Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:58

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 6«123456»
Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Початок передвиборчої кампанії
Початок передвиборчої кампанії
Ярик Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:06 | Сообщение # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Статус: Offline
Я Момот Ярослав
Бажаете перевиборів?
Я готовий

vanessa Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:12 | Сообщение # 32
Рядовий
Не думаю, що Мілєна могла це робити. Здається, старшокласниками важко визнати перемогу молодшого. А чому б не визнати, тим більше що у них і так своїх турбот вистачає. Здається наближається випускний. Ось через місяць тільки цим і займатимуться, значить буде не до нас. Я за Момота, бо він сміливий хоча б тому що наважився змагатися із старшокласниками. Трохи прикро що Антон сам зняв свою кандидатуру а тепер розмахує руками і погрожує. Треба було доказувати на ділі...

Mackentoshen Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:13 | Сообщение # 33
Рядовий
думаю буде краще робити перевибори, щоб кожен клас заходив окремо..проглосували і вийшли
так повинно вийти чесно))

think different

Garrett Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:15 | Сообщение # 34
Рядовий
Група: Штрафбат
А понятно шо бажаєм... не даром же ж ми цю писанину устро1ли) cool

Додано (21.09.2010, 19:15)
---------------------------------------------
Чувак... я обома руками за) оце ти р1альну тему давиш)

СМPUNK Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:17 | Сообщение # 35
Рядовий
Quote (vanessa)
Не думаю, що Мілєна могла це робити. Здається, старшокласниками важко визнати перемогу молодшого. А чому б не визнати, тим більше що у них і так своїх турбот вистачає. Здається наближається випускний. Ось через місяць тільки цим і займатимуться, значить буде не до нас. Я за Момота, бо він сміливий хоча б тому що наважився змагатися із старшокласниками. Трохи прикро що Антон сам зняв свою кандидатуру а тепер розмахує руками і погрожує. Треба було доказувати на ділі...

Я не проти щоб він був президентом,али коли різниця з Ілоною всього 1 голос.....і дехто говорить що Мілєна відбирала бюлетні.....то давайте проголосуємо ще раз

S.X.E---S.E.S
STRAIGHT EDGE SOCIETY

Mackentoshen Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:18 | Сообщение # 36
Рядовий
та всі кандидати нормальні..просто більшості здалось, що Ярик ще тільки у восьмому класі і мало хто його буде підтримувати із старших.

think different

ТОХАН Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:19 | Сообщение # 37
Відеооператор
Quote (СМPUNK)
Quote (vanessa)

Я не проти щоб він був президентом,али коли різниця з Ілоною всього 1 голос.....і дехто говорить що Мілєна відбирала бюлетні.....то давайте проголосуємо ще раз

І без цієї мілени!

ТОХАН Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:20 | Сообщение # 38
Відеооператор
Quote (vanessa)
Не думаю, що Мілєна могла це робити. Здається, старшокласниками важко визнати перемогу молодшого. А чому б не визнати, тим більше що у них і так своїх турбот вистачає. Здається наближається випускний. Ось через місяць тільки цим і займатимуться, значить буде не до нас. Я за Момота, бо він сміливий хоча б тому що наважився змагатися із старшокласниками. Трохи прикро що Антон сам зняв свою кандидатуру а тепер розмахує руками і погрожує. Треба було доказувати на ділі..

Вибачте за грубість з моей сторони але рот офф це перше а друге я зняв себе з кандидатів із за особистих причин!

Garrett Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:22 | Сообщение # 39
Рядовий
Так... люди переходим в другий тур вибор1в) потр1бно поставити якийсь контроль за бюлетнями) 1 тод1 все буде по чесному)

ТОХАН Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:25 | Сообщение # 40
Відеооператор
Да і я в певнаний що Момот Ярослав з соєї придвиборчой агітації нічого НЕ ВИКОНАЄ!

Додано (21.09.2010, 19:25)
---------------------------------------------

Quote (Garrett)
Так... люди переходим в другий тур вибор1в) потр1бно поставити якийсь контроль за бюлетнями) 1 тод1 все буде по чесному)

я як людина незалежна готовий стати на контроль, або потрібно когось з учителів!

Garrett Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:26 | Сообщение # 41
Рядовий
оце нехай хтось 1з учител1в.... шоб тод1 н1 накого не подумали)

vanessa Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:35 | Сообщение # 42
Рядовий
Антон,ти вчасно зняв свою кандидатуру тому,що з дівчатами ти поводитися не вмієш.Це моя думка.Чомусь же ваш "рот онлайн" як говорити про Ярослава.Тому,моя думка аж ніяк не груба!

Цой Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:38 | Сообщение # 43
Рядовий
Досить "ГНАТИ" на Мілёну не факт , що ви самі не махлювали!!!

Garrett Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:39 | Сообщение # 44
Рядовий
От подумай... шо ваш Яр1к може зробить?*

vanessa Дата: Вівторок, 21.09.2010, 19:40 | Сообщение # 45
Рядовий
Я голосуватиму за Ярослава.Я навіть за перевибори.Нехай побачать що ми не махлювали,хто ж це такий розпускає плітки про Мілену.Хочу конкретне імя!

Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Початок передвиборчої кампанії
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz