Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:10

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Корисні посилання
Офіційна спільнота у ВК
Офіційна спільнота у ВК
Наш YouTube-канал
Відділ освіти
Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників
Головна » 2014 » Лютий » 24 » Наукове майбутнє – гімназійна гордість: підсумки участі учнів гімназії в олімпіадах та конкурсах
11:28
Наукове майбутнє – гімназійна гордість: підсумки участі учнів гімназії в олімпіадах та конкурсах

Відповідно до положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт восени обдаровані учні шкіл змагалися із 24 предметів.

Гімназію представляла команда творчих креативних знавців, учнів 7-11 класів, які показали глибокі ґрунтовні знання з основ наук та вибороли перше командне місце у міських предметних олімпіадах. 24 гімназисти здобули право на участь у обласному етапі предметних олімпіад, 14 з них посіли призові місця, отримавши статус переможців.

Цьогоріч надзвичайно щедрим ужинком можна назвати і результати участі обдарованих учнів гімназії у конкурсі-захисті робіт Малої Академії Наук. Юні науковці успішно презентували свої дослідження в різних секціях і беззаперечно вибороли визнання суворих членів журі на обласному рівні. Переможні лаври та перші перемоги на науковому поприщі отримали 13 із 14 учасників.

Цьому передувала плідна праця талановитих вчителів, креативних учнів та небайдужих батьків. І, як результат, блискуча перемога, здійснення мрій, визнання і плани на майбутнє.

 

Бароян Едіта

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 2 місце

Секція: Медицина

Тема: «Артеріальна гіпертензія у дітей дошкільного віку»

Олімпіади: 3 місце на обласній олімпіаді з економіки, 1 місце на обласній інтернет-олімпіаді з фізики, 1 місце на обласній інтернет-олімпіаді з економіки

 

Бурдонос Оксана

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: учасник

Секція: Фольклористика

Тема: «Демонологія та повір’я українського народу»

 

Городинець Олександр

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 2 місце

Секція: Історія України

Тема: «Діяльність ОУН на території Черкащини»

 

Денисюк Іванна

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 1 місце

Секція: Хімія

Тема: «Структура та електронні спектри поглинання сенсибітзуючих барвників індолінового ряду для сонячних елементів Гретцеля»

Олімпіади: 2 місце на обласній олімпіаді з англійської мови

 

Добровольська Любов

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 2 місце

Секція: Світова література

Тема: «Втрачене» покоління як феномен літератури»

 

Калініна Валерія

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 3 місце

Секція: Історія України

Тема: «Медичні знання та медична справа на Русі»

 

Момот Софія

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 2 місце

Секція: Французька мова

Тема: «Молодіжний сленг, як елемент комізму у творі французького прозаїка Рене Госіні «Маленький Ніколя»

 

Николенко Анна

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 3 місце

Секція: Археологія

Тема: «Золотоніський край в епоху неоліту скіфського часу»

 

Пугач Олександр

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: учасник, спецдиплом

Секція: Охорона довкілля та раціональне природокористування

Тема: «Дослідження проблем довкілля, пов’язаних з твердими побутовими відходами (на прикладі м. Золотоноша)»

 

Рафальський Олексій

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 3 місце

Секція: Аерофізика та космічні дослідження

Тема: «Пошук темної матерії у Всесвіті»

 

Скиба Яна

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 2 місце

Секція: Українська мова

Тема: «Лінгвальна якість на діалекті: синтаксичний вибір»

Олімпіади: 3 місце на обласній олімпіаді з російської мови, 1 місце на обласній інтернет-олімпіаді з української мови

 

Скрипник Олександра

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 2 місце

Секція: Прикладна математика

Тема: «Моделювання мімічних проявів емоцій за допомогою деформації області з різними коефіцієнтами жорсткості»

 

Шемет Максим

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 3 місце

Секція: Географія та ландшафтознавство

Тема: «Моделювання туристичного бізнесу (на прикладі Черкаської області)»

Олімпіади: 2 місце на обласній олімпіаді з географії

 

Ярмоленко Яна

Обласний етап конкурсу-захисту МАН: 2 місце

Секція: Психологія

Тема: «Діагностичні можливості наративу у дослідженні психологічних особливостей особистості»

Олімпіади: 3 місце на обласній олімпіаді з психології та педагогіки

 

Вірста Анастасія

Олімпіади: 3 місце на обласній олімпіаді з математики

 

Вялков Ілля

Олімпіади: 2 місце на обласній олімпіаді з географії

 

Куриленко Віктор

Олімпіади: 3 місце на обласній олімпіаді з біології

 

Некоз Юлія

Олімпіади: 2 місце на обласних олімпіадах з англійської мови, російської мови

 

Салов Дениск

Олімпіади: 2 місце на обласній олімпіаді з французької мови

 

Тараненко Владислав

Олімпіади: 2 місце на обласній олімпіаді з економіки, 1 місце на обласній інтернет-олімпіаді з фізики

 

Теніцький Михайло

Олімпіади: 3 місце на обласній олімпіаді з трудового навчання

 

Чорнобай Олеся

Олімпіади: 3місце на обласній олімпіаді з історії 

Категорія: Участь у конкурсах | Переглядів: 452 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1  
Молодці! Дуже радий за вас!

з привітом Яценко Ю.П.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ЗНО - 2014
ЗНО - 2014
Пошук
Календар
«  Лютий 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Авторські публікації
Учні 8-А класу взяли участь у лісовій велоподорожіВікторія Горобець:
Учні 8-А класу взяли участь у лісовій велоподорожі
Дівчата з 11-х класів виявляли найкмітливіших математиківЯна Скиба:
Дівчата з 11-х класів виявляли найкмітливіших математиків
Майстер-клас з миловаріння у 4-Б класі Світлана Шевченко:
Майстер-клас з миловаріння у 4-Б класі
Архів записів

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz