Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:31

Головна » 2014 » Січень » 14 » Новорічний тиждень у гімназії [ФОТО, ВІДЕО]
Новорічний тиждень у гімназії [ФОТО, ВІДЕО]

Новорічним серпантином від міста до міста, від будинку до будинку розсипаються новорічні дива, веселі забавки не минають нікого. Останній тиждень першого семестру традиційно у гімназії був присвячений святам.

Свято "Новорічна казка" показали гімназисти 9-11 класів своїм молодшим друзям, учням 1-4-х класів. Для глядачів, які зібралися в актовому залі, було проведено веселу та змістовну зимову подорож до світу казок. Чарівні герої, такі як Карлсон, Шапокляк зі своєю подружкою Пеппі, зла мачуха з дочками та попелюшкою, розбійники, «бабці-йожки», Кощій не лише порадували дітлахів, а й подарували всім присутнім масу позитивних емоцій та дали можливість батькам і вчителям знову поринути у дитинство. Веселі жарти, сміх, запальні хороводи, цікаві ігри та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки запам'ятаються діткам надовго.

Учні 6-х та 7-х класів мали можливість позмагатися у новорічному конкурсі КВК «З новим роком, друзі!», яке відбулося 26 грудня. У дійстві брали участь команди «Екстрім» (6-А клас), «Снікерси» (6-Б клас) «Мажоріки» (7-А клас) та колектив «Віталька» (7-Б клас). Усі команди були достойні перемоги, але згідно рішення журі (учні 11 класів) переможцями стали учні 7-А класу. За кількістю балів та рейтингу глядацьких симпатій наздоганяла їх команда 7-Б класу, яка посіла ІІ місце. А ІІІ місце розділили між собою ще зовсім юні команди шестикласники.  Між виступами команд КВК лунали хореографічні вітання від танцювального колективу «Успіх», який також супроводжував святкові ранки для дітей молодшої ланки, Дарини Третяк, яка майстерно виконала китайський танок та Дарини Марченко, яка була неперевершена при виконанні турецького танка (керівник Сергій Савченко). Також на свято завітали першокласники Єгор Катіх та Валерія Мерза, подарувавши всім присутнім запальний танок «Самба» (карівник – Богдана Лапченко). Своїм дивовижним співом вітала всіх присутніх Анастасія Салтинська. 5-А клас поза рамками конкурсу презентував казку «Коза-дереза на новий лад», а учні 5-Б класу порадували всіх присутніх новорічними піснями (керівник Тетяна Слюсар).

Кульмінацією новорічних святкувань став вечір «Новорічна магія» для старшокласників, який відбувся 27 грудня, де учні справді магічним чином перевтілювалися в казкових героїв. Колектив 8-Б класу неординарним способом презентував казку «Ріпка», випускники - одинадцятикласники  показали інсценізацію відомих п’єс. Лунали пісенні вітання від Іванки Денисюк та хореографічні дарунки від студії «Успіх» (керівник Сергій Савченко). Справжнім відкриттям року став учень 9-Б класу Михайло Теницький, який  подарував присутнім пісні із репертуару гурту «Океан Ельзи». Ну а справжньою феєрією, стала пісня «Я – Звезда» у виконанні Михайла Фурси, Іванки Денисюк та Анни Николенко.

Заключним номером був виступ гімназійного колективу «Фіолетово», які стали відомими завдяки конкурсу «Диско-батл».

Шановні гімназисти та педагоги!

Нехай у Новому році прийдуть до Вас щаслива доля, любов і злагода, натхнення та успіх, щирість і вірність добрих друзів. Хай збудуться всі заповітні мрії, благородними справами наповнюється життя.
Хай рік Новий стане роком невичерпної енергії, постійного безмежного оптимізму, принесе Вам віру і надію у день прийдешній. Щастя Вам у помислах і діях Ваших, успіхів Вам у праці.
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Аліна ШВЕЦОВА,
педагог-організатор гімназії