Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:04

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Чи потрібна фінансова підтримка батьками гімназії?
Чи потрібна фінансова підтримка батьками гімназії?
Medelgover Дата: Середа, 07.04.2010, 13:31 | Сообщение # 1
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Чи потрібна фінансова підтримка батьками гімназії? Ваші думки

ТОХАН Дата: Субота, 10.04.2010, 14:11 | Сообщение # 2
Відеооператор
Група: Користувачі
Мабуть таки потрібна для того шоб відремонтувати вигляд школи тому шо ближеться літо і поторібно булоб літом вид школи привести до ладу!

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 16:30 | Сообщение # 3
Майор
Потрібна, але спробуйте довести це батькам sad На любі збори коштів мої реагують агресивно bash

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Повідомлення відредагував Шалена♦Бджілка - П`ятниця, 30.04.2010, 16:30

Medelgover Дата: Четвер, 06.05.2010, 23:23 | Сообщение # 4
Administrator
Quote (Шалена♦Бджілка)
Потрібна, але спробуйте довести це батькам На любі збори коштів мої реагують агресивно

Цікаво, а коли ти ідеш на дискотеку, твої батьки теж реагують агресивно, коли ти просиш кошти "на погулять"?

El_Antonio Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 15:59 | Сообщение # 5
Сержант
Звісно потрібна!!!11
Пропоную почати з наступного року biggrin

...

Efimka Дата: Субота, 15.05.2010, 10:51 | Сообщение # 6
Генерал-майор
Quote (El_Antonio)
Пропоную почати з наступного року

smile це було б чудово, але як ви це собі бачите? Поставити скриньку серед школи, на збір грошей? ...Гмм..це буде виглядати якось не дуже..

Шалена♦Бджілка Дата: Субота, 15.05.2010, 16:00 | Сообщение # 7
Майор
Quote (Medelgover)
Цікаво, а коли ти ідеш на дискотеку, твої батьки теж реагують агресивно, коли ти просиш кошти "на погулять"?

А як по-іншому? Вони ніколи не радіють ,коли в їхньому гаманці стає менше грошей

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Понеділок, 17.05.2010, 20:49 | Сообщение # 8
Генерал-майор
Quote (Шалена♦Бджілка)
Вони ніколи не радіють ,коли в їхньому гаманці стає менше грошей

це точно, мої інколи реагують так само,але цим відповідають, що краще б я вдома посиділа, і уроки повчила)))

Medelgover Дата: Понеділок, 17.05.2010, 20:57 | Сообщение # 9
Administrator
Хотілося б мені розказати Вам історію створення Ресурсного центру. Кошти на створення були зібрані маленькими дітьми з академії Мінехаха, що в Міннесоті. Цікаво, що все почалося зі звичайного листування наших дітей з американськими. Потім ці діти вирішили допомогти нашим дітям, своїм друзям, зібравши певну сумму грошей. Батьки американских дітей побачивши інтузіазм своїх дітей теж вирішили допомогти. Як результат в школі з'явилося місце, куди можна зайти в будь-який момент і відпочити, знайти цікаву інформацію і т.д.

Чому ж ми не можемо допомогти своїм дітям? Чому ми маємо чекати на допомогу дітей із-за кордону? Чомусь виникає думка, що наш народ вміє лише нищити та піддавати критиці те, що інші будують важкими зусиллями...

Efimka Дата: Понеділок, 17.05.2010, 21:05 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Quote (Medelgover)
Хотілося б мені розказати Вам історію створення Ресурсного центру. Кошти на створення були зібрані маленькими дітьми з академії Мінехаха, що в Міннесоті. Цікаво, що все почалося зі звичайного листування наших дітей з американськими. Потім ці діти вирішили допомогти нашим дітям, своїм друзям, зібравши певну сумму грошей. Батьки американских дітей побачивши інтузіазм своїх дітей теж вирішили допомогти. Як результат в школі з'явилося місце, куди можна зайти в будь-який момент і відпочити, знайти цікаву інформацію і т.д.

А я цього навіть і не знала...ніколи не могла подумати,що ресурсний центр з*явився так.
Знаєш, ми можемо допомогти нашим дітям, якщо цього захочемо, адже не такі ми і безсердечні(Кам*яні) , , а можливо, просто наш народ до цього ще не доспів. просто деякі люди ще не зрозуміли , що все що ми робимо, це все для наступного нашого покоління

Medelgover Дата: Понеділок, 17.05.2010, 21:30 | Сообщение # 11
Administrator
Quote (Efimka)
я цього навіть і не знала...ніколи не могла подумати,що ресурсний центр з*явився так.
Знаєш, ми можемо допомогти нашим дітям, якщо цього захочемо, адже не такі ми і безсердечні(Кам*яні) , , а можливо, просто наш народ до цього ще не доспів. просто деякі люди ще не зрозуміли , що все що ми робимо, це все для наступного нашого покоління

Мені здається, що це необхідно донести спочатку до батьків.

Efimka Дата: Понеділок, 17.05.2010, 22:37 | Сообщение # 12
Генерал-майор
Quote (Medelgover)
Мені здається, що це необхідно донести спочатку до батьків.

Потрібно, але чи послухають вони нас? ось мої, не дуже часто вони слухають, але не завжди чують

Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Чи потрібна фінансова підтримка батьками гімназії?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz