Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 11.12.2017, 09:28

Головна » 2013 » Листопад » 28 » "Диско-батл", півфінал: Гімназія - ЗОШ№1 [ВІДЕО]
"Диско-батл", півфінал: Гімназія - ЗОШ№1 [ВІДЕО]

У приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася цікава гра між учнями 9-х класів гімназії ім. С. Д. Скляренка та ЗОШ № 1 – «Диско-батл».

Нашу школу представляли учні 9-А класу - Тесленко Анжела (капітан), Миронов Валерій, Ярошенко Андрій, Наливайко Станіслав, Чирва Ростислав (класний керівник Людмила КОВТУНЕНКО); учні 9-Б класу – Вірста Олексій, Вовкодав Євген, Теницький Михайло, Багдасаров Руслан та Подаков Михайло (класний керівник Євгенія СИЧУК)

Гра складалася з декількох конкурсів. Перший - представлення команди, у якому наші  учні здобули стовідсоткову перемогу. Наступний конкурс – танцювальний, де учасники приклали максимум зусиль задля перемоги.

Згодом нашій команді випало нелегке, але цікаве завдання -  учасники повинні були затанцювати запальний танок «Макарена». Тут наша команда теж виступила гідно.

Родзинкою заходу став конкурс «Лебедине озеро».  Вірста Олексій, Миронов Валерій, Подаков Міша та Ярошенко Андрій дивовижним чином перевтілилися в маленьких лебедят та майстерно виконали це завдання.  Головну героїню, Одетту, зіграв Льоша Вірста.

Кульмінацією «Диско-батлу» став майстер-клас від Євгенія Воліка.  Наша команда впоралась і з цим завданням, а за загальними підрахунками здобула перемогу та виходить до півфіналу.

Вітаємо!

Аліна БІЛАН,