Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:55

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Зміни життя школи
Зміни життя школи
Lyubustok Дата: П`ятниця, 08.10.2010, 07:14 | Сообщение # 1
Сірий кардинал
Група: Модератори
Статус: Offline
Як можна змінити життя школи або покращити його? Хотілося б почути думки усіх учасників навчально-виховного процесу - учнів, учителів, батьків. Можливо, не всі пропозиції можна буде втілити одразу, але колективна думка завжди сприяє прогресові будь-якої справи. Упевнена, що найкращі і найреальніші пропозиції можна буде врахувати вже при складанні річного плану роботи школи на наступний рік.

Мої мрії:
1. Залучення дітей до благочинності: творчі виставки-продажі, ярмарки тощо.
2. Затишна кавярня, де можна поспілкуватися старшокласникам і запросити гостей для невимушеної розмови.
3. Музика на перервах.
4.Запровадити шкльний "телефон довіри"
Якщо ви маєте оригінальні пропозиції, долучайтеся до обговорення цієї теми

Medelgover Дата: П`ятниця, 08.10.2010, 09:09 | Сообщение # 2
Administrator
Група: Адміністратори
Моя пропозиція: загальношкільна комп'ютерна мережа. В кожному класі по комп'ютеру, все це обєднати з вихідом в мережу інтернет. Створити шкільну базу по вчителям і учням. Створення системи електронного журналу, щоб батьки могли бачити оцінки дітей також і в елекронному варіанті, зайшовши лише на сайт гімназії. Ну і на перспективу - створення соціальної мережі гімназії.

ТОХАН Дата: П`ятниця, 08.10.2010, 09:51 | Сообщение # 3
Відеооператор
Група: Користувачі
Quote (Lyubustok)
2. Затишна кавярня, де можна поспілкуватися старшокласникам і запросити гостей для невимушеної розмови.
3. Музика на перервах.

Згоден це потрібно!

ОФФТОП!
Перше зауваження усне!

Efimka Дата: П`ятниця, 15.10.2010, 17:48 | Сообщение # 4
Генерал-майор
ой, пам*ятаю музика на перервах-під час самоврядування..це було круто, я гадаю, що це сподобається дітям..

а як на рахунок конференцій, тобто (в нашу школу відвідують зарубіжні гості) як щодо дати можливіть дітям поспілкуватися з ними, це дасть можливість краще розвинути своє спілкування на різних мовах, та весело провести час...

Medelgover Дата: П`ятниця, 15.10.2010, 18:46 | Сообщение # 5
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (Efimka)
ой, пам*ятаю музика на перервах-під час самоврядування..це було круто, я гадаю, що це сподобається дітям..
а як на рахунок конференцій, тобто (в нашу школу відвідують зарубіжні гості) як щодо дати можливіть дітям поспілкуватися з ними, це дасть можливість краще розвинути своє спілкування на різних мовах, та весело провести час...

взагалі-то в нас в гімназії цього року (вже 7й рік поспіль) відбувся мовний табір. Всі бажаючі могли досхочу поспілкуватися з американцями! wink

Efimka Дата: Субота, 16.10.2010, 12:27 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Quote (Medelgover)
взагалі-то в нас в гімназії цього року (вже 7й рік поспіль) відбувся мовний табір. Всі бажаючі могли досхочу поспілкуватися з американцями!

я маю на увазі не лише мовний табір...а взагалі....

Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Зміни життя школи
Сторінка 1 з 11
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz