Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:59

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Шкільна форма
Шкільна форма
Medelgover Дата: Вівторок, 01.06.2010, 10:41 | Сообщение # 1
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Це болюче питання для гімназистів. Адже дирекція вимагає ведення єдиної шкільної форми, а самі учні мріють одягати джинси та топіки! wink
Як на вашу думку чи це потрібний хід?

Efimka Дата: Вівторок, 01.06.2010, 11:53 | Сообщение # 2
Генерал-майор
Група: Користувачі
я вважаю , що кільна форма потрібна, адже тоді в гімназії буде зразковою школою.
так гарно дивитись у фільмах коли діти в формах..
Тому робіть!!!!

Ripper Дата: Четвер, 03.06.2010, 17:28 | Сообщение # 3
злісний хуліган
це круто. жаль, що я цього вже не спробую. якщо це взагалі буде...
крім усього, це ще й гарний спосіб закріпити свій статус гімназії. про гімназію заговорять інакше, це точно.
тим більш, це варто зробити якнайшвидше, доки цього не зробили інші. якщо наша школа... вибачте... колишня школа хоче бути передовою та престижною - це непоганий початок.

Klyoma Дата: Четвер, 03.06.2010, 18:29 | Сообщение # 4
Підполковник
Тільки це треба зробити якісно... Я був в першій Українській гімназії (Івано-Франківськ)

Там єдина шкільна форма з нашитим гербом... Дуже гарно...

Lyubustok Дата: Четвер, 03.06.2010, 19:27 | Сообщение # 5
Сірий кардинал
Група: Модератори
Стосовно введення форми мушу сказати, що це питання можна вирішити тільки з доброї волі не лише учнів. учителів, але, що вирішально важливо, - батьків. Кожна мама чудово бачить, у чому дитя іде до школи. Якщо батьки заплющили очі, то вчителям залишається, як барону Мюнхаузену, махати безпорадно руками чи тупцювати ногами. У будь-якому разі, це смішно. Отож залишається сподіватися, що до думки про справжню гімназію дозріють і батьки як повноправні члени єдиної шкільної команди.
І взагалі, я особисто мрію про те, щоб батьки брали більш активну участь у житті школи: не лише допомагали фінансово через піклувальну раду, але й впливали на організацію навчального процесу. Якби вони знали силу свого впливу!!! Його ж можна так ефективно використовувати!!! Існує безліч проблем, які учителі не в змозі навіть порушувати, не те що вирішувати. А батьками це було б на один зуб. Група ризику = форма, їдальня, туалети, дозвілля...

Iskander Дата: Понеділок, 07.06.2010, 14:10 | Сообщение # 6
Рядовий
Какбе, я не маю геть ніякого відношення до гімназії, але все одно порадив би цілеспрямованіше і навіть жорсткіше діяти в даному питанні. Звісно ж, переважна більшість учнів вважатимуть форму як обмеження індивідуальності та особистої свободи в школі. І сприйматимуть це вкрай негативно. Я сам, коли навчався в школі, до хрипоти сварився з керівництвом і постійно апелював до Конституції та Цивільного кодексу, та навіть до здорового глузду, захищаючи своє право виглядати як заманеться.
Але зараз мені здається, що відмінність між учнями в школі має бути в їх особистих якостях, вольових, розумових і творчих здібностях, а не в зовнішніх атрибутах. Можна було б допускати певні деталі, які були б відхиленням від форми, але це було б тимчасовою привілегією для тих, хто відзначився у навчанні, спорті, самодіяльності і т. д.
Також, крім дисциплінарного та виховного ефекту, введення єдиної шкільної форми послужило б збільшенню авторитету серед шкіл міста. Всі школи зразу б почали вводити й собі єдину шкільну форму, постійно ставлячи у приклад саме гімназію, де форма вже введена і де це має позитивний ефект.
Висновок: активніше діяти в даному напрямку,

Повідомлення відредагував Iskander - Понеділок, 07.06.2010, 14:10

Маринка Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 12:21 | Сообщение # 7
Рядовий
Так! Шкільна форма звичайно потрібна,але тоді можна було б зробити один вільний день без форми!

Розраховуй на те, що є, а не на те, що буде!!!!!!!

Efimka Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 15:33 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Quote (Маринка)
Так! Шкільна форма звичайно потрібна,але тоді можна було б зробити один вільний день без форми!

було таке вже, і що? всі носили форму?

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 19:28 | Сообщение # 9
Майор
Quote (Efimka)
було таке вже, і що? всі носили форму?

Можна було все зробити. Просто вчителі самі переставали контролювати дітей. Якби один рік постояли на дверях, позаписували зауваження, телефонували батькам, то ходили б в шкільній формі. І той вільний день цінили б. Друга школа може служити тут прикладом. Діти бояться прийти не в шкільний формі, бо одразу потрапляють до кабінету директора.

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 22:37 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Quote (Шалена♦Бджілка)
Можна було все зробити. Просто вчителі самі переставали контролювати дітей. Якби один рік постояли на дверях, позаписували зауваження, телефонували батькам, то ходили б в шкільній формі. І той вільний день цінили б. Друга школа може служити тут прикладом. Діти бояться прийти не в шкільний формі, бо одразу потрапляють до кабінету директора.

ось з цим я згідна..просто потрібна дисципліна...

Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Шкільна форма
Сторінка 1 з 11
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz