Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:51

Головна » 2014 » Вересень » 17 » На ґанку школи відбувся велелюдний патріотичний флеш-моб [ФОТО]
На ґанку школи відбувся велелюдний патріотичний флеш-моб [ФОТО]

З нагоди Міжнародного дня миру, який був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН та відзначається щороку в третій вівторок вересня, учнівський та педагогічний колективи гімназії взяли участь у тематичному флеш-мобі.

Декілька сотень учнів навчального закладу, одягнених у національну символіку, з Державними прапорами України в руках зібралися одночасно для колективного фото під девізом «Кожен народ має право на мир».

За словами організаторів акції, всі учасники дійства впевнені, що українці мають природне право жити в самостійній і незалежній державі, зберігаючи свою самобутність та вповні розвиваючи всі свої дари й таланти. Коли хтось зазіхає на це право народу, то заперечує даровану йому природою гідність і взагалі можливість існування.

«Сьогодні проблемою цілісності України та миру між державами не цікавиться, мабуть, тільки відстала людина. У кожному місті проводять різноманітні флешмоби, - коментує подію юний гімназист Вадим. – Взяли участь у чомусь подібному і ми, аби вкласти і свою долю в майбутнє країни. Сподіваюся, нам це вдалося».

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 372 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »