Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 11.12.2017, 09:26

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 5«12345
Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Випускний
Випускний
Medelgover Дата: Субота, 29.05.2010, 10:28 | Сообщение # 61
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
От і пройшов випускний. Які ваші враження від цього дійства?

El_Antonio Дата: Неділя, 30.05.2010, 01:43 | Сообщение # 62
Сержант
Група: Користувачі
Мене не покидає дивне "шкребуче" відчуття.Як подумаю,що через 3 місяці якісь малюки будуть наш клас трощити...
Поганий осад залишається після випускного.

...

vanessa Дата: Неділя, 30.05.2010, 11:00 | Сообщение # 63
Рядовий
Антоне, уже через два дні ти думатимеш зовсім про інші речі, а через 3 місяці - житимеш в іншому світі. А коли прийдеш до школи, захочеться комусь потиснути руку, когось обійняти, а тим малюкам посміхнутися...

Lyubustok Дата: Неділя, 30.05.2010, 11:10 | Сообщение # 64
Сірий кардинал
Група: Модератори
Наскільки мені відомо, у вашому класі сидітимуть дітки, які навчалися у Шевченко Світлани Миколаївни! Чи це збіг обставин, чи доля: вони такі цікаві діти, що вже зараз з-поміж них уявляю ваших дублерів. Твій, Антоне,- Петренко. Така проява малий, що в нього шило в одному місці не спиняється. Буде артистом! Отже, життя, як річка, не стоїть на місці. До речі, ти підкинув цікаву ідею. Було б дуже класно, якби кожен студент не просто забігав до школи погомоніти з учителем, а обовязково зайшов у свій клас, сів на своє місце і погомонів з тією дитиною, яка на ньому сидить. Думаю, у вас знайулися б для них особливі слова. З вашого класу започаткувалося багато нових традицій. Зокрема, при вас було проведено день дублера, створено сайт, на якому ви лідеруєте (і сподіваюся, і залишитеся лідерами), на випускному звучала ваша жива музика.... Чому б і цю нову традицію не записати собі в актив?

Ripper Дата: Неділя, 30.05.2010, 14:06 | Сообщение # 65
злісний хуліган
я ще, мабуть, зовсім не можу оцінити вагу цих подій, однак вже зараз важко розуміти, що я вже ніколи не прийду на уроки і не скоро побачу більшість однокласників. Далі буде все на наш ризик, не буде впевненості у завтрашньому дні, так як це було у школі. І звичайно не дає спокою той момент, що через 5 днів перше зно. Краще б далі у школі)

Шалена♦Бджілка Дата: Неділя, 30.05.2010, 23:22 | Сообщение # 66
Майор
чекала чогось быльшого від випускного. все так швидко пройшло, перенервувала, втомилась дуже. Відчуття свята майже не відчула

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Вівторок, 01.06.2010, 11:49 | Сообщение # 67
Генерал-майор
ОоО,я також очікувала щось більше від випуску, а вн так бистро пройшлв, особливо круто було як ми зустріали сонечко і писали напи в школі
але хотілося б якось розтянути цей момент

Маринка Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 12:24 | Сообщение # 68
Рядовий
Я навіть і незнаю як я буду прощатися зі школою,адже вона для мене стала такою рідною!)))
Мені буде дуже сумно прощатися з однокласниками адже я їх дуже кохаю!!!!

Розраховуй на те, що є, а не на те, що буде!!!!!!!

Повідомлення відредагував Маринка - П`ятниця, 11.06.2010, 12:25

Efimka Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 15:30 | Сообщение # 69
Генерал-майор
Quote (El_Antonio)
Мене не покидає дивне "шкребуче" відчуття.Як подумаю,що через 3 місяці якісь малюки будуть наш клас трощити... Поганий осад залишається після випускного.

трощити? Антоне наче ми його не потрощили, там сама шафа чого стоїть!

Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Випускний
Сторінка 5 з 5«12345
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz