Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:07

Головна » 2014 » Вересень » 16 » "Черкаські мавпи" провели майстер-клас у гімназії [ФОТО, ВІДЕО]
"Черкаські мавпи" провели майстер-клас у гімназії [ФОТО, ВІДЕО]

Делегація баскетбольного клубу «Черкаські мавпи» на чолі з директором Володимиром Гриценком 10 вересня відвідала Золотоніську гімназію для проведення майстер-класу та неформального спілкування з місцевими юними баскетболістами.

Троє гравців клубу, Максим Мірошниченко, Олег Рудаков та Іван Ткаченко, півтори години ділилися майстерністю зі школярами, для яких баскетбол став важливою частиною життя – дівоча команда гімназії останніми роками є незмінним чемпіоном міста, а хлопці ж до цього звання додали перемогу у обласному турнірі «3х3» та участь у Всеукраїнських фінальних змаганнях в столичному Палаці спорту.

Всі троє представників «Мавп» - цьогорічні чемпіони країни у складі молодіжної команди. Крім того, Рудаков та Мірошниченко вже стали повноцінними гравцями основного складу: у їхньому активі наразі 5 та 8 появ на майданчику Суперліги відповідно.

Також на майстер-класі були присутні заступник Золотоніського міського голови Артем Омеляненко та начальник відділу фізичної культури і спорту Микола Строкань.

Окрім демонстрації та закріплення базових технічних елементів, командної взаємодії, наприкінці відбулась товариська гра між професіоналами та школярами, під час якої на майстерність черкащан золотоніські хлопці намагалися повноцінно відповідати своєю самовідданістю.

Опісля спортивної складової зустрічі баскетболістам «Черкаських мавп» довелось ще на деякий час лишитися у спортивному залі для втомливої, але приємної процедури – роздачі автографів та спілкування зі школярами, які намагаються активно відвідувати домашні ігри улюбленої команди.

За словами директора клубу Володимира Гриценка, усі члени делегації отримали велике задоволення від відвідин навчального закладу.

«Гімназія має якусь особливу ауру, лишились приємні враження», - зазначив під час прощання Гриценко.

Також зазначимо, що приємну новину отримали не лише спортсмени. Функціонер «Черкаських мавп», високо оцінивши юних дівчат-аматорів з команди чірлідерів (групи підтримки), запросив їх до обласного Палацу спорту «Будівельник» для виступу на домашньому матчі клубу у Суперлізі.

Візит спортсменів відбувся за сприяння Золотоніської міської влади.

Категорія: Новини | Переглядів: 353 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2014  »