Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:47

Головна » 2013 » Грудень » 27 » "Диско-батл": гімназія - ЗОШ№3 [ФОТО, ВІДЕО]
"Диско-батл": гімназія - ЗОШ№3 [ФОТО, ВІДЕО]

У приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості відбулася фінальна гра між танцювальними командами 9-х класів – «Фіолетово» (гімназія ім. С. Д. Скляренка) та «Fly» (ЗОШ №3).

Гра складалася з декількох конкурсів. Перший – представлення команди, у якому наші  учні здобули стовідсоткову перемогу. Другий конкурс мав дуже цікаву назву «Танцюй як я», а завдання  полягало в тому, щоб якнайкраще виконати танець,музичний супровід якого запропонувала команда суперників, і задіяти до нього найбільше вболівальників.

Наступним етапом конкурсної програми був майстер-клас від Євгена Воліка, в якому гімназисти приклали максимум зусиль задля перемоги.
Не менш цікавим стало наступне змагання, де потрібно було проявити свою гнучкість. Олексій Вірста показав справжній майстер-клас та переміг суперницю, тим самим забезпечивши перемогу своїй команді.

А естафету танцювальної програми прийняв конкурс «Три зірки» де нашим танцюристам випало нелегке, але цікаве завдання – учасники повинні були затанцювати Єврейський танець «Хава Нагіла», що на івриті  в буквальному розумінні означає Радіймо,— одна з найпопулярніших і найвідоміших єврейських пісень, написана у 1918 році збирачем фольклору Авраамом Цві Ідельсоном на мелодію, яку він почув від хасидів з Буковини. Тут наша команда теж виступила гідно.

Кульмінацією заходу став сам «батл» між командами, де кожний гравець змагався зі своїм суперником  в хореографічній майстерності. Наша команда впоралась і з цим нелегким завданням.

Заключним був конкурс "Відеокліп",  під час якого танцюристи найбільше «завели» зал виконуючи танок під пісню, яка вже стала своєрідним новорічним гімном гімназистів.
 А загалом, хочеться подякувати дітям-танцюристам, які готувались не покладаючи сил та подарували всім присутнім «драйвів» настрій і масу позитивних емоцій, учням-вболівальникам, батькам, які на чолі з директором та заступником з виховної роботи прийшли підтримати свою команду та просто відпочити і потанцювати.
Гімназисти, так тримати!
Нашу гімназію представляли учні 9-А класу - Тесленко Анжела (капітан), Миронов Валерій, Головко Діана, Некоз Юлія та Чорнобай Олеся (класний керівник Людмила КОВТУНЕНКО); учні 9-Б класу – Вірста Олексій, Вовкодав Євген, Теницький Михайло, Багдасаров Руслан та Подаков Михайло (класний керівник Євгенія СИЧУК)

Переглядів: 433 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2013  »