Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:35

Головна » 2013 » Жовтень » 23 » 99 золотих дипломів, 81 срібних - Нагородження школярів за участь у міжнародному конкурсі "Колосок" [ФОТО, ВІДЕО]

Традиційно високими залишаються показники гімназії у Всеукраїнському інтерактивному заочному науковому конкурсі «Колосок» : Всього брало участь - 185 учнів, з яких звання «Золотий колосок» отримали 99 учнів, «Срібний колосок», - 81 учень, лауреатами стали 22 учні.

Показники участі гімназистів у цьому конкурсі щороку зростають, що засвідчує високий рівень організації роботи з обдарованими учнями членами методичного об’єднання (керівник – Світлана БУЗОВСЬКА).

Підбивали підсумки та вручали дипломи переможцям у актовому залі вчителі біології Зінаїда КУРИЛЕНКО, Ірина КОНОНЕЦЬ та директор гімназії Любов ДЕНИСЮК

«Дивлюсь на ваші обличчя і бачу юних дослідників. Незважаючи на ваш юний вік, ви вже вмієте заявляти  про себе, здобувати перемоги і доводити, що гімназисти – справді найкращі учні», - звернулася до учасників конкурсу  Любов ДЕНИСЮК.

«Я дякую всім присутнім учасникам конкурсу та їхнім класним керівникам, які відгукнулися на наше прохання і забезпечили неабияку активність, – говорить заслужений вчитель Зінаїда КУРИЛЕНКО, - Подивіться, як нас багато. І з кожним роком нас більшає»

«В гімназії найбільше учасників і найбільше переможців кожного року. Ви цю планку не опускаєте. Такий конкурс об’єднує в собі всі природничі науки, а це означає, що ви дуже добре вивчаєте предмети, сумлінно готуєтесь до них, що ви небайдужі, сміливі і здатні рухатись вперед, - ділиться враженнями директор закладу, - На вас чекає Мала академія наук, тому ви вже готуєтесь до цієї почесної наукової праці. І в майбутньому з вас будуть гарні фахівці у різних галузях життя. Я вже вас бачу інженерами, технологами. Я вже бачу дівчаток, які будуть готувати парфуми, розроблятимуть медикаменти. Тому що ви довели це своїми справами – з маленького починаються великі досягнення»

Міжнародний інтерактивний учнівський природничий конкурс "КОЛОСОК” проводиться з метою наукової популяризації та пропедевтики природничих наук серед учнів, поширення та впровадження національних освітніх технологій за кордоном, аналізу та запровадження сучасних прогресивних освітніх зарубіжних технологій в Україні. Конкурс проводиться щороку у два етапи: осінній (листопад) та весняний (квітень). Обидва етапи Конкурсу є незалежними.

Прес-служба Золотоніської гімназії

Категорія: Участь у конкурсах | Переглядів: 565 | Додав: chipri | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2013  »