Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:52

Головна » 2014 » Квітень » 14 » Майстер-клас з миловаріння у 4-Б класі [ФОТО, ВІДЕО]
Майстер-клас з миловаріння у 4-Б класі [ФОТО, ВІДЕО]

У 4-Б відбулася зустріч з творчою, дуже цікавою людиною, яка поділилася своїми знаннями і уміннями. Це – Оксана Перехрест, майстер-консультант з органічного миловаріння.

Із захопленням фахівець розповіла учням про сам процес миловаріння. Учні дізнались, що до складу органічного мила входять лише екологічно чисті продукти, а саме: гліцерин, козяче молоко, різноманітні рослинні олії (жожоба, олива, касторова олія, мигдаль тощо), тваринні жири (борсучий), натуральні арома-мастила м’яти, жасмину, хвої, лаванди, троянди, екстракти винограду, кавуна, дині, липового цвіту, прополісу та вода. Мило має виготовлятися вручну з дотриманням всіх правил температури плавлення, гігієни косметичного миловаріння.

В процесі майстер-класу Оксана Перехрест роздала дітям форми і матеріали. Учні стали активними учасниками процесу миловаріння і в результаті роботи кожен отримав ексклюзивне власноруч виготовлене мило. Учні вирішили, що ці вироби подарують своїм батькам до свят. Адже завжди вважалося, що найкращий той подарунок, який виготовлений своїми руками.

Світлана Шевченко,
класовод 4-Б класу