Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:47

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 4«1234»
Форум » Після уроків » Різне » Найкращий вчитель!!!
Найкращий вчитель!!!
Klyoma Дата: Субота, 01.05.2010, 12:33 | Сообщение # 16
Підполковник
Група: Користувачі
Статус: Offline
Quote (Efimka)
особливо коли він брав на приклад когось із класу, чиї батьки підтримували не Ющенка, а Юльку , наприклад...

Не бреши такого ніколи не було... Те що він казав що за владу борються два клани Дніпропетровський та Донецький - це правда, Для того щоб Ви панове дівчата моголи щось йому ПРОТИСТАВИТИ читайте більше та АНАЛІЗУЙТЕ...

Efimka Дата: Субота, 01.05.2010, 12:54 | Сообщение # 17
Генерал-майор
Quote (Klyoma)
Не бреши такого ніколи не було...

ага, я просто так не говорю, він Катьку постійно за Юську смикав, не пам*ятаєш???
Можливо тебе в цей час не було, але це так!!!

Ripper Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 16:11 | Сообщение # 18
злісний хуліган
Quote (Klyoma)
Не бреши такого ніколи не було... Те що він казав що за владу борються два клани Дніпропетровський та Донецький - це правда, Для того щоб Ви панове дівчата моголи щось йому ПРОТИСТАВИТИ читайте більше та АНАЛІЗУЙТЕ...

Овва. Аналізатор) Чиї слова я чую.
Ти наче клон Бея. Не в образу В.П. сказано smile

Додано (14.05.2010, 16:11)
---------------------------------------------

Quote (vinil)
Запитую іще раз - чи можете ви навести конкретні приклади того як Бей В.П. "насаджував" вам свої політичні погляди? Звикайте до того, що у дорослому світі якщо нема прикладів - нема і позиції. Тоді вас перестануть поважати.

Так, чорт побери, я ж просто запам"ятав дослівно напам"ять його репліки !
Не намагайся тут когось вчити життю. Про повагу всі і так добре знають.

Klyoma Дата: П`ятниця, 14.05.2010, 19:33 | Сообщение # 19
Підполковник
Quote (Ripper)
Овва. Аналізатор) Чиї слова я чую.
Ти наче клон Бея. Не в образу В.П. сказано

Почекай зараз почну виправдовуватись перед тобою....=)) І взагалі ти знаєш все частіше відчуваю, що ти створений для того щоб підгавкувати не наводячи ні одного доказу, матеріальної бази в тебе цифра близька нулю.... В основному ти не можеш вести виховану дискусію, коли тебе заганяєш в глухий кут ти починаєш кричати і вимахувати руками... Будеш готовий вести бесіду зателефонуєш...=))

А про Бея можу сказати тільки те, що він явно досвідченіший ніж ти і явно більш освідчений, зокрема в історії, я з ним не погоджуюсь в плані історії з НАЦ. ВИзвольною війною та Хмельницьким...

В політиці з Ющенком , але про Тимошенко абсолютно солідарний - вона лицемірна людина. І не звинувачуй всих у чому небудь бо ЯКЩО КАЖУТЬ ЩО СОНЦЕ СВІТИТЬ І Я З ЦИМ ЗГОДЕН це ще не означає що я ПЛАГІАТОР ( людина яка кпіює інформацію в іншої, видаючи за свою). І взагалі ти вроджений тоталітарист, бо все що не сходиться з твоїми поглядами ти не визнаєш....

АЛЕ ЦЕ ТВОЄ ПРАВО....=)))

Додано (14.05.2010, 19:33)

Quote (Ripper)
Так, чорт побери, я ж просто запам"ятав дослівно напам"ять його репліки !
Не намагайся тут когось вчити життю. Про повагу всі і так добре знають.

Не веди себе, як бидло... Не хами...

Повідомлення відредагував Klyoma - П`ятниця, 14.05.2010, 19:32

Ripper Дата: Субота, 15.05.2010, 10:28 | Сообщение # 20
злісний хуліган
Quote (Klyoma)
Почекай зараз почну виправдовуватись перед тобою....=)) І взагалі ти знаєш все частіше відчуваю, що ти створений для того щоб підгавкувати не наводячи ні одного доказу, матеріальної бази в тебе цифра близька нулю.... В основному ти не можеш вести виховану дискусію, коли тебе заганяєш в глухий кут ти починаєш кричати і вимахувати руками... Будеш готовий вести бесіду зателефонуєш...=)) А про Бея можу сказати тільки те, що він явно досвідченіший ніж ти і явно більш освідчений, зокрема в історії, я з ним не погоджуюсь в плані історії з НАЦ. ВИзвольною війною та Хмельницьким... В політиці з Ющенком , але про Тимошенко абсолютно солідарний - вона лицемірна людина. І не звинувачуй всих у чому небудь бо ЯКЩО КАЖУТЬ ЩО СОНЦЕ СВІТИТЬ І Я З ЦИМ ЗГОДЕН це ще не означає що я ПЛАГІАТОР ( людина яка кпіює інформацію в іншої, видаючи за свою). І взагалі ти вроджений тоталітарист, бо все що не сходиться з твоїми поглядами ти не визнаєш.... АЛЕ ЦЕ ТВОЄ ПРАВО....=))) Не веди себе, як бидло... Не хами...

Не розводь демагогії. І залиш оцю клоунаду про "вимахування руками та крики". Я такого ніколи не робив, коли вів з кимось бесіду. Не варто придумувати. І Ти мене в житті не заводив у глухий кут. Тобі могло так здатися, адже ти тупий фанатик, який просто нічого не бачить окрім свого погляду на питання. Я тобі кльом, телефонувати не буду. Я просто побачу як ти при зустрічі заговориш. Не дай тобі боже так само.
Ну Бея я якраз поважаю, на відміну від тебе (як виявилося зовсім недавно). У політиці я теж солідарний. Так, ющенко кращий за Ю і Я, але виходячи з ситуації виборів, зрозуміло було, що він не виграє. І тут треба вже шукати варіант, прийнятніший із двох. Ну а взагалі то, я заговорив не про хибність його поглядів на політику, а про його насаджування, які до того ж були ще за царя гороха.
Я не тоталітарист. Тоталітарист - це прихильник тоталітаризму. Я ж просто не можу побачити суті твого погляду. Наразі я лише бачу, що ти намагаєшся усім присутнім довести свою крутизну. А яким же ти лайном виявився. ми з тобою так довго спілкувалися, а я весь цей час і не бачив, що за єресь ти тут пишеш.
Ну а за віталія не потрібно заступатися. Я думаю, що він вже хлопчик дорослий.
І про вихованість розкажеш комусь іншому. Я ж то все знаю. Ти тут розповідав, що не п"єш і не куриш ? Та що ти таке кажеш ? Ти ж пиво смалиш регулярно. Чи може про вихованість ? Мацати однокласниць за придатки це вихованість ?
Не доведеш ти нікому свою перевагу. Тут кожен знає, що її немає. Врешті-решт, це так. І мені дуже жаль, що тебе так переклинило коли ти почав спілкуватися зі своїм другом віталієм. Бо це ж видно, звідки вітер віє. Мені взагалі здається, що у тебе набутий аутизм. Інакше я не можу трактувати твою любов до наслідування.

Повідомлення відредагував Ripper - Субота, 15.05.2010, 10:36

Klyoma Дата: Субота, 15.05.2010, 13:15 | Сообщение # 21
Підполковник
Quote (Ripper)
Ну Бея я якраз поважаю, на відміну від тебе (як виявилося зовсім недавно).

Цікаво про що ти?

Quote (Ripper)
А яким же ти лайном виявився. ми з тобою так довго спілкувалися, а я весь цей час і не бачив, що за єресь ти тут пишеш.

Єресь це в твоєму розумінні, все що має розходження з твоїми поглядами?...

Quote (Ripper)
Ти ж пиво смалиш регулярно.

Коли ти, друже, зі мною останній раз пив?.. =))

Quote (Ripper)
І залиш оцю клоунаду про "вимахування руками та крики".

Це правда, остання розмова з тобою про політику саме так і закінчилась...

Quote (Ripper)
Я просто побачу як ти при зустрічі заговориш. Не дай тобі боже так само.

Я б не проти з тобою нормально поговорити, але чи зможеш ти нормально говорити, не погрожуючи, це інша справа...=))

Зустрінемось поговоримо... більше на якісь твої образи не буду відповідати...

Ripper Дата: Субота, 15.05.2010, 13:36 | Сообщение # 22
злісний хуліган
Лицемірний ти черв, от про що я. Ти мені про виховання будеш розповідати ? Я цього дотримуюсь не гірше тебе. Чи ти думаєш я себе поводжу з усими так само як і з друзями ? А ти ще й берешся судити про мої погляди.. Я їх не афішую направо і наліво, як ти на форумі. Ти і маленької частини їх не знаєш. А як тобі вистачає совісті робити натяки на обмеженість і вузьколобість, коли ти сам таким є ? "Я націоналіст ! Я Революціонер ! Мені все інше до сраки ! Мені 16 років, я біжу на окопи ! Я ще ні разу в житті не бився нормально, зате я хочу воювати !"
Тут усі є патріотами. Тільки я не розумію, навіщо комусь доводити, що ти кращий патріот ?
І Ти прекрасно зрозумів, що я мав на увазі під словом "єресь".
А за махання руками ти взагалі мене убив. Удачі

Klyoma Дата: Субота, 15.05.2010, 13:41 | Сообщение # 23
Підполковник
Quote (Ripper)
"Я націоналіст ! Я Революціонер ! Мені все інше до сраки ! Мені 16 років, я біжу на окопи ! Я ще ні разу в житті не бився нормально, зате я хочу воювати !"

Де ти бачив таке написане...?

Quote (Ripper)
Тут усі є патріотами. Тільки я не розумію, навіщо комусь доводити, що ти кращий патріот ?

Нікому я таке не доводив...

Але класна тема, погодься почали за одне закінчили іншим...)

Ripper Дата: Субота, 15.05.2010, 13:44 | Сообщение # 24
злісний хуліган
Quote (Klyoma)
Де ти бачив таке написане...?

Quote (Klyoma)
Нікому я таке не доводив... Але класна тема, погодься почали за одне закінчили іншим...)

http://zologymnasium.ucoz.ua/forum/6-36-1
http://zologymnasium.ucoz.ua/forum/6-36-2

Klyoma Дата: Субота, 15.05.2010, 13:49 | Сообщение # 25
Підполковник
Де про окопи написано, про бійки?

Ти все утріруєш... Я написав, що чекати не можна... І це правда якещо є можливість якось вплинути, то треба наммагатися...

І давай уже покінчимо з усим цим... Я вже втомився читати всяку нечисть про себе.... Доречі я якраз і був вищої думки про тебе і не клеймував тебе... Миє такі які ми є.... Вже якщо таким народився то ти мене не зміниш... так само як і я тебе...) Давай не будемо гидитись чорт зна чого.

Ripper Дата: Субота, 15.05.2010, 14:08 | Сообщение # 26
злісний хуліган
Я теж був вищої думки про тебе. Знав про твої максималістично-революційні замашки, але не зважав на це. Я хоч і "утрірую", але далеко від правди не пішов. Емоційне забарвлення твоїх постів у тій темі наштовхнуло мене якраз на асоціації з окопами і тд.
З часом ти змінишся : революціонером залишишся, але бажання затуляти грудьми амбразуру пройде. Воно навіть раніше пройде. До першої небезпеки smile
закінчимо

Efimka Дата: Субота, 15.05.2010, 15:56 | Сообщение # 27
Генерал-майор
Нарешті я сьогодні зрозуміла, чому Бей В.П , такий строгий...
Тоді все ясно)))
Але це добре з одного боку, а з іншого страшно

El_Antonio Дата: Субота, 15.05.2010, 15:57 | Сообщение # 28
Сержант
ДЯКУЮ ДЯДЕЧКУ СТАРШИЙ-ТОВАРИШ ЗА ДОПОМОГУ!!! З повагою до вашої сивої бороди я запитаю,які приклади вам потрібні? Відео,чи запис звуку?
Бей супер вчитель,мій улюблений,але коли Сівер Наташку називають ледь не "дурненькою",бо її старі за Яника голосували,то це неправильно.Чи Катьку Матяш грузить 10 хв.Теж норм?

Трохи невчасно,але всетаки.
Адресувалося фанатичним-фанатикам

...

Повідомлення відредагував El_Antonio - Субота, 15.05.2010, 16:04

Efimka Дата: Субота, 15.05.2010, 15:59 | Сообщение # 29
Генерал-майор
Quote (El_Antonio)
Чи Катьку Матяш грузить 10 хв.Теж норм?

Ось про це я і говорила, Klyoma, !!!!

Додано (15.05.2010, 15:59)
А ти мені не повірив

Klyoma Дата: Субота, 15.05.2010, 19:02 | Сообщение # 30
Підполковник
Люблю такі теми.... =)

Додано (15.05.2010, 19:02)

Quote (Ripper)
бажання затуляти грудьми амбразуру пройде

Де ти бачив таке... І досить мої слова коверкати...

Quote (Ripper)
Я теж був вищої думки про тебе.

Бачиш як добре що після майже десятилітньої дружби ми пізнали одне одного....

Quote (Ripper)
До першої небезпеки
і якраз завершимо дружбою гарною бійкою...=))

Форум » Після уроків » Різне » Найкращий вчитель!!!
Сторінка 2 з 4«1234»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz