Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:09

Головна » 2014 » Березень » 3 » Гімназія вшановує жертв Майдану [ФОТО]
Гімназія вшановує жертв Майдану [ФОТО]

Сьогодні вся країна схиляє голови перед тими, хто в мирний час загинув на Майдані Незалежності та у інших містах нашої держави. Ми з почуттям глибокої скорботи згадуємо імена людей, які віддали життя за справедливість та свободу у нашому суспільстві, за найвищі демократичні цінності.

У фойє гімназії за ініціативи адміністрації та учнів 11 класу встановлено дошку пам’яті з фото усіх жертв під час бойових дій у Києві. У школі – день скорботи, тиші, роздумів та морального очищення. У вестибюлі запалені свічки перед галереєю скорботних портретів загиблих синів України. Серед них – як цивільні євромайданівці, так і люди у формі.

«Ця експозиція спонукає кожного замислитися над тим, хто ми є, кого робимо своїми ідолами і чим закінчується братовбивство., - коментує появу скорботної інсталяції директор гімназії Любов Денисюк, -  А також над тим, якою високою є ціна свободи та що потрібно кожному змінити в собі, щоб Україна справді європейською державою, де загальнолюдські цінності – це не лише слово на папері»

«Ми не маємо права забути жодного, хто загинув, адже пам’ять не дозволить допустити у майбутньому таких трагічних подій», - говорить один з авторів експозиції, учениця 11-А класу Антоніна Ворожко.

«Хто правий чи винен, буде зрозуміло з часом. Я не хочу зараз цього говорити. Ми маємо перевиховати та виплекати таке молоде суспільство, яке в подальшому здатне буде розбудувати справді сильну українську державу», - додає співавтор, одинадцятикласник Олександр Городинець.

Думка кожного, хто проходить поруч експозиції, точно збігається у одній тезі – всі бажають, аби ця галерея не поповнювалась…

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 442 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2014  »