Головна | Реєстрація | Вхід| RSSСереда, 21.11.2018, 11:30

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Форум » Форум гімназії » Уроки » ЗНО
ЗНО
Medelgover Дата: П`ятниця, 05.02.2010, 16:50 | Сообщение # 16
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Цікаво, що насправді ви це оціните лише перед самими іспитами. А особливо отверезить вас думка про те, що, якщо ви не здасте цей тест, то втратите цілий рік! А це не так вже і мало!

El_Antonio Дата: П`ятниця, 05.02.2010, 23:59 | Сообщение # 17
Сержант
Група: Користувачі
А мене отверезить завалене пробне(а я його завалю)
Тоді з книжок не вилазитиму,хоча часу мало вже зараз(

...

Ferlain Дата: Субота, 06.02.2010, 22:48 | Сообщение # 18
Рядовий
Насправді,я б порадила не сачкувати перед ЗНО і віднестись до цього якнайсерйозніше.Це ВАШЕ майбутнє,ВАШІ мрії,і тільки вам все це під силу.
Звичайно,треба переосилити спершу себе,щоб зрозуміти,що це все не гра,і не примха"когось там з Міністерства Освіти"...З особистого досвіду можу сказати, що це все морально і іноді фізично важко,але немає нічого нереального,якщо є бажання і хоч щось в голові.
І не сподівайтесь,що так легко можна щось вгадати.Все це "не прокатить".Якщо людина знає,то вона знає,і ніхто цього знання в неї вже не відбере.Хіба що страх і переживання,але на те і є маленький проміжок для похибки(якщо ви хоча б одним оком з результатами 2009 року ознайомлювались).
Наприклад зараз я не скажу,що тести це настільки страшно,але це з а р а з.Для того ,щоб це сказати,мені довелось це пережити,пройти через це.Просто не накручуйте себе і робіть все,що у ваших силах,щоб потім себе все життя не картати

Meet me on the road, meet me where I said,Blame it all upon...
A rush of blood to the head

asura_balata Дата: Неділя, 07.02.2010, 12:23 | Сообщение # 19
Сержант
Корисна інформація для роздумів - Віка вступила до Шеви за результатами ЗНО без особливих проблем (на бюджет,ясно що)

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

Зайчик) Дата: Четвер, 18.02.2010, 13:07 | Сообщение # 20
Рядовий
пробне тестування лише для того, щоб зняти трошки переляк. завдання там будуть легші, ніж на справжньому зно.,!
тільки напрягає те, що 31 травня - випускний, в той же день масова гулянка.._ наступного дня хто шо не допив - допиває, масовий відходняк, а 2 червня - зно з укр мови..

Medelgover Дата: Вівторок, 02.03.2010, 09:28 | Сообщение # 21
Administrator
Я вважаю що такий хід краще сприятиме суті речей. Місто принаймні буде чистіше. Да і в голові не пьянка буде, а підготовка.

Efimka Дата: Вівторок, 27.04.2010, 13:36 | Сообщение # 22
Генерал-майор
Ось залишився всього місяць до тестів, і якось все більше і більше стає не по собі, адже коли береш до кук збірник, вроді все зрозуміло, а коли починаєш вирушувати, тобі кажетьтся , що ти взагалі нічого не знаєш...але все-таки відповіді то правильні biggrin

Medelgover Дата: Четвер, 29.04.2010, 15:25 | Сообщение # 23
Administrator
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник підписав наказ МОН №243 "Про затвердження змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2010 році"
Зокрема, новими умовами передбачено врахування середнього бала атестата з округленням до десятих частин бала (за 200-бальною шкалою). Середній бал атестата буде додаватись до суми балів сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з конкурсних предметів. Окрім цього, вищим навчальним закладам дозволено допускати до участі у конкурсі абітурієнтів із сертифікатом ЗНО, кількість балів якого з непрофільних предметів нижче 124 балів, за умови, якщо кількість балів з профільних предметів становить не нижче 170 балів з кожного предмету.
Також, вступники, які проходили зовнішнє незалежне оцінювання у 2008 та 2009 роках, та вже мають сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, зможуть використовувати його при вступі до вищого навчального закладу у цьому році (При цьому абітурієнт не позбавляється права проходити ЗНО щорічно).
Абітурієнти, які закінчили школу у 2007 році або раніше, матимуть право вступати на заочні відділення вузів за результатами вступних іспитів у вищому навчальному закладі. При цьому, особи, які не атестовані з української мови та літератури, зможуть складати вступний екзамен з тієї мови, оцінки з якої виставлені в атестаті.
Також, Міністерство освіти обмежило кількість вузів до яких можна подавати документи при вступі. Згідно зі змінами, абітурієнт зможе подавати документи не більш ніж до п'яти вищих навчальних закладів України та не більш ніж на три напрями підготовки (спеціальності).
За матеріалами: Освіта.ua

Medelgover Дата: Четвер, 29.04.2010, 15:34 | Сообщение # 24
Administrator
Запрошення на тестування надсилатимуться після 10 травня

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) надсилатиме запрошення для участі у зовнішньому оцінюванні після остаточного формування мережі пунктів тестування
Як повідомляє прес-служба УЦОЯО, для кожного абітурієнта, який зареєструвався на зовнішнє незалежне оцінювання 2010 року, вже відкрита персональна сторінка на сайті УЦОЯО.
Також, сформована унікальна база даних з фотографіями усіх абітурієнтів, що дасть можливість краще ідентифікувати особу на пункті тестування.
Завершення реєстрації абітурієнтів на ЗНО-2010 дає можливість розпочати формування мережі пунктів тестування. Ця робота, орієнтовно, буде завершена до 1 травня. Після 10 травня абітурієнтам будуть розсилатися запрошення для участі в зовнішньому оцінюванні. У цей же час вони розміщуватимуться на їхніх персональних сторінках.
Як повідомив раніше міністр освіти і науки Дмитро Табачник, тестування з основних предметів (українська мова та література, математика, історія України) буде проводитись в пунктах тестування, які знаходяться на відстані не більше ніж 50 км від місця проживання абітурієнтів.
Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у період із 2 до 23 червня. Абітурієнти складатимуть тести із української мови та літератури, історії України, математики, фізики, хімії, біології, географії, англійської, німецької, французької та іспанської мов.
За матеріалами: Освіта.ua

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 17:09 | Сообщение # 25
Майор
Вже деяким учням прислали запрошення. Привітайте мене, географію буду здавати в Черкасах sad З непрофільних предматев треба набрати хоча б 124 бали, а з профільних, яка мінімальна кількість балів можлива?

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Неділя, 02.05.2010, 22:30 | Сообщение # 26
Генерал-майор
Так, ось всі вже отримали запрошення на ЗНО, Хто де здаватиме????
Мені не віриться, що щек місяць і вже ЗНО, Сташно, а якщо я все забуду??? lol

Шалена♦Бджілка Дата: Вівторок, 04.05.2010, 11:03 | Сообщение # 27
Майор
Математика - 3-а школа
Укр. Мова і Історія - гімназія
Географія - Черкаси

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Вівторок, 04.05.2010, 11:33 | Сообщение # 28
Генерал-майор