Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:31

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 5«12345»
Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Випускний
Випускний
Medelgover Дата: Субота, 15.05.2010, 22:39 | Сообщение # 31
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Quote (Iskander)
Важливий день? Не буває в житті важливих і неважливих днів. Хто гівном був, ним і залишиться після випускного. І навпаки.
Хочеться вірити що рраз!, і ти дорослий, розумний, самостійний. Але дорослими нас робить не розпиття слонячих доз алкоголю на протязі ночі і блювання під рестораном.

Я мав на увазі емоційну сторону! Важливий цей день усвідомленням своєї дорослості. Це ніби як намальована на піску лінія, переступивши яку, ти вже не повернешься назад....
А на рахунок алкоголю - ти сам сказав - що хто був ... то й и лишиться. І це ніяким чином не відноситься до поняття "дорослішати".

Efimka Дата: Неділя, 16.05.2010, 00:12 | Сообщение # 32
Генерал-майор
Група: Користувачі
Quote (Efimka)
Не буває в житті важливих і неважливих днів

З цим я не згідна! Ось дивись, коли ти женишся, це для тебе важливий день? або коли народится дитина, також важливий день! так що..тут внось поправку
Quote (Iskander)
то гівном був, ним і залишиться після випускного.

не повністю згідна, адже люди змінюються,коли вони потрапляють в різні життєві ситуації, вони змінюються аба в кащу або в гіршу сторону

Iskander Дата: Неділя, 16.05.2010, 11:46 | Сообщение # 33
Рядовий
Quote (Efimka)
так що..тут внось поправку

Ти не зрозуміла. Кожень день в житті підходить для чогось особливого. Кожного дня можна зробити щось варте, щось, що оправдає існування цього дня в твоєму житті. А якщо сидіти тижнями, ба навіть місяцями і роками, і чекати що ось вже він настане, що ось вже я розкрию крила, то тоді цього дня ніколи не буде. Тобто день робимо особливим саме ми самі.
Скільки з вас чекають чогось особливого від випускного? І скільки потім розчаруються? Бо ж особливе варто не чекати а створювати навколо.

Quote (Efimka)
люди змінюються,коли вони потрапляють в різні життєві ситуації, вони змінюються аба в кащу або в гіршу сторону

Це те ж саме що хотів сказати і я (:
Саме життя робить нас дорослими. Те, чого ми раніше не бачили. Те, чого ми ніколи не вміли робити, а довелося. Те, що ми обіцяли собі ніколи не робити, а зробили, і навіть не відчули докорів сумління. Те, що ти робиш сам на власний розсуд, знаючи, що наслідки всі ляжуть тільки на тебе. Визнаєш свої помилки і вчишся їх виправляти. Вибачаєш тим, кого вже думав ненавидіти все життя. Так потрошку, раз за разом, по корпускулам свого характеру, ми всі дорослішаємо. І помітити цей процес неможливо. Можна тільки потім оглянутись назад, і зрозуміти, що все навколо вже не так, та й ти вже інший.
І от ти дійсно думаєш, що затяжна п'янка з друзями (далеко не перша) здатна показати тобі доросле життя як воно є і змінити твій характер? Що ти плануєш побачити і пережити в цю ніч такого, що зробить тебе дорослою особистістю?

Ripper Дата: Неділя, 16.05.2010, 12:34 | Сообщение # 34
злісний хуліган
Що, Сашко, виховуєш ідеалістичну школоту ?)

Iskander Дата: Неділя, 16.05.2010, 13:58 | Сообщение # 35
Рядовий
Краще ідеалістична школота, ніж прагматичне бидло.
Хтось казав що непродумане добро краще ніж чітко сплановане зло.

Efimka Дата: Неділя, 16.05.2010, 14:36 | Сообщение # 36
Генерал-майор
Quote (Iskander)
І от ти дійсно думаєш, що затяжна п'янка з друзями (далеко не перша) здатна показати тобі доросле життя як воно є і змінити твій характер?

хто тобі таке сказав? Ти сам це видумав? по-моєму,я такого не говорила, п*янка з друзями не може тебе змінити. (може змінити ставлення до любей ,але не тебе)
Quote (Iskander)
Що ти плануєш побачити і пережити в цю ніч такого, що зробить тебе дорослою особистістю?

я не планую нічого, я просто хочу провести її добре, зі своїми друзями, а дорослою я стану і сама, але з часом.

Iskander Дата: Неділя, 16.05.2010, 15:03 | Сообщение # 37
Рядовий
Це в тебе манера спілкування така?
Підтверджувати все що я кажу але іншими словами?

Ripper Дата: Неділя, 16.05.2010, 16:20 | Сообщение # 38
злісний хуліган
Quote (Iskander)
Краще ідеалістична школота, ніж прагматичне бидло.

Вітся сказав, що "Здоровий прагматизм" переможе, значить він переможе !11

Efimka Дата: Неділя, 16.05.2010, 17:35 | Сообщение # 39
Генерал-майор
Quote (Iskander)
Це в тебе манера спілкування така? Підтверджувати все що я кажу але іншими словами?
- Брехня!!! дорогуша ти моя, я говорю, те що думаю, а не повторюю за кимось, запам*ятай це, раз і назавжди!!!
адже ти сам сказав, що в житті не буває важливих і не важливих днів, правильно? а потім
Quote (Iskander)
Кожень день в житті підходить для чогось особливого
, значить, ти просто хотів викрутитись!

Iskander Дата: Неділя, 16.05.2010, 21:48 | Сообщение # 40
Рядовий
Якщо ти не розумієш рівняння Шредінгера це не значть що воно є невірним. Але ж звичайні слова, до всього не пересипані термінами і спеціальними поняттями, ти здатна для себе пояснити? Не треба бути спеціалістом з герменевтики та інтерпретації щоб зрозуміти що я мав на увазі минулими повідомленнями.
Спробуй читати уважніше, і задій врешті-решт ті частини міжвушного нерву, які ти не дуже звикла використовувати. Ти можеш! Я вірю в тебе!

Efimka Дата: Понеділок, 17.05.2010, 08:35 | Сообщение # 41
Генерал-майор
Quote (Iskander)
Якщо ти не розумієш рівняння Шредінгера це не значть що воно є невірним. Але ж звичайні слова, до всього не пересипані термінами і спеціальними поняттями, ти здатна для себе пояснити? Не треба бути спеціалістом з герменевтики та інтерпретації щоб зрозуміти що я мав на увазі минулими повідомленнями.

ну давай-давай, показуємо що ми "Тіпа" розумні)) Ха-ха, в інтернеті це нарив?
Quote (Iskander)
Спробуй читати уважніше, і задій врешті-решт ті частини міжвушного нерву, які ти не дуже звикла використовувати.

ОоО, а ти провіряв? Невже ти десь поруч...?? Чому я тебе не бачу?
Quote (Iskander)
Ти можеш! Я вірю в тебе!

не потрібно мені такої послуги робити, дякую, але обійдусь...

Efimka Дата: Понеділок, 17.05.2010, 08:36 | Сообщение # 42
Генерал-майор
ха-ха
Прикріплення: 6182850.jpeg(3Kb)

Iskander Дата: Понеділок, 17.05.2010, 12:10 | Сообщение # 43
Рядовий

Некоректне повождення на форумі

Efimka Дата: Понеділок, 17.05.2010, 15:56 | Сообщение # 44
Генерал-майор
Iskander, Закриємо цю тему, і будемо вихованими людьми і спілкуватись нормально.

Iskander Дата: Понеділок, 17.05.2010, 16:41 | Сообщение # 45
Рядовий

Оффтопік + некоректне поводження на форумі.

Форум » Форум гімназії » Відкритий мікрофон » Випускний
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz