Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:59

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 512345»
Форум » Після уроків » Філософські теми » Дружба та друзі. (Що для вас це означає?)
Дружба та друзі.
Efimka Дата: Середа, 12.05.2010, 19:56 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Група: Користувачі
Статус: Offline
Чи зустрічали ви справжнього друга? яким він повинен бути?
Яка дружба вірніша між хлопцями чи дівчатами? Чи можлива дружба між різними статями,чи вона завжди переростає в щось більше?

ТОХАН Дата: Середа, 12.05.2010, 22:07 | Сообщение # 2
Відеооператор
Quote (Efimka)
Яка дружба вірніша між хлопцями чи дівчатами? Чи можлива дружба між різними статями,чи вона завжди переростає в щось більше?

Я важаю що мої кращі друзі це жіноча стать а не чоловіча!

Efimka Дата: Середа, 12.05.2010, 22:17 | Сообщение # 3
Генерал-майор
Quote (ТОХАН)
мої кращі друзі це жіноча стать а не чоловіча!

чому? Чим тобі хлопці не вгодили? Чим лекше спілкуватись з дівачами,адже коли образиш дівчину, то будеш довго вибачатись, а з хлопцями,побились і через 15 хв, знову друзі... biggrin

ТОХАН Дата: Середа, 12.05.2010, 22:20 | Сообщение # 4
Відеооператор
та ні хлопці є та щьо є в цей час в наш час щяс справжнього друга незнайти майже нереально. А з дівчиной простіше тим що пойми що я там небуду їй заздрити бо внеї там помада кращя і все таке а вона мені що в мене комп кращий....... і т д просто ось так якось! це потрібно самому спробувати а то так незрозумієш! bash

Efimka Дата: Середа, 12.05.2010, 22:24 | Сообщение # 5
Генерал-майор
Quote (ТОХАН)
це потрібно самому спробувати а то так незрозумієш!

ти пропонуєш мені з хлопцем дружити?? Ха! знаєш ск. таких... але всі чомусь не хочуть дружби,а хочуть відносин, але коли я говорю, що в мене є хлопець, то чомусь наша дружба переривається, ну і як вас зрозуміти? Чому не можна просто дружити, Знаєш як говорить одна приказка, " Що один дружить,а інший чекає" надіюсь,ти зрозумів про що я

ТОХАН Дата: Середа, 12.05.2010, 22:31 | Сообщение # 6
Відеооператор
ну ось наприклад Ти Вероніку Левенец знаеш ну я зней прикрасно дружу хоч і в неї є хлопиць і мені це незаважає далі дружити!

Efimka Дата: Середа, 12.05.2010, 22:34 | Сообщение # 7
Генерал-майор
Quote (ТОХАН)
я зней прикрасно дружу хоч і в неї є хлопиць і мені це незаважає далі дружити!

добре, а що тоді по твоєму дружба? в чому вона виявляється? те що ви просто спілкуєтесь.., багато часу проводите разом, а ти не задумувася над тим,хто для тебе СПРАВЖНІЙ ДРУГ?

ТОХАН Дата: Середа, 12.05.2010, 22:36 | Сообщение # 8
Відеооператор
я її думаю і знаю що кращього друга для мене немає але так і є

Efimka Дата: Середа, 12.05.2010, 22:39 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Quote (ТОХАН)
я її думаю і знаю що кращього друга для мене немає але так і є

ти трішки,не розумів мого питання, (знаєш, тут говорить не дружба , а симпатія до неї, вибая,але це так)
адже я запитала,
Quote (Efimka)
а що тоді по твоєму дружба? в чому вона виявляється? те що ви просто спілкуєтесь.., багато часу проводите разом, а ти не задумувася над тим,хто для тебе СПРАВЖНІЙ ДРУГ?

Я не питала хто...

ТОХАН Дата: Середа, 12.05.2010, 22:43 | Сообщение # 10
Відеооператор
я задумувався мій друг це мій товариш по життю, людина з якою можна добре провести час, поговорити по душам, тай добре відпочити з тією людий ще дуже багато всього ......

Efimka Дата: Середа, 12.05.2010, 22:50 | Сообщение # 11
Генерал-майор
Quote (ТОХАН)
людина з якою можна добре провести час,

Quote (ТОХАН)
тай добре відпочити

А це майже одне й те саме. але ж можна і просто зі знайомим добре відпочити,
знаєш,ти назвав самі такі примітивні аргументи, це можна робити і просто зі знайомим, і він може і не бути тобі другом, а як на рахунок, підтримки, розуміння, сприйняттям тебе таким ,який ти є, коли ти робиш помилки прощати їх,і залишатися з тобою завжди, коли ти не правий, і з кимось спориш, заступатись за тебе, і також доводити,що ти правий, але на одинці, сказати про твою помилку, бути близькою по духу тобі людиною.
Як на рахунок цих якостей? Чому ти береш аргументи на поверхні, а не докопуєшся до глибин?

ТОХАН Дата: Середа, 12.05.2010, 22:53 | Сообщение # 12
Відеооператор
Quote (Efimka)
А це майже одне й те саме. але ж можна і просто зі знайомим добре відпочити,
знаєш,ти назвав самі такі примітивні аргументи, це можна робити і просто зі знайомим, і він може і не бути тобі другом,

ось тут я цілковито не згоден бо просто знайомий він ніколи до тебе небуде щирим та наприклад в тебе буде спина в крейді він с тебе щей посмієть а справжній друг ні.
А чому я неберу ті факти бо вже вечір і мозг потроху відключаеться

Efimka Дата: Середа, 12.05.2010, 23:01 | Сообщение # 13
Генерал-майор
Quote (ТОХАН)
А чому я неберу ті факти бо вже вечір і мозг потроху відключаеться

значить потрібно тренувати свій мозок
Quote (ТОХАН)
ось тут я цілковито не згоден бо просто знайомий він ніколи до тебе небуде щирим та наприклад в тебе буде спина в крейді він с тебе щей посмієть а справжній друг ні.

це зрозуміло,але ти знову напевно не зрозумів, що я мала на увазі, розумієш, що підти погуляти можна і з просто знайомим..
невже в тебе не було такого коли ти телефонуєш своєму другу, а він тобі говорит..ой,заєш,я зараз не можу говорити (або підти з тобою, ( просто відмазки)) а сам іде в інше місце..

splatt Дата: Субота, 22.05.2010, 10:09 | Сообщение # 14
Рядовий
Quote (Efimka)
а як на рахунок, підтримки, розуміння, сприйняттям тебе таким ,який ти є, коли ти робиш помилки прощати їх,і залишатися з тобою завжди, коли ти не правий, і з кимось спориш, заступатись за тебе, і також доводити,що ти правий, але на одинці, сказати про твою помилку, бути близькою по духу тобі людиною.

Це більше схоже на загальноприйняті якості... Чому б не списати частину з цього на корисливість людей?
Є щось окремо твоє? Що ще жоден не писав, казав?

Навіщо взагалі дружба? Це цікавіше smile

Efimka Дата: Субота, 22.05.2010, 14:19 | Сообщение # 15
Генерал-майор
Quote (splatt)
Чому б не списати частину з цього на корисливість людей?

а чому б і не залишити це для друзів?
Quote (splatt)
Є щось окремо твоє?

звичайно є, я б просто так нічого не писала.
Quote (splatt)
Що ще жоден не писав, казав?

я говорю лише те, що сама переживала, що робила..от і все
Quote (splatt)
Навіщо взагалі дружба?

а як без неї? без неї ти самотній

Форум » Після уроків » Філософські теми » Дружба та друзі. (Що для вас це означає?)
Сторінка 1 з 512345»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz