Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:38

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Книги на 10 клас по 11 річній системі!
Книги на 10 клас по 11 річній системі!
ТОХАН Дата: Вівторок, 31.08.2010, 11:09 | Сообщение # 1
Відеооператор
Група: Користувачі
Статус: Offline
Я знайшов примірники які будуть в 10 класі але авторів не знаю яких роздруковувати, будь ласка підкажіть яких авторів друкувати!
http://osvita.ua/school/news/8715

Повідомлення відредагував ТОХАН - Вівторок, 31.08.2010, 11:09

Medelgover Дата: Середа, 01.09.2010, 08:19 | Сообщение # 2
Administrator
Група: Адміністратори
Звернись до нашого бібліотекаря. На початку навчального року приходить нормативна документація, яка чітко визначає які саме підручники Вам знадобляться.

Medelgover Дата: Понеділок, 20.09.2010, 10:25 | Сообщение # 3
Administrator
Школярі скаржаться: перші параграфи книг, які в електронному вигляді опублікувало Міністерство освіти, вони вже пройшли. Інших немає...
Тому відсутні навчальні матеріали доводиться купувати, повідомляє KP.ua.
Нагадаємо, через те що в цьому році підручники почали друкувати занадто пізно, учням десятих класів тимчасово запропонували користуватися електронними книгами, завантажувати які можна в Інтернеті.
- По-перше, це дуже незручно, - каже Богдан, учень десятого класу однієї з харківських гімназій. - Доводиться постійно перегортати книгу зі сторінки на сторінку, втомлюються очі, тому що в день ми готуємо по сім - вісім уроків і просиджуємо за комп'ютером по чотири - п'ять годин. А по-друге, ми вже пройшли все, що було викладено на сайті Міносвіти, і зараз нас примушують купувати навчальні матеріали - таблиці, зошити. За цей місяць я витратив на це вже 550 гривень. Тільки на алгебру пішло 150, решта - на англійську, українську, фізику.
За словами Богдана, їм видали старі підручники, але до книг ніхто не торкається, бо вони абсолютно не відповідають новій програмі.
Не подобається нова система навчання і вчителям.
- Ми з колегами в кінці серпня шукали ці інтернет-підручники по посиланнях, але нічого не знайшли, - розповідає викладач української мови та літератури Вікторія. - Я їх в очі не бачила. А працюємо ми за планами-конспектами, де зараз є теорія до уроків. Тому електронними підручниками я точно не користуюся. Ми давали дітям перелік адрес, вони висять на шкільному сайті, але ми не бачили, тому відсилати дітей туди, не знаючи куди, я не стала.
За словами Вікторії, складно було, коли були загальні уроки, а зараз, коли почалися конкретні твори, легше, тому що хрестоматіями школа забезпечена.
- Діти читають хрестоматії, і ми працюємо потихеньку, - каже вчителька.
Викладач англійської мови Олександр вважає, що електронні книги - це незручно.
- Працювати з комп'ютером, навіть якщо це буде букрідер, який є у кожного 500-го учня, не зовсім зручно, - говорить він. - Електронний підручник - це, звичайно, вихід із ситуації, але, у порівнянні з друкованими, вони гірше. Адже не у всіх дітей є Інтернет. Це пов'язано з доходами батьків.
В інституті інноваційних технологій та змісту освіти при МОН, де займаються цим питанням, кореспондента запевнили, що продовження підручників зараз готується і вони з'являться орієнтовно наприкінці цього або на наступному тижні. У даний момент нічим допомогти школярам не можуть.

Автор: Юлія Зінченко

За матеріалами: Освіта.ua

G@fik Дата: Четвер, 23.09.2010, 11:15 | Сообщение # 4
Сержант
та такий ажіотаж создали - на всіх поки що не вистачає!!!

Medelgover Дата: Субота, 09.10.2010, 21:21 | Сообщение # 5
Administrator
Видавці запевнили, що до 31 жовтня 2010 року державне замовлення на видрук підручників для 10 класу буде виконано
Як повідомляє прес-служба Міністерства освіти, 29 вересня 2010 року на нараді в Інституті інноваційних технологій і змісту освіти МОН керівники провідних українських видавництв, які здійснюють державне замовлення, повідомили про останні терміни видруку підручників для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів.
Метою проведення наради стала робоча необхідність узгодження остаточних термінів закінчення видруку підручників для 10 класу.
Як повідомив під час наради директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод, у відповідності до державного замовлення на 2010 рік вже надруковано 32 назви підручників, що складає 3,3 млн. примірників.
"Організаційні питання з боку Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, Державної акціонерної компанії "Укрвидавполіграфія" розв'язано: здійснено підписання договорів та їх погодження з Міністерством економіки України, авансування. Залишилося найголовніше питання - видати підручники та своєчасно доставити їх до шкіл", - наголосив директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Олександр Удод.

За матеріалами: Освіта.ua

Efimka Дата: Вівторок, 21.12.2010, 22:54 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Капец, мені це нагадує наше навчання, вчимося по книгам в електронному вигляді

Маринка Дата: Субота, 25.12.2010, 14:54 | Сообщение # 7
Рядовий
та сподіваємося, що хоть на другий семестр книги з'являться...Адже параграфів нема уже навіть в електронному виді.. sad

Розраховуй на те, що є, а не на те, що буде!!!!!!!

Medelgover Дата: Неділя, 26.12.2010, 17:22 | Сообщение # 8
Administrator
Освіта поступово гине. Яник при владі!
Quote (Efimka)
Капец, мені це нагадує наше навчання, вчимося по книгам в електронному вигляді

Радій, бо купити книги зараз ой як не дешево!

Маринка Дата: Неділя, 26.12.2010, 17:43 | Сообщение # 9
Рядовий
Quote (Medelgover)

о так...найдешевша книга зараз коштує від 40грн і далі....

Розраховуй на те, що є, а не на те, що буде!!!!!!!

Efimka Дата: Вівторок, 28.12.2010, 13:53 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Quote (Medelgover)

так, це добре, але зір ой як псується..я вже прикупила собі окуляри для роботи за компютером..
а на раунок книг, так вони зараз дуже дорогі... жах...

Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Книги на 10 клас по 11 річній системі!
Сторінка 1 з 11
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz