Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:00

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 3«123
Форум » Після уроків » Заходи » Еко-акція
Еко-акція
Klyoma Дата: Неділя, 22.08.2010, 22:29 | Сообщение # 31
Підполковник
Група: Користувачі
Статус: Offline
Я вибачаюся, але 24 серпня, нагадаю День незалежності України, аж ніяк не будень в який потрібно сміття виносити...
Треба або після або до... До вже мабуть не вийде... Я не боюсь роботи і чужих очей не боюся... просто для мене цей День дещо більше ніж день в який 19 років тому 450 дармоїдів, ну майже дармоїдів, проголосували за шматок паперу написаний Левком Лук'яненком, - це день пам'яті міліонів загиблих за отой самий папірчик, що дав право нам називатися українцями... Вибачте за нудну балаканину, тому більш за все в цей день я не прийду або прийду, але працювати не буду... В інший день до 28 серпня весь ваший... Можна 25.

Мене дивує зовсім інше: ніхто не збирається збиратися (вибачте за тавталогію, чи тафталогію, їй Богу не знаю як слово пишеться) 24 серпня....

asura_balata Дата: Понеділок, 23.08.2010, 01:06 | Сообщение # 32
Сержант
Через те що ситуація складається не на користь навіть і 24 серпня, оскільки кількість людей не дозволяє провести акція, я вважаю ,як не прикро це казати, закрити цю тему для обговорення і спробувати поприбирати вже іншим разом. ЕКО_Акція - відміняється.

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

ТОХАН Дата: Понеділок, 23.08.2010, 22:36 | Сообщение # 33
Відеооператор
Так буде чи ні чи я зря завтра в школу буду йти?

asura_balata Дата: Вівторок, 24.08.2010, 21:56 | Сообщение # 34
Сержант
Андрію,на мій погляд, святкувати було б найбільш доречно діяльно. Я пробувала зібрати людей 19 серпня,з цього нічого не вийшло. Можливо, я поганий організатор, але я просто побачила, що В БІЛЬШОСТІ НЕМАЄ БАЖАННЯ ЩОСЬ РОБИТИ. Тоді, порадившись із Андрієм, я вирішила перенести на 24 саме тому, що це було б символічно-довести свої переконання ділом. Але це теж нічого не дало. Я розіслала запрошення в групу. Багато хто навіть в неї не вступив (серед них кілька людей, які капєц якими крутими себе позиціонують). Але-що найгірше-навіть ті,хто вступили до групи, не вели розмов у обговоренні, не відповідали на мої повідомлення до них. Дехто зайшов до групи поприколу, одразу сказавши, що є в них справи важливіші, навіть не наміряючись щось змінити стосовно дати. Нормально до всього поставились троє-четверо людей. І я зрозуміла, що, мабуть, немає сенсу всімох щось робити, тому що мета -не тільки прибрати, але й продемонструвати, що жити в смітнику неприємно багатьом людям,а не кільком придуркам. Я мріяла зібрати 20 людей, але навіть це виявилось утопією. better luck next time, як кажуть

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

Форум » Після уроків » Заходи » Еко-акція
Сторінка 3 з 3«123
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz