Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:13

Головна » 2014 » Квітень » 25 » Дівчата з 11-х класів виявляли найкмітливіших математиків [ФОТО]
Дівчата з 11-х класів виявляли найкмітливіших математиків [ФОТО]

Яскравим  завершенням шкільного тижня математики стало проведення інтелектуального конкурсу «Нумо, дівчата», під час якого шестеро найкращих та найрозумніших дівчат 11-х класів змагались між собою в умінні використовувати математику в усіх сферах повсякденного життя.

Представниками 11-А класу стали Яна Ярмоленко, Валерія Калініна та Яна Скиба. Честь 11-Б класу захищали Аліна Кириченко, Анастасія Сокирко та Любов Добровольська.

Усі свої здібності і таланти дівчата могли продемонструвати впродовж п’яти конкурсів: «Цікава математика», «Кмітливість», «Конкурс господинь», «Відгадай функцію», «Конкурс пісні».

Журі, у складі директора гімназії Любові Денисюк, її заступників, Івана Скрипника та Світлани Буряк, і вчителя математики Інни Науменко, справедливо оцінювали учасників та виставляли бали за кожен конкурс.

Наприкінці свята були підбиті підсумки, а кожна з дівчат отри мала свій титул і грамоту. Проте це не найголовніші призи, позаяк справжніми подарунками стали відмінно проведений час, незабутні емоції та хороший настрій.

І глядачі, і журі, і учасники конкурсу отримали море задоволення та довели, що математика – цікава і багатогранна наука. Всі вони вдячні учителеві математики Ользі Скрипник за організацію цього чудового  свята.

Яна Скиба, 11-А клас

Категорія: Виховні заходи | Переглядів: 629 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0