Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:41

Головна » 2014 » Червень » 6 » Гімназистів приймав Посол Франції Ален Ремі [ФОТО]
Гімназистів приймав Посол Франції Ален Ремі [ФОТО]

30 травня делегація учнів Золотоніської гімназії була запрошена на зустріч з Послом французької республіки в Україні Аленом Ремі. Учні 10-х класів Денис Салов і Соня Драч, на чолі з учителем французької мови Надією Лівератос, зустрічались з європейським посадовцем у Київскому навчально-виховному комплексі №2, з яким гімназією укладена тристороння угода в рамках співпраці з французьким коледжем Альбер. Також в якості члена делегації на зустрічі була присутня учениця СШ№1 Марина Кодинець.

Посол Франції був дуже вражений рівнем володіння французькою мовою наших дітей. Для нього став неабияким відкриттям той факт, що у невеликих українських містах діти мають змогу вивчати французьку мову та ще й вдосконалювати її, відвідуючи в рамках навчального процесу Францію та проживаючи у місцевих сім'ях.

Зустріч виявилася дуже конструктивною. В підсумку ми отримали запрошення на офіційний світський прийом, який влаштовує Посол Франції щорічно 14 липня на День взяття Бастилії (найважливіше національне свято цієї країни), де збираються найпочесніші гості з усієї України. Ален Ремі виявив велике бажання відвідати наше місто 23 вересня і бути присутнім на святкуванні традиційного свята золотонісців Дня міста.

Надія Лівератос,
учитель французької мови

Категорія: Міжнародна співпраця | Переглядів: 412 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2014  »