факультативний курс підготовки до ЗНО з фізики»), Зінаїда КУРИЛЕНКО («Рослинний і тваринний світ  у творчій спадщині Тараса Шевченка»), Вікторія РАКІТІНА («Застосування транзактного аналізу в системі освіти з метою створення психологічного комфорту в навчальному закладі»). П’ятеро вчителів підготували серію мультимедіа ресурсів для проведення уроків. Це: Світлана БУРЯК та Аліна БІЛАН («Уроки русского языка в 10 классе. Лексика), Людмила КОВТУНЕНКО («Західноєвропейські держави у XVI – 1 половині XVII століття»), Світлана ЛУЧАНІНОВА («Завершення формування світових колоніальних імперій»), Наталія ЦИГАННИК («Патріотичне виховання на заняттях ГПД»).

Суттєво змінила свій зовнішній вигляд та покращила матеріально–технічний стан  гімназія у поточному навчальному році. Так, за кошти батьківської Піклувальної ради і спонсорські внески було придбано та облаштовано новий комп’ютерний клас, оновлено комп’ютерну та копіювальну техніку у Ресурному центрі та в приймальні директора, проведено перший етап встановлення мультимедіа обладнання у навчальних аудиторіях, повністю відремонтовано бібліотеку, пофарбовано фасад приміщення школи, замінено 140 метрів водопровідних труб у підвальному приміщенні, встановлено сучасні вікна на першому поверсі, облаштовано «зелену аудиторію» для проведення занять на свіжому повітрі під час групи продовженого дня, завершені роботи у хореографічних класах, придбано акустичну систему та музичні інструменти для проведення дитячих рок-концертів, відреставровано спортивний зал, обладнано кабінет учнівського самоврядування та нову навчальну аудиторію для 1-В класу, придбано нові класні дошки, модернізовано ландшафтний дизайн на пришкільному подвір’ї, розпочато роботи з проведення локальної мережі у кожний клас.

Про міжнародну співпрацю розповідала заступник директора з науково-методичної роботи Світлана БУРЯК. Продовжується багаторічна дружба з Академією Міннехаха (Міннесота, США), в рамках якої проведений традиційний літній табір ESL-Camp за участю носіїв англійської мови. Цього року молодших школярів гімназія запрошує на черговий подібний захід, який буде організовано спільно із СШІТ №2 на її базі. Укладено угоду про співпрацю з Міжнародним університетом LCC (Клайпеда, Литва), котрий звернув увагу на Золотоніську гімназію через те, що її учні складають найбільший відсоток серед студентів з України. Відтепер на базі нашої школи проводяться щорічні TOEFL-тести для оцінки рівня знань англійської мови. Учні 6-7 класів беруть участь в українсько-канадському проекті з дистанційного онлайн-навчання іноземної мови, який проводять педагоги з Північної Америки за допомогою наших вчителів. Восени підписана тристороння угода про співпрацю між Золотоніською гімназією, Київським НВК №20 та коледжем Альбер (Аржелє-сюр-Мер, Франція), в рамках якого навесні Францію для обміном досвіду відвідали 20 школярів та троє вчителів. Наступного року планується візит-відповідь французьких дітей.

Про перебіг коштів у 2013-2014 навчальному році доповідали голова Піклувальної ради Ольга МОТОТ, та бухгалтер ради Інна НАУМЕНКО.

Наприкінці заходу гімназійні батьки взяли участь у голосуванні. На їхній розгляд виносилось два питання: оцінка роботи директора за звітний період та напрями використання коштів Піклувальної у наступному навчальному році.

З приводу діяльності адміністрації думка одностайна – 98% батьків висловились схвально.

Роботу директора за звітний період вважаю:

Високоефективною – 68% (72 особи);

Ефективною – 30% (31 особа);

Низькоефективною – 0;

Утримуюсь – 2% (2 особи).

Всього проголосувало 105 осіб.

Щодо другого питання порядку денного голосування уточнення зробила директор гімназії, пояснивши, що при підрахунку в першу чергу вирішуватиметься доля двох пакетів заходів: заміна вікон або ряд оновлень на вибір батьків. Це зумовлено тим, що роботи по закупівлі та обладнанню вікон у навчальних аудиторіях – справа нині доволі коштовна, тому в разі такого вибору всі кошти Піклувальна рада буде змушена направити саме туди (при чому, найімовірніше, не вистачить і їх). Другий пакет передбачає ряд заходів щодо оновлення гімназії, позаяк потребує в сумі значно менші вкладення. Респондентам дозволялось обирати декілька пунктів в бюлетені.

Отже, згідно результатів, зі 176 голосів 43 маємо за заміну вікон (24%), решта – за другий пакет (76%). Далі ж побажання розподілились наступним чином:

Ремонт їдальні – 33% (44 голоси);

Другий етап мультимедійного обладнання – 32% (42 голоси);

Оновлення актового залу – 11% (14 голосів);

Закупівля хімреактивів – 9% (12 голосів);

Обладнання кабінету математики – 8% (11 голосів);

Обладнання кабінету історії – 7%: (10 голосів).

Найактивнішими виявились батьки 4-Б класу. Майже повністю проігнорували захід представники 3-Б, 3-А, 6-А, 7-Б та 9-А класів.

Згідно батьківського волевиявленнння за таким списком і діятиме адміністрація гімназії у наступному навчальному році. 

 

 

Звіт Піклувальної ради:

Дякуємо:

 • усім батькам за санітарно-гігієнічні засоби, зібрані у вересні;
 • батькам, учням та класним керівникам за зібрану макулатуру;
 • ініціативній групі (Сокирці О.Б., Лещуку М.В., Крижанівському М.П.) за придбання мультимедійного обладнання для школи.

Ми щиро вдячні спонсорам:

 1. Момот Григорію Олександровичу та Ользі Михайлівні.
 2. Горяніній Валентині Михайлівні.
 3. Мархоцькому Володимиру Михайловичу.
 4. Шураку Юрію Миколайовичу.
 5. Денисюк Юлії В’ячеславівні.
 6. Фундації Шепердз Юкрейн.
 7. Кулінічу Владиславу Віталійовичу.
 8. Собку Івану Васильовичу.
 9. Борис Тамарі Павлівні.
 10. Богдану і Анні Шеремет.
 11. Тараненко Валентині Іванівні.
 12. Подаковій Надії Євгеніївні.
 13. Гончару Олександру Володимировичу.
 14. Мерзі Анні Володимирівні.
 15. Грибу Віталію Миколайовичу.
 16. Степанок Аллі Володимирівні.
 17. Сокирці Олені Борисівні.
 18. Дишлевій Ірині Олександрівні.
 19. Литвиненку Вадиму Івановичу.
 20. Омельяненку Артему Миколайовичу.
 21. Петленку Павлу Олексійовичу.
 22. Тесленкам Сергію Васильовичу та Олені Феофанівні.
 23. Николенку Петру Івановичу.
 24. Ярош Ользі Станіславівні.

Окрема подяка:

 • Батькам 11-А класу за підвісну стелю у бібліотеку;
 • Батькам 11-Б класу за придбання комп’ютера і двох моніторів;
 • Савченку Сергію Володимировичу за ремонт комп’ютерного класу;
 • Фундації Шепердз за придбання комп’ютерного класу;
 • Страховій компанії «Еталон» за принтер;
 • Американській інвестиційній компанії за придбання стінки в комп’ютерний клас;
 • Міській раді та торговому центру ЕКО-Маркет за соціальну угоду – заміну вікон;
 • Собченко Оксані Олександрівні за зелену аудиторію.

 

Категорія: Про заклад | Переглядів: 465 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЗНО - 2014
ЗНО - 2014
Пошук
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Авторські публікації
Учні 8-А класу взяли участь у лісовій велоподорожіВікторія Горобець:
Учні 8-А класу взяли участь у лісовій велоподорожі
Дівчата з 11-х класів виявляли найкмітливіших математиківЯна Скиба:
Дівчата з 11-х класів виявляли найкмітливіших математиків
Майстер-клас з миловаріння у 4-Б класі Світлана Шевченко:
Майстер-клас з миловаріння у 4-Б класі
Архів записів

zologymnasium.ucoz.ua © 2018
Хостинг від uCoz