Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:12

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Після уроків » Різне » Зима-зимонька (І ось нарешті прийшла зима, як плани на зиму? чого очікуємо?)
Зима-зимонька
Efimka Дата: Неділя, 05.12.2010, 14:51 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Група: Користувачі
Статус: Offline
Ось я наприклад, не дуже хочу зиму,бо дуже холодно, та якось пасмурно та сумно... та сесія на носі. Але як поглянути довкола, дуже гарно, бо лежить біленький сніжок, та яскраве сонечко посміхається мені, так хочеться взяти хороший настрій з собою до кінця дня(якщо це був початок чудового ранку). а поім як згадаєш, що через якихось 22 дні будуть канікули і ти зсожеш наолоджуватись ними зповна.

Шалена♦Бджілка Дата: Неділя, 05.12.2010, 19:39 | Сообщение # 2
Майор
А мені подобається. Багато приємних спогадів, повязаних з зимою. Ми завжди чимось незадоволені. То нам не подобається влітку спека, взимку морози, восени дощі, а весною калюжі, які залишаються після снігу. Треба навчитись радіти тому, що маємо. А то я зима ез морозів для нас - не те. Великих планів немає. Хочу покататися на санчатах, пограти в сніжки, зліпити снігову бабу, здати сесію, продовжувати отримувати стипендію та байдикувати 2 тижні на канікулах. Ах, так, а ще можна понадіятись гарно відсвяткувати своє ДР. Спочатку з хлопцем, а на наступний день вже з друзями. Ех, до речі, можете після 00 починати вітати smile

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Повідомлення відредагував Шалена♦Бджілка - Неділя, 05.12.2010, 19:46

Efimka Дата: Понеділок, 06.12.2010, 02:34 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Quote (Шалена♦Бджілка)
Ех, до речі, можете після 00 починати вітати

Щоб щастя додавалось,
горе віднімалось,
достаток множився,
а любов ділилась тільки на двох!!!
З Днем Народження,Карінко!

Medelgover Дата: Понеділок, 06.12.2010, 20:33 | Сообщение # 4
Administrator
Група: Адміністратори
+1

Efimka Дата: Субота, 05.02.2011, 13:55 | Сообщение # 5
Генерал-майор
зараз в Харкові..такий сніжок чудовий лапатий падає)

Форум » Після уроків » Різне » Зима-зимонька (І ось нарешті прийшла зима, як плани на зиму? чого очікуємо?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz