Головна | Реєстрація | Вхід| RSSСубота, 24.02.2018, 00:39

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 5«12345»
Форум » Кошик » Вичерпані » Нова символіка гімназії
Нова символіка гімназії
Efimka Дата: Вівторок, 24.08.2010, 16:43 | Сообщение # 46
Генерал-майор
Група: Користувачі
Статус: Offline
Quote (Ripper)
логан взагалі бісить. Яке милосердя ? Причому воно до учнів ? А краса ? "Чашка, вікно, шлакоблок".

Дай свої пропозиції щодо цих слів, якщо тобі не подобається, але щоб воно було в тему!

Klyoma Дата: Середа, 25.08.2010, 11:46 | Сообщение # 47
Підполковник
Молодці, зібралися випускники і давай вирішувати якою зробити символіку для гімназії яку закінчили...
Як на мене хай думають ті хто ще вчиться....

Чесно кажучи, символіка - це лише символіка.... Тому мені все одно, яка вона буде.... Головне щоб школа не втрачала свої позиції, була доглянутою і стала найкращою не тільки за рівнем навчання, а й за рівнем організації та інфраструктури..
Мені байдуже чи казатимуть гарна символіка чи ні... Як намене то коли просто казатимуть що вона найкраща цього буде досить...

Хоча шаблон символіки мені подобається, що там буде написано - не переймаюсь... Хоча"милосердя" трохи не те, це ж не організація Червоного хреста врешті решт...

El_Antonio Дата: Четвер, 26.08.2010, 16:05 | Сообщение # 48
Сержант
Ем я оце не хотів писати взагалі,а прийдеться.
Ви школу побіліть,а потім і символіку чіпляйте.
Я б краще ходив в охайну школу зі своїм щоденником,ніж в обідрану,але з ГІМНАЗІЙНИМ.

...

splatt Дата: Четвер, 26.08.2010, 17:31 | Сообщение # 49
Рядовий
Quote (El_Antonio)
Я б краще ходив в охайну школу зі своїм щоденником,ніж в обідрану,але з ГІМНАЗІЙНИМ.

І я ЗА!

Символіка гімназії - змінюйте! Але я не бачу нічого цікавого в тому, щоб "ліпити" їх на піджаки або ще кудись. Досить й форми.. Костюм, сорочка, краватка! - нічого зайвого; з гербом, чи з чим там, будемо всі як з інкубатора ходити..

Щодо щоденника. Навіщо кожному учню однаковий щоденник? Оцінки від цього не покращаться, як і знання.
До речі, я вже маю досвід з попередньої школи, де я навчався. Там також зробили усім однакові щоденники - ні до чого доброго воно не привело, в принципі й до хорошого, окрім того, що цю реформу відмінили.

Бажаєте реформ - треба думати в іншому напрямку. Найпростішим шляхом буде створення спілки учнів та вчителів, які будуть вибирати окрему годину кожного дня, або раз у тиждень та обговорюватимуть те, чи інше питання. (Пробачте за відхилення від теми!)

LolliROCK Дата: Вівторок, 31.08.2010, 22:19 | Сообщение # 50
Рядовий
моя думка така.
символіку-на рукав піджака треба.і не обов"язково однакову форму.пошита на замовлення-я не впевнена,що всі батьки зможуть дозволити собі таке.це буде не дешево.просто нашивка на рукав.
щоденники-це зайве.краще круглі наклейки з символікою-учні їх ліпитимуть чи на зошит,чи на щоденники.здається мені,так буде краще.ще можна ручки з надписом "Золотоніська гімназія...ітд".я б і собі таку купила.
да,і слоган тупуватий,як на мене.не всі красиві.та і милосердя до якості навчання ніяким боком не впирається.

Efimka Дата: Вівторок, 21.12.2010, 22:58 | Сообщение # 51
Генерал-майор
Quote (El_Antonio)
Ем я оце не хотів писати взагалі,а прийдеться. Ви школу побіліть,а потім і символіку чіпляйте. Я б краще ходив в охайну школу зі своїм щоденником,ніж в обідрану,але з ГІМНАЗІЙНИМ.

ось тут гарно підмічено, саме головне правдиво!!!!
Quote (LolliROCK)
щоденники-це зайве.краще круглі наклейки з символікою-учні їх ліпитимуть чи на зошит,чи на щоденники.здається мені,так буде краще.ще можна ручки з надписом "Золотоніська гімназія...ітд".я б і собі таку купила.

ось це і мені подобається, я б також собі такий придбала,хоча і закінчила школу

Маринка Дата: Субота, 25.12.2010, 14:50 | Сообщение # 52
Рядовий
Quote (El_Antonio)

за школу і я згідна, навіть соромно за неї...Та ви ще за символіку говорите...на мою думку, краще спочатку зробити в школі ремонт, наприклад, в спортивному залі та по коридорах протікає стеля, коли йде дощ, то у приміщені стоять калюжі....і це таке вже не один рік.От вирішіть ці проблеми, а потім і вводьте якусь символіку.... angry >(

Розраховуй на те, що є, а не на те, що буде!!!!!!!

Повідомлення відредагував Маринка - Субота, 25.12.2010, 14:51

Efimka Дата: Вівторок, 28.12.2010, 13:55 | Сообщение # 53
Генерал-майор
Quote (Маринка)
, в спортивному залі та по коридорах протікає стеля, коли йде дощ, то у приміщені стоять калюжі....і це таке вже не один рік.

я ніколи не помічала калюжі..

Маринка Дата: Вівторок, 28.12.2010, 17:04 | Сообщение # 54
Рядовий
Quote (Efimka)
я ніколи не помічала калюжі..

то ти напевно не помічала...

Повідомлення відредагував Маринка - Вівторок, 28.12.2010, 22:51

Efimka Дата: Вівторок, 28.12.2010, 19:56 | Сообщение # 55
Генерал-майор
Quote (Маринка)
о ти напевно не помічала..ось приклад: в цьому році коли йшов дощ то уроки в спортивному залі велися лише на половину залу, тому що на іншій половині капало зі стелі та учителі боялися щоб діти не поскользнулися та не попадали...!!

да-а-а..шокуючі факти

Маринка Дата: Середа, 29.12.2010, 10:00 | Сообщение # 56
Рядовий
то лише на перший погляд здається що все добре., а як придивитися добре, то можна багато чого побачити...

Efimka Дата: П`ятниця, 31.12.2010, 21:27 | Сообщение # 57
Генерал-майор
Quote (Маринка)
то лише на перший погляд здається що все добре., а як придивитися добре, то можна багато чого побачити...

Це точно)

SS Дата: Вівторок, 11.01.2011, 22:15 | Сообщение # 58
Сан Санич
Quote (Маринка)
по коридорах протікає стеля, коли йде дощ, то у приміщені стоять калюжі....і це таке вже не один рік.

Наразі директор веде перемовини з керівництвом міста про реконструкцію даху. Маємо надію, що все вирішиться позитивно. А шеврони із символікою гімназії - справа потрібна. Вони, маємо надію, об'єднуватимуть, стримуватимуть від негідних вчинків, нагадуватимуть учням, що вони гімназисти, а не учні допоміжної школи. А особливої різниці який шрифт, колір чи руки абсолютно немає.

Маринка Дата: Четвер, 13.01.2011, 11:42 | Сообщение # 59
Рядовий
я взагалі вважаю що головне це навчання.А від того в чому ми ходитимемо знання не зміняться, якби ходили діти хто як хоче і проблем би небуло..Ми создаємо самі собі проблеми...Можна ходити і у формі а навчатися гірше немає куди! Краще показувати гідні знання, так авторитет школи підніметься краще..

daFk0 Дата: П`ятниця, 14.01.2011, 08:47 | Сообщение # 60
Рядовий
мені також символіка не подобається ота зелененька небагато краща чим ця акась строката і їдка

Форум » Кошик » Вичерпані » Нова символіка гімназії
Сторінка 4 з 5«12345»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2018
Хостинг від uCoz