Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 14.12.2018, 12:00

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Форум гімназії » Уроки » ЗНО
ЗНО
Ripper Дата: Неділя, 16.05.2010, 16:54 | Сообщение # 31
злісний хуліган
Група: Користувачі
Статус: Offline
Один чорт де здавати. Зате надивлюся на мегаполіс по імені Черкаси.

Efimka Дата: Понеділок, 17.05.2010, 16:05 | Сообщение # 32
Генерал-майор
Quote (Ripper)
Зате надивлюся на мегаполіс по імені Черкаси.

це точно, а я лише раз в Черкасах буду

Medelgover Дата: Субота, 22.05.2010, 10:27 | Сообщение # 33
Administrator
Група: Адміністратори
Міносвіти відкрило гарячу лінію для студентів

У Міністерстві освіти і науки розпочато роботу консультативного телефону "Літня екзаменаційна сесія 2009/2010 навчального року"
Як повідомляє прес-служба Міносвіти, на період з 20 травня по 30 червня 2010 року розпочав роботу консультативний телефон "Літня екзаменаційна сесія 2009/2010 навчального року" за номером (044) 486-16-51.
Гаряча лінія відкрита з метою забезпечення належного контролю за проведенням літньої екзаменаційної сесії 2009/2010 навчального року у вищих навчальних закладах та оперативного реагування на можливі факти порушень і зловживань, а також надання інформаційної та методичної допомоги студентам, викладачам та іншим категоріям громадян.

За матеріалами: Освіта.ua

G@fik Дата: Неділя, 23.05.2010, 17:21 | Сообщение # 34
Сержант
я всі три здаю в нашій школі!!! biggrin

Додано (23.05.2010, 17:21)
---------------------------------------------
згоден з тобою Бджілко!

Ripper Дата: Неділя, 30.05.2010, 15:00 | Сообщение # 35
злісний хуліган
кака починається через 4 дні. кріпіться

El_Antonio Дата: Вівторок, 01.06.2010, 14:13 | Сообщение # 36
Сержант
До мого ЗНО 21 година=)
Сташно....

...

Lyubustok Дата: Вівторок, 01.06.2010, 17:49 | Сообщение # 37
Сірий кардинал
Група: Модератори
Все буде добре з твоїм ЗНО через 21 годину. Головне - дуже швидко виконувати в чернетку, пропускаючи те, чого не знаєш. Але познаати знаком питання, щоб потім швидко повернутися. А, написавши твір, спокійно обмірковувати те, чого "не знаєш"

Як правило, після третини виконаного завдання піднімається настрій, і раптом нізвідки і ні з чого зявляються відповіді на питання "мертвої зони". А ще потрібно добряче виспатися і прихопити гарних цитат(Про всяк випадок).З твоєю кмітливістю можна не турбуватися.Хай щастить!!! Виходь в чат після екзамену wink . Буду чекати. І не тільки я

El_Antonio Дата: Середа, 02.06.2010, 15:08 | Сообщение # 38
Сержант
Мотивація +100 =)

Я не нервуюся.Сьогодні повторив дещо забуте(відміни іменників,способи творення слів)
Все буде добре,мені ж снилося як я ЗНО завалюю)

Додано (02.06.2010, 15:08)
---------------------------------------------
Ех...Написав

Мова легенька,трішки "погрався" з питанням про лапки.Загалом страшнувато,але більш-менш впевнений.
Перші 8 питань з літератури-пекло.Потім пішли нормальні.Відсотків на 90 впевнений в відповідностях з літератури.Щось типу :автор-твір,жанр-твір,псевдонім-ім"я,герої-твір.Радий,що вони(відповідності)приносять найбільше балів=)

Твір...Тема щось типу :"Чи всі ми унікальні,чи однакові".Я писав,що однакові.Намагався аргументовано.На жаль не знайшов влучної цитати з літератури нашої)Загалом свій твір оцінюю на 8 =)

...

Ripper Дата: Середа, 02.06.2010, 18:51 | Сообщение # 39
злісний хуліган
добре тобі... а я зараз лапті склею від очікування завтрашнього дня..

Lyubustok Дата: Середа, 02.06.2010, 19:31 | Сообщение # 40
Сірий кардинал
Таки ти, Антоне, оригінал. Я б і сама довгенько шукала б цитати в програмних творах з укр.літ для аргументації твоєї тези про те, що люди однакові. Якраз вивчені тобою твори рясніють протилежним: " усмішка твоя-єдина, мука твоя-єдина, очі твої - одні" (Симоненко). Філософія шістдесятників загалом базована на ідеї гуманізму, неповторності кожної людини як унікальної особистості.
Але твоя думка є твоєю. Цікаво було б прочитати аргументацію...
Приємно чути, що мова видалася "легенькою".А які саме питання з літератури асоціюються з пеклом? Можеш навести хоч один приклад?

А ще цікаво, чи траплялися твори, яких ми не вивчали текстуально? ( Маю на увазі рекомендовані для самостійного опрацювання)

Quote (El_Antonio)
а я зараз лапті склею

Зроду не повірю, Олеже, що ти здатен через ЗНО склеїти лапті. За твої
відповіді з мови чомусь не хвилююся, а от непогано було б зателефонувати Антону і перепитати про першу десятку питань з літератури. Якщо це літературні угруповання, напрямки, течії...., то варто було б поритися в словнику літературознавчих термінів. На всяк випадок. Я впевнена, що завтра зміниться лише тема твору, все решта - перетасується в колоді, і не більше.

Ripper Дата: Середа, 02.06.2010, 19:42 | Сообщение # 41
злісний хуліган
основна причина мого хвилювання - немає звідки/не знаю що повторювати.
по суті, надію покладаю тільки на запас знаннь з школи.

Lyubustok Дата: Середа, 02.06.2010, 19:44 | Сообщение # 42
Сірий кардинал
А ще нагадую, що читати в творах роздумах приносять відчутні плюси до загальної оцінки. Цитата-епіграф + парочку у творі дорівнює надбавка у балів 3 одразу. Тому рекомендую те, що і Антону вчора, - підготуй цитатник. З десяток різнопланових, але універсальних, щоб тобі самому подобалися. Бери з поезій, їх краще застосовувати, ними краще оперувати у процесі обігрування теми.

Ось тому зателефонуй Антону, щоб не розпорошуватися. Ще є час. Чому б не виграти кілька балів саме на літературі? Думаю, там теорія літератури. Але що саме, поцікався у нього. Якщо виникнуть конкретні питання, запитуй. Буду онлайн цілий вечір.

Klyoma Дата: Четвер, 03.06.2010, 15:28 | Сообщение # 43
Підполковник
Головне хто писатиме четвертого АРГУМЕНТИ.... Я переписав усе коли до закынчення лишалося 5 хвилин, всі на мене дивилилися і вболівали, щоб я встиг дописати...=) Зрештою я перечитав і чомусь мені здалося що я налив дві сторінки води але по плану що Ви давали без аргументів...

А література на диво видалася легкою мені, я за тиждень перечитав критику і біографію вих письменників і поетів....

Твір був даний "ми не безліч стандартних я а безліч всесвітів різних".... Найшли, що мені давати я їхню думку так і завершив....закінченням цього вірша. Адже це СИМОНЕНКО...=))

Lyubustok Дата: Четвер, 03.06.2010, 15:34 | Сообщение # 44
Сірий кардинал
От і добре, будемо чекати результатів тижнів два, напевно. А як мова? Особливо складнопідрядні речення? smile

Ripper Дата: Четвер, 03.06.2010, 17:15 | Сообщение # 45
злісний хуліган
написав. йду пити пивко. бо щось мені не по собі..
завтра будуть відповіді - перевірюсь. хоча, я трошки провірив літературу в інеті... не так багато і напомилявся. і мову наче норм написав.
і твір нормальний. нарешті у мене вийшов твір, що відповідає вимогам за структурою. цитат було небагато, зате старався пихати найбільш влучні.
завтра буде видно..

Форум » Форум гімназії » Уроки » ЗНО
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2018
Хостинг від uCoz