Головна | Реєстрація | Вхід| RSSВівторок, 24.04.2018, 23:14

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Після уроків » Різне » Найкращий вчитель!!!
Найкращий вчитель!!!
Medelgover Дата: Четвер, 04.02.2010, 09:15 | Сообщение # 1
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
А чи знаєте ви, що Зінаїда Григорівна з огляду газети "Нова Доба" входить в 20-ку найавторитетніших вчителів
Дивимось тут.

Зайчик) Дата: Четвер, 18.02.2010, 13:23 | Сообщение # 2
Рядовий
Група: Користувачі
я щось чув таке, а тепер пересвідчився у цьому_)

asura_balata Дата: Субота, 20.02.2010, 23:51 | Сообщение # 3
Сержант
найкращий викладач-це Валерій Петрович,на мою думку

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

Ripper Дата: Середа, 24.02.2010, 16:12 | Сообщение # 4
злісний хуліган
для мене - Бей О.Я.
Валерій Петрович має погану, як на мене, звичку спідтишка (а часто і відкрито) нав"язувати власні політичні погляди. Це єдиний недолік, на мою думку. Всі інші якості у В.П як у вчителя - наближені до ідеалу.

Повідомлення відредагував Ripper - Середа, 24.02.2010, 16:15

vinil Дата: П`ятниця, 23.04.2010, 00:47 | Сообщение # 5
Нездоланний патріот
Quote (Ripper)
Валерій Петрович має погану, як на мене, звичку спідтишка (а часто і відкрито) нав"язувати власні політичні погляди.

Що в твоєму розумінні "нав"язувати" і про які політичні погляди (конкретно які політ. ідеї) йде мова?

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Klyoma Дата: Неділя, 25.04.2010, 15:20 | Сообщение # 6
Підполковник
Олеже, справжній вчитель повинен виховувати в учні любов до Батьківщини, він наводив деякі факти по політиці, вони можливо не всі, але правдиві, він нікого не агітував - це поперше, а по друге потрібно мати свою думку аби на тебе ніхто не впливав.... В.П. Бей як на мене найавторитетніший вчитель історії... А взагалі говорити який кращий який гірнший вчитель не коректно....

Efimka Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 14:51 | Сообщение # 7
Генерал-майор
А на мою думку є 3 найкращих вчителя. Це Бей О.Я, Бей В.П, і Денисюк Л.І.
Чому саме вони, тому що Бей В.П, хоч і строгий, але справедливий... дуже цікава і неординарна особистість, з ним ми пізнали Історію
Бей О.Я. добре виклада , і заслуговує повагу.. Адже так як вона підтримує дисципліну, за це їв великий плюс, а це дає дуже хорошу підготовку з математики...
Беї,як говорить мій тато, ВЧИТЕЛІ СТАРОЇ ЗАКАЛКИ)))) Дивно, але я з ним погоджуюсь...
Щодо Любов Іванівни, вона допомогла знайти любов до літератури, і я почала багато читати... Вона в мене викликає добрі і позитивні емоції, так , вона їноді буває строгою але я знаю, що вона нас любить...Завжди допоможе не лише за шкільним предметом, але щось підкаже в і в чомусь іншому. З Любов Іванівной можна говорити годинами...
Я пам*ятаю, суботній урок з риторики...(Це було фантастично!!!) я багато чому навчилася, я дуже вдячна їй за ці уроки, адже це все не раз згодилося під час зустрічі з людьми, я пізнала багато цікавих виразів, які я не раз використовую в своєму розмовному запасі..
МОЖУ СКАЗАТИ ОДНЕ.... Дякую вам!

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 17:17 | Сообщение # 8
Майор
Quote (Ripper)
Валерій Петрович має погану, як на мене, звичку спідтишка (а часто і відкрито) нав"язувати власні політичні погляди. Це єдиний недолік, на мою думку. Всі інші якості у В.П як у вчителя - наближені до ідеалу.

Згідна з тобою, іноді це "бісить". Частіше навіть відкрито, чим "спідтишка". Політичні погляди у всіх різні, кожен має на власни вибір, навіть якщо він буде неправильним з точки зору іншої людини
Quote (Klyoma)
Олеже, справжній вчитель повинен виховувати в учні любов до Батьківщини, він наводив деякі факти по політиці, вони можливо не всі, але правдиві, він нікого не агітував

ММмм, ти справді так думаєш? А от мені здається, що агітував. Ти й сам не раз це помічав і говорив про це.

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Klyoma Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 18:32 | Сообщение # 9
Підполковник
Пишу ще раз ЛЮДИНА ЯКЩО МАЄ СВОЇ СТАЛІ ПОГЛЯДИ НЕ МОЖЕ ЇХ ЗМІНИТИ ПІД ВПЛИВОМ ЛЕГКОГО НАВІЮВАННЯ, я до таких людей ставлюсь спокійно..

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 19:08 | Сообщение # 10
Майор
В політичному житті немає правильних чи неправильних поглядів. В кожного вони свої і не слід навіювати свої погляди іншим людям навіть, якщо ти вважаєш їх правильними. Це називається "вперся, як баран". Не люблю таких людей. Їм неможливо щось довести.

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Klyoma Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 19:16 | Сообщение # 11
Підполковник
Якщо людина більше знає ніж ти то їй і не доцільно щось доказувати, він тобі казав голосувати за Ющенка? ні!
Він про це говорив не все правда як на мене, зате за Ющенка я був спокійний за ідеологію та історію..

ZzZz Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 19:22 | Сообщение # 12
Рядовий
Бей О.Я.-найкраща вчителька зараз мій клас каже що це найгірша вчителька!!!
Але ми скоро пожаліємо що таке на неї кажемо!!!!

Бей О.Я.-НАЙКРАЩА!!!! wink wink wink wink

Cамый страшный кошмар: сделать бутерброды, налить чай, принести все это в постель, завернутся в одеяло и забыть пульт от телевизора...

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 19:24 | Сообщение # 13
Майор
Давай не лізти в політику.
Quote (Klyoma)
він тобі казав голосувати за Ющенка

Але він критикував ішних політиків. Одне в В.П. не подобається - насадження політичних поглядів. Я висловила свою думку, сперичатися нема через що. Мені це не подобається, тобі - навпаки.

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 21:30 | Сообщение # 14
Генерал-майор
Quote (Шалена♦Бджілка)
він тобі казав голосувати за Ющенка

Quote (Шалена♦Бджілка)
Але він критикував ішних політиків.

тут я повністю згідна, мені це також не сподобалось, особливо коли він брав на приклад когось із класу, чиї батьки підтримували не Ющенка, а Юльку , наприклад...

vinil Дата: П`ятниця, 30.04.2010, 21:41 | Сообщение # 15
Нездоланний патріот
Quote (Шалена♦Бджілка)
Згідна з тобою, іноді це "бісить". Частіше навіть відкрито, чим "спідтишка". Політичні погляди у всіх різні, кожен має на власни вибір, навіть якщо він буде неправильним з точки зору іншої людини

Запитую іще раз - чи можете ви навести конкретні приклади того як Бей В.П. "насаджував" вам свої політичні погляди? Звикайте до того, що у дорослому світі якщо нема прикладів - нема і позиції. Тоді вас перестануть поважати.

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Форум » Після уроків » Різне » Найкращий вчитель!!!
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2018
Хостинг від uCoz