Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:30

Головна » 2013 » Листопад » 27 » Футболісти урочисто отримали Кубок Маслоробного комбінату [ФОТО, ВІДЕО]
Футболісти урочисто отримали Кубок Маслоробного комбінату [ФОТО, ВІДЕО]

Урочисте нагородження переможців Кубку Маслоробного комбінату з футболу відбулось у актовому залі гімназії. Хлопців-гімназистів після тріумфального для них турніру відзначили перед учнівським колективом та офіційно вручили цьогорічний кубок до рук капітана команди Ігоря ЖУРБИ.

За словами директора закладу Любові ДЕНИСЮК, гімназисти вміють приємно дивувати, позаяк навчальний рік лише нещодавно розпочався, а колектив вже зібрався для нагородження.

«Спорт – це сила, спорт – це спритність, спорт – це вміння будувати стосунки в команді, бо спорт любить найсильніших, найсміливіших, - розпочала вона привітальну промову, - Я знаю, що всі, хто сьогодні отримають нагороду, матимуть майбутнє. Хоча б тому, що вони не впадатимуть в депресії, розвиватимуть себе, бо це – самоорганізовані люди, котрі вміють долати перешкоди, терпіти поразки, отримувати перемоги, не принижуючи інших. Тому я вами пишаюся і хочу, щоб всі знали в обличчя героїв, котрі вдало розпочали навчальний рік»

«Хочу подякувати нашому тренерові, Володимиру Борисовичу, котрий і фізично і психологічно допомагав нам налаштовуватись на матчі, - взяв слово капітан команди Ігор Журба, учень 11-А класу, - Нам справді було легко грати. Лише в фіналі довелось прикласти зусиль».

«І я знаю, що це ще не кінець, - резюмувала директор гімназії, - попереду завершення Спартакіади, олімпіада з фізичної культури, баскетбольний чемпіонат міста, легкоатлетичні змагання, «Веселі старти».
Нагадаємо, що збірна команда юнаків гімназії стала володарем міського Кубку на призи Маслоробного комбінату 2013 року. У фінальному матчі наші хлопці перемогли колег із третьої школи з рахунком 2:0. Дублем за команду відзначився Вачік БАРОЯН, котрий довів лік своїм голам в турнірі до чотирьох.

На шляху до фіналу команда переграла у груповому етапі ЗОШ№5 з рахунком 8:0 та ЗОШ№6 – 5:0. Кращими бомбардирами команди за підсумками змагань стали Ігор ЖУРБА та Едуард ПЕТЛЕНКО, на рахунку яких по 5 м’ячів. Відзначимо також голкіпера Максима ШЕМЕТА, котрий не припустився жодної помилки в усіх матчах, лишивши свої ворота сухими.

Прес-служба Золотоніської гімназії

Переглядів: 385 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0