Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:08

Головна » 2013 » Листопад » 14 » Ювілей директора Золотоніської гімназії [ФОТО, ВІДЕО]
Ювілей директора Золотоніської гімназії [ФОТО, ВІДЕО]

На початку листопада, в останні теплі осінні дні відзначила свій ювілей чудова жінка – Жінка-радість, Жінка-посмішка, Жінка-чарівність – Любов Іванівна ДЕНИСЮК, директор Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка.

Летять роки, приходять нові учні, вчителі, але школа для кожного з нас - це частина нашого життя, де ми вчилися новому, отримували знання, перший раз закохувалися і перший раз розчаровувалися, дружили і вчилися бути чесними. Школа - це життя... Життя, в якій головною дійовою особою завжди буде Директор. Директор школи.

Кожна школа, кожен педколектив має прагнути до самовдосконалення. Час не стоїть на місці, разом з ним змінюються вимоги до освіти, з'являються нові стандарти навчання, сучасне обладнання. І для того, щоб все це працювало та примножувалось, необхідний керівник, який чітко розуміє завдання, поставлене перед ним, котрий здатний вивести школу на більш високий рівень. Таким керівником, енергійним, творчим, цілеспрямованим є наш директор. Умілий організатор, компетентний керівник. Про її професіоналізм знають не лише в місті, а й далеко за його межами. Згуртований педагогічний колектив, який працює у Золотоніській гімназії, завжди готовий з радістю підтримати інноваційні ідеї свого директора. Під керівництвом Любові Іванівни впевнено крокує до нових звершень.

Вимоглива до себе і до оточуючих, завжди тримає руку на пульсі шкільних справ, може кожного зрозуміти, прийняти, пробачити і завжди готова простягнути руку допомоги як учням і батькам, так і вчителям. А за чарівною посмішкою іменинниці приховано твердість характеру, силу слова та міцність духу.

До вашої уваги відеосюжет про урочистий захід з нагоди ювілею, вітання від колег (колишніх і теперішніх) та рідних.

Переглядів: 582 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2013  »