Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:43

Головна » 2014 » Червень » 5 » Останній дзвінок - 2014
Останній дзвінок - 2014

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко привітав школярів зі святом останнього дзвоника. Випускникам золотоніської гімназії обласний очільник вручив державні прапори.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА

Останній дзвоник ознаменував закінчення навчального року для 109, 3 тисяч черкаських школярів. У центрі уваги на всіх лінійках в цей день опинилися 7745 учорашніх одинадцятикласників: вони назавжди попрощалися зі шкільною лавою й віднині стали на ще одну, нову й невідому, сходинку самостійного життя.

– Останній дзвоник – це завжди урочисте, зворушливе й хвилююче свято як для батьків, так і для учнів та їхніх учителів-наставників, – сказав Юрій Олегович. – А тих, для кого мелодія шкільного дзвоника сьогодні звучить востаннє, далі чекає доросле життя. Усім вам бажаю залишатися справжніми патріотами, такими, якими вас виховали ваші вчителі. Вони віддають всі свої сили цій непростій учительській справі.

Тільки в цьому році з 36-ти учасників міських олімпіад 29 представників цієї гімназії стали призерами, більше десятка - переможці обласних олімпіад, чимало учнів - призери обласного етапу конкурсу-захисту наукових робіт членів Малої Академії Наук, є й кращий юний хімік області. Тож цього урочистого дня особисто від очільника області 47 випускників гімназії отримали символічні подарунки – державні стяги. А шкільна бібліотека поповнилася новенькими навчальними книгами.

– Нинішній рік непростий у житті нашої країни, у сторінки її історії вписалася Революція гідності, – додав Юрій Ткаченко. – Молоді юнаки на Майдані виборювали свободу та суверенність нашої держави. Пам’ятайте про них, адже вони віддали свої життя за те, щоб нове покоління й ви, зокрема, могли вільно ходити на землі, щоб вас захищав закон і про вас турбувалася ваша держава – Україна. Де і в якій країні ви не були б, пам’ятайте, що ви – українці.

До випускників звернулися і першокласники: вони засипали їх компліментами й просили не забувати про рідну школу, яка дала їм путівку в доросле життя. А старшокласники запустили в небо повітряні кульки й дарували улюбленим вчителям квіти.

Категорія: Новини | Переглядів: 651 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
Не гнівіть керівництво. Вкажіть правильне прізвище начальника міськво.

«  Червень 2014  »