Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:50

Головна » 2013 » Листопад » 19 » Фабрика "Roshen", Співоче поле та осінні столичні вулиці - учні 5-Б класу діляться враження про ексурсію [ФОТО]

Нещодавно учні 5-х класів відвідали столицю нашої Батьківщини, місто Київ. Із неабияким захопленням та великим інтересом ми побували в океанарії, на кондитерській фабриці «Roshen», помилувалися композиціями із хризантем на Співочому полі.

Незабутні враження справили на нас мешканці вже згаданого океанарію: величезні черепахи, хижі акули, загадкові мурени, морські коники, різноманітні корали. Ми наче заглибились у морське царство!

А як цікаво на Співочому полі, котре буяло різнокольоровими хризантемами, складеними у різноманітні композиції. Але найбільше запам’яталася нам екскурсія на кондитерську фабрику. Там ми перевдяглися у спеціальний одяг, в якому групу і завели до цеху, де ми мали нагоду ознайомитись із повним шляхом виготовлення цукерок «Київ вечірній». Опісля екскурсії нас пригостили тортом і цукерками, та ще й подарували різні солодощі.

Також наш клас із задоволенням мандрував гомінкими вулицями осінньої столиці. Було справді цікаво і весело. Ця подорож нам запам’ятається надовго.

Вікторія БАДЕРКО,
учениця 5-Б класу