Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:34

Офіційна спільнота у ВК
Наш YouTube-канал
Відділ освіти
Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
Головна » 2014 » Лютий » 6 » Обидві баскетбольні команди гімназії знову стали чемпіонами міста [ФОТО, ВІДЕО]
14:57
Обидві баскетбольні команди гімназії знову стали чемпіонами міста [ФОТО, ВІДЕО]

Завершилися чергові міські змагання з баскетболу серед шкіл міста, переможцями яких знову стали гімназійні юнаки та дівчата.

Так команда хлопців здобула п’ять перемог з п’яти із загальною різницею очок 362:37. Кращим гравцем чемпіонату став учень гімназії Влад ТАРАНЕНКО, котрий має у особистому заліку 119 пунктів.

Аналогічно колектив дівчат пройшов турнірну дистанцію без втрат: 4 ігрові перемоги та одна технічна (гравці СШІТ №2 не з’явилися на гру) із різницею 160:44. Кращим гравцем команди стала її капітан Іванна ДЕНИСЮК (38 балів у особистому рейтингу).

Сам турнір традиційно проводився на базі Золотоніської гімназії та ЗОШ№3. Переможці ж готуватимуться до зональних обласних змагань між тріумфаторами з сусідніх районів.

Після нагородження у Ресурсному центрі гімназії відбулось вшанування всіх юних спортсменів. Смачний торт, душевне спілкування учнів із вчителями та адміністрацією закладу, слова вдячності від обох сторін – такі зустрічі ще більше зближують та надають натхнення молодшому поколінню баскетболістів, яким за рік-два вже доведеться самим виводити свої команди на майданчик.