Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:51

Головна » 2014 » Вересень » 3 » Літні оновлення: тир, кабінет історії, дві навчальні аудиторії [ФОТО]
Літні оновлення: тир, кабінет історії, дві навчальні аудиторії [ФОТО]

Щороку до першого вересня, в якості сюрпризу для школярів перед стартом нового навчального року, Золотоніська гімназія готує певні оновлення в своїй інфраструктурі. На стало виключенням і нинішнє літо, під час якого в життя втілені декілька важливих нововведень.

Так 5-ті класи після випуску з початкової школи пересядуть в новенькі комфортабельні класні кімнати, де проведуть наступні 7 років свого освітнього життя. Завдяки швидкій та злагодженій роботі батьків п’ятикласників та класних керівників (Надія Вертипорох у 5-А класі та Інна Науменко у 5-Б), допомоги керівництва закладу, дві аудиторії повністю відремонтовані та обладнані сучасними мультимедійними системами для перегляду інтерактивних навчальних матеріалів. Крім того, за барвистою осінню малюки 5-Б класу спостерігатимуть через новенькі якісні вікна.

6 класів початкової ланки відтепер мають доступ до Інтернету, завдяки локальній мережі, котра поступово продовжує рух шкільними коридорами.

На третьому поверсі обладнано повноцінний кабінет історії, котрий відповідає всім вимогам сучасної освіти. Затишний інтер’єр, мультимедіа обладнання, музейний антураж, сучасні ексклюзивні навчальні стенди та величезна купа друкованих історичних матеріалів – це дітище заступника директора з виховної роботи Світлани Лучанінової, котра за повної підтримки директора таки зуміла за вкрай короткі терміни втілити в життя цей амбітний проект. Окрім власне навчання, на базі кабінету планується продовження активної роботи шкільного наукового товариства МАН серед юних істориків та організація різноманітних тематичних заходів, історичного кіноклубу тощо.

Справжньою перлиною та доволі оригінальним явищем для старших школярів стане повнофункціональний тир, ідейним натхненником якого стали вчитель «Захисту Вітчизни» Борис Матвієнко та директор гімназії. В рекордно короткі терміни порожнє приміщення у підвалі школи було перетворене у стрільбище за всіма канонами подібних споруд. Дещо романтичного військового антуражу додає бункерний тип цього тиру  та якісне оформлення кімнати – як художнє, так і навчальне.

«На жаль, країна знову переживає часи, коли доводиться згадувати про важливість первинної військової підготовки для юнаків і дівчат, - пояснює майор Матвієнко. – Розуміють і державні мужі, котрі відроджують це явище у школах, і самі діти. Саме тому вважаю, що створення тиру – це не лише приємна новинка для гімназистів, а й ініціатива, котра вкрай необхідна, зважаючи на загрози, перед якими стоїть наша держава».

Не лишився осторонь уваги і педагогічний колектив гімназії. Для вчителів обладнано спеціальний куточок у їдальні, де відтепер можна буде не лише поїсти, а й морально відпочити: естетично оформлений стіл доповнює лагідний розпис у національному стилі на стінах.

«Минуло лише три місяці від останньої батьківської конференції, а нам, якщо бути відвертими, вже є чим хвалитися! – коментує оновлення директор гімназії Любов Денисюк. - І мене неабияк тішить цей факт, адже, зважаючи на таку складну і нестабільну ситуацію, дуже складно щось втілювати життя. Тим більше, коли питання стоїть у фінансах. Проте, дякуючи самовідданій роботі нашої родини (а сюди входить і педагогічний колектив, і батьки наших гімназистів), гімназія продовжує гордо крокувати вперед».

Категорія: Новини | Переглядів: 432 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »