Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 11.12.2017, 09:25

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 5«12345»
Форум » Після уроків » Філософські теми » Дружба та друзі. (Що для вас це означає?)
Дружба та друзі.
Medelgover Дата: Понеділок, 07.06.2010, 21:11 | Сообщение # 31
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Quote (Шалена♦Бджілка)
З цим згідна, але важко довіритися людині і повністю покластися на неї тому, що зараз майе від усіх чекаєш саме того ножа. Довіра приходить лише з часом

Є стара добра фраза: довіряй, але перевіряй! wink

Шалена♦Бджілка Дата: Понеділок, 07.06.2010, 21:19 | Сообщение # 32
Майор
Група: Користувачі
думаю, що провірить саме життя

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Вівторок, 08.06.2010, 20:04 | Сообщение # 33
Генерал-майор
Шалена♦Бджілка, дуже часто людина може довірити свої таємниці зовсім незнайомій людині, так часто буває при інтернет спілкуванні.

Medelgover Дата: Вівторок, 08.06.2010, 21:45 | Сообщение # 34
Administrator
Quote (Efimka)
Шалена♦Бджілка, дуже часто людина може довірити свої таємниці зовсім незнайомій людині, так часто буває при інтернет спілкуванні.

Як на мене, то так вчиняють для того, щоб позбутися комплексів.

Efimka Дата: Вівторок, 08.06.2010, 22:00 | Сообщение # 35
Генерал-майор
Quote (Medelgover)
Як на мене, то так вчиняють для того, щоб позбутися комплексів

можливо, але їм , напевно, це допомагає.

biggrin

Шалена♦Бджілка Дата: Середа, 09.06.2010, 12:59 | Сообщение # 36
Майор
В інтернеті тебе вислухають і дадуть пораду, але чи впевнена ти в тому, що твої проблеми людина бере до сердця? Вислухала та й забула. Як на мене, то покладатися треба на тих людей, які поруч, а не на віртуальних. Efimka, спробуй не з*являтися на форумі десь півроку. Чи хтось буде перейматися твоїм зникненням? Перший місяць якось ще позгадують, а потім забудуть. Згадають знову лише тоді, коли ти повернешся. Тут навіть сперечатися не хочу. Провірено!

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Efimka Дата: Середа, 09.06.2010, 13:06 | Сообщение # 37
Генерал-майор
Quote (Шалена♦Бджілка)
Efimka, спробуй не з*являтися на форумі десь півроку. Чи хтось буде перейматися твоїм зникненням? Перший місяць якось ще позгадують, а потім забудуть. Згадають знову лише тоді, коли ти повернешся. Тут навіть сперечатися не хочу. Провірено!

в мене також було таке, так мене по тел достали, запитували де я пропадаю? люди з якими я спікуюсь вже більше 2-х років, ті звонили і запитували.

Klyoma Дата: Середа, 09.06.2010, 13:51 | Сообщение # 38
Підполковник
Дружба поняття відносне...

Якщо ти пєш з кимось пиво - це не друг...

Якщо ти просиш допомогу і товариш робить все залежно від нього - дружба..

А якщо поставлять на ешафот і скажуть вибирай ти живий, чи він то будь-хто підпише вирок другові....

Тільки зараз не пишіть мені абсурдних повідомлень про те шо у вас є такі знайомі, які пішли б заради вас на смерть...
За батьків і родичів не говроримо...

Medelgover Дата: Четвер, 10.06.2010, 09:03 | Сообщение # 39
Administrator
Quote (Klyoma)
А якщо поставлять на ешафот і скажуть вибирай ти живий, чи він то будь-хто підпише вирок другові...

Майже "універсальна" формула для перевірки дружби! Але подумай - що в житті бувають такі ситуації, коли тебе виручають і все ок. І ти думаєш: "О! ЦЕ СПРАВЖНІЙ ДРУГ!". А через певний момент життя розумієш, що людина тебе використала, і просто переслідуючі певні цілі і в певний час допомогла тобі. Тому навіть якщо допомогають - це не означає "дружба". Це може бути просто симбіоз двух людей. А от суть дружби - це прощення. Ящо ти прощаєш кривди другові, а він їх визнає і просить пробачення. Тому що ми всі люди. І всі помиляємося. І якщо ти зумієш поставити себе на місце друга, і хоча б спробуєш зрозуміти чого він так вчинив - тоді і дружба міцніша буде. Але при цьому, на мою думку, це має бути взаємне відчуття. І тоді на ешафоті - ви краще вдвох згинете, але жоден з Вас не дасть друга на страту!

Klyoma Дата: Четвер, 10.06.2010, 11:13 | Сообщение # 40
Підполковник
Перше, що я написав - це дружба поняття відносне...

На мій погляд краще надіятись на себе...

Шалена♦Бджілка Дата: Четвер, 10.06.2010, 18:47 | Сообщение # 41
Майор
Quote (Klyoma)
На мій погляд краще надіятись на себе...

А яи довго ти так зможеш жити? Самотність не загризе? Ну що ж, спробуй так, але більше 2-х років, мені здається, не витримаєш

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Klyoma Дата: Четвер, 10.06.2010, 19:58 | Сообщение # 42
Підполковник
Quote (Шалена♦Бджілка)
Самотність не загризе?

По-перше. Самотність нідочого, бо пиво підти можна будь з ким і кожнаго можна попросити про якусь дрібницю, але це як вище підмітив Андрій не дружба...

Quote (Шалена♦Бджілка)
Ну що ж, спробуй так, але більше 2-х років

Мене цікавить ця дата, з психологічної точки зору ти її вже не раз використовуєш в розумінні самотності... wink

Efimka Дата: Четвер, 10.06.2010, 22:35 | Сообщение # 43
Генерал-майор
Quote (Шалена♦Бджілка)
Ну що ж, спробуй так, але більше 2-х років, мені здається, не витримаєш

" 2 роки, да хоч би пів року витримати..які пів року? місяць!

Миша Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 13:45 | Сообщение # 44
Моє
По-доброму заздрю тим, хто, справді, вважає когось своїм другом, і бажаю, щоб ця омана тривала якомога довше. Тому що дуже радісно думати, що в тебе - не так, як у всіх, і твій друг - справжній. Це минеться, але чим довше наївність супроводжує людину, тим краще, бо настраждатись встигнуть усі.
А вірити - це класно, на цьому можна довго протриматись, якщо пощастить, і дружба буде проходити лише легкі перевірки.

Шалена♦Бджілка Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 19:33 | Сообщение # 45
Майор
Quote (Klyoma)
Мене цікавить ця дата, з психологічної точки зору ти її вже не раз використовуєш в розумінні самотності...

поговорим про це при зустрічі (=

Посміхнися несміло
Роздягни свою душу

Форум » Після уроків » Філософські теми » Дружба та друзі. (Що для вас це означає?)
Сторінка 3 з 5«12345»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz