Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:48

Головна » 2014 » Червень » 20 » Молодші школярі передали вітання військовослужбовцям [ФОТО]
Молодші школярі передали вітання військовослужбовцям [ФОТО]

Не лише матеріальна підтримка від громадян України сьогодні стала вкрай важливою для військовослужбовців та добровольців, котрі знаходяться в зоні бойових дій на Сході країни. В усі часи однією із надважливих складових успішного виконання завдань був і є моральний дух тих, хто боронить свою країну. А хто може більш ефективно підбадьорити чоловіків, окрім тих, кому вони дають життя, і заради кого, власне, живуть?

Приблизно так вважають найменші учні Золотоніської гімназії, які долучились до масової акції допомоги учасникам АТО, котра проводиться нині у райцентрі Черкащини. Учні 1-4 класів під час відвідин літнього пришкільного табору присвятили свій вільний час тим, хто цими днями став основним гарантом їхньої безпеки. Разом з дорослими, котрі збирають провізію для відправки на блокпости, діти додали те, що наразі можуть – власні малюнки та побажання військовим.

«Я хочу, щоб ви повернулися додому і щоб ви перемогли!», «Я бажаю вам, солдати, перемоги!», «Я не хочу війни! Якщо закінчиться війна, то не будуть гинути люди», «Дякую за те, що ризикуєте своїм життям заради нас» - такі дитячі безпосередні фрази здатні розчулити до сліз навіть обивателя на мирних територіях, а який ефект це матиме на тих, чиї діти також лишилися вдома та чекають на своїх батьків, складно навіть уявити.

«На щастя, ці діти не бачили війни на власні очі. Вони не знають як це, більше не побачити батька, - коментує акцію соціальний педагог гімназії Наталія Воскобойник. – Проте останні події в країні змушують нас, дорослих, консолідуватися, а їх, дітлахів, швидше дорослішати. Не зважаючи на свій зовсім юний вік, вони все розуміють і переживають не менше за нас».

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 457 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »