Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:01

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Після уроків » Заходи » Заквітчай шкільне подвір'я
Заквітчай шкільне подвір'я
Medelgover Дата: П`ятниця, 24.09.2010, 14:29 | Сообщение # 1
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Акція «Заквітчай шкільне подвір’я»- частина передвиборної програми Момота Ярослава, покликана залучити небайдужих гімназистів до активної праці для реального озеленення школи. Наша землячка Катерина Білокур, народна художниця з Полтавщини, називала квіти своїми думами, своїми дітьми, «очима землі». Один із натюрмортів художниці називається «В Шрамківському районі на черкаській землі». Акція, оголошена на вівторок, 28 серпня, присвячується пам’яті художниці, яка представила наш край світові на виставках у Парижі. Закликаємо усіх, хто бажає власноруч посадити квітку, кущ чи дерево, взяти участь в цій чудовій акції. Кожна рослина, посаджена вами, буде паспортизована і отримає ваше власне ім’я. (Наприклад, бузок «Вікторія Мельничук») Погодьтеся, що це унікальна можливість провести разом час і залишити про себе красиву пам’ять. Збір - 0 16.00 год у вестибюлі гімназії. Прохання приходити у робочому одязі з власним реманентом (лопата або граблі). Фото та відеозвіт про хід акції отримаємо на сайті гімназії. Вік учасників – не обмежений. Можна запрошувати колишніх випускників, родичів та друзів. Тривалість акції – 1-2 години, які стануть незабутніми у вашому житті!!!

Мілєна Дата: Неділя, 26.09.2010, 15:54 | Сообщение # 2
Рядовий
Група: Користувачі
І справді гарна думка щодо акції! smile :) smile smile smile smile

Lyubustok Дата: Неділя, 26.09.2010, 17:37 | Сообщение # 3
Сірий кардинал
Група: Модератори
Думка справді гарна, а от побачимо, яким буде втілення цієї гарної думки і на що ви здатні не на словах, а на ділі. Влітку я була присутня на марші вишиванок, ініційованому і проведеному минулорічними випускниками. Було приємно там бути. І досі згадую. Прийду у вівторок, візьму участь і заодно погляну на молоде покоління гімназистів. Поки що бачу лише чудову ідею....

маріна Дата: Вівторок, 28.09.2010, 21:05 | Сообщение # 4
Рядовий
мммммм......було круто.....т1 хто не прийшли,багато втратили...=)

Повідомлення відредагував маріна - Вівторок, 28.09.2010, 21:06

ТОХАН Дата: Вівторок, 28.09.2010, 22:30 | Сообщение # 5
Відеооператор
Фото можна вже дивитися в Доступно тільки для користувачів

Lyubustok Дата: Четвер, 30.09.2010, 19:48 | Сообщение # 6
Сірий кардинал
Група: Модератори
Враження від акції якнайкращі!!!!!!!!!!!!!! Незважаючи на втому після нелегкого робочого дня, не хотілося повертатися додому. Дітей побачила зовсім по-іншому: такі вони в гарні, дякувати Богу. Хочеться подякувати всім - і родині Момотів, і тим людям, які продали саджанці зі скидками, і дітям, які відгукнулися і прийшли на акцію з доброї волі. А які чудові фоторепортажі зробили наші фотографи!!! Антону - особлива подяка за відеоролики також.
Одним словом, супер-акція!

Medelgover Дата: П`ятниця, 01.10.2010, 08:57 | Сообщение # 7
Administrator
Група: Адміністратори
На жаль в нас люди вандали, гарно привітали вчителів, покравши ті рослини.

G@fik Дата: П`ятниця, 01.10.2010, 21:32 | Сообщение # 8
Сержант
на жаль, у нас народ голодний ще з війни (((

Повідомлення відредагував G@fik - П`ятниця, 01.10.2010, 21:39

Форум » Після уроків » Заходи » Заквітчай шкільне подвір'я
Сторінка 1 з 11
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz