Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:12

Головна » 2014 » Травень » 12 » Гімназистів нагородили за особливі досягнення у другому півріччі [ФОТО, ВІДЕО]
Гімназистів нагородили за особливі досягнення у другому півріччі [ФОТО, ВІДЕО]

Невеликі підсумки успішності гімназистів були підбиті 8 травня на загальношкільній лінійці. Цього дня, в якості прелюдії до традиційного Дня гімназиста, вшановували переможців спортивних змагань та Всеукраїнських інтерактивних конкурсів.

Розпочалась церемонія з оголошення результатів акції «Обміняй макулатуру на шкільну документацію», котра в гімназії проводиться вже вдруге. Цього року завдяки зусиллям школярів, їхній екологічній турботі, було зібрано майже 3 тони паперової продукції для утилізації, що дозволило зібрати понад 1 тисячу гривень на закупівлю ділового приладдя (класні журнали, табелі тощо). Найбільший результат у 7-А класу (класний керівник Світлана Бузовська), котрий здав 812 кілограм макулатури та, за свої зусилля, отримає акустичну систему в свою навчальну аудиторію. Друге місце посів 2-А клас (525 кг; класовод Алла Верещака), третє – 5-Б клас (361 кг; класний керівник Ольга Полтавець).

Кращих баскетболістів міста та переможців золотоніської Спартакіади з легкої атлетики вітав вчитель фізичної культури Володимир Єгоров – грамотами юних спортсменів відзначив відділ освіти.

22 учні молодшої школи отримали дипломи переможців Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник». Серед старших гімназистів особливими результатами відзначились Сніжана Лелека, Софія Собченко, Вікторія Балихіна, Вікторія Горобець, Владислав Беценко, Яна Джулай, Катерина Головачук, Ольга Стеблівець, яким вручено дипломи I ступеня. Взагалі різноманітні відзнаки мають 60 учнів-учасників конкурсу.

У конкурсі знавців англійської мови «Грінвіч» брало участь 22 гімназисти. Учениці 5 класу Ліна Казка та Яна Куценко отримали золоті сертифікати – дівчата набрали максимальну кількість балів.

Категорія: Участь у конкурсах | Переглядів: 447 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2014  »