Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:57

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 3«123»
Форум » Після уроків » Заходи » Еко-акція
Еко-акція
Medelgover Дата: Неділя, 15.08.2010, 13:54 | Сообщение # 16
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Quote (asura_balata)
не варто хвилюватись за сміття,можна викинути його біля мого будинку,я плачу за вивезення свого сміття.до того ж,нас живе в цьому будинку двоє,правда,Женя?:)

Мене цікавить питання - а які об'єми сміття ти хочешь прибрати? Чисто походить бумажки позбирать? Чи як?
Бо те що я бачив особисто - то це купи побутових відходів - це купа паперу, пластика і скла. І обов'язково необхідно подумати про особисту безпеку - тобто елементарні засоби особистого захисту (рукавички і т.п.)

Quote (asura_balata)
мене набагато більше цікавить питання,де саме прибирати.чи Золотоношку,чи якесь інше місце?

Прибирати річку - це цікаве ідея. Але річка довга. Про яке саме місце ти говорила. Бо наприклад в мене немає бажання прибирати біля віви - де тусується наш "бомонд". А особливо не дуже хочеться прибирати і робити корисне тій самій Віві та ресторану "Причал". Ці люди мають достатньо грошей, щоб найняти людей для прибирання.

Стосовно інших місць - в мене є пропозиція прибрати в біля річки, ближче до моргу. Але враховуючи кількість тамтешнього сміття нам знадобиться як мінімум 5 фур щоб вивезти усе те, що там накопилося.

Quote (asura_balata)
стосовно залучення якихось так званих "впливових людей",то можна щось придумати,але не впевнена,чи так це необхідно.

Повернуся до першого запитання: як саме ти хочешь провести цю акцію? Бумажки позбирать, чи дійсно очистити певну територію?

asura_balata Дата: Неділя, 15.08.2010, 15:12 | Сообщение # 17
Сержант
Група: Користувачі
звісно,хотілося б зробити якомога більше.але не треба,будь ласка,так говорити, наче "бумажки прибрати"-це така фігня повна,за яку й братись не треба. оскільки я люблю все робити поступово,то я б почала саме із "збирання бумажок".поки що я пропоную щось типу такого:http://myrko.livejournal.com/182423.html .якщо людей буде хоч трохи більше, то можна й зробити відповідно. якби вдалось зробити це, то можна було б подумати про щось масштабніше

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

Medelgover Дата: Неділя, 15.08.2010, 16:57 | Сообщение # 18
Administrator
Quote (asura_balata)
звісно,хотілося б зробити якомога більше.але не треба,будь ласка,так говорити, наче "бумажки прибрати"-це така фігня повна

По-перше, так ніхто не говорив. І моє особисте переконання - що будь-яка робота заслуговує поваги. Єдине що я ставив на меті, так це дізнатися масштабність акції.
По-друге, важливо знати мету, відповідно до неї діяти.
По-третє, необхідно все ж таки знати місце прибирання. Треба розуміти, що зараз обговорюються робочі моменти, якщо хтось на когось буде "ображатися", або буде вчувати в словах, того чого немає, то ніякої організації не буде, а отже грош-ціна нашим балачкам. Необхідно чітко обумовити все, і відповідно діяти.
Пропоную обговорення все ж таки почати з місця прибирання.

(переглянув посилання - сподобалося що все складено в пакети. Все сміття локалізоване, гарна ідея, пропоную взяти до уваги, а також відразу додам, що всім бажаючим все ж таки прийдеться трохи "скинуться" грошенятами)

asura_balata Дата: Понеділок, 16.08.2010, 17:34 | Сообщение # 19
Сержант
та я не ображаюсь,просто так якось прозвучало.я завтра пройдуся містом,поивлюсь,що і як,потім напишу конкретні пропозиції

Додано (16.08.2010, 17:34)
---------------------------------------------
пропоную прибрати не біля Золотоношки,а за гімназією,біля м ясокомбінату.думаю,учням та вчителям буде набагато приємніше ходити до школи, не бачачи пляшок та склянок.там цілий смітник+сміття в канаві,але,думаю,що місія здійсненна

Medelgover Дата: Понеділок, 16.08.2010, 17:40 | Сообщение # 20
Administrator
Quote (asura_balata)
пропоную прибрати не біля Золотоношки,а за гімназією,біля м ясокомбінату.думаю,учням та вчителям буде набагато приємніше ходити до школи, не бачачи пляшок та склянок.там цілий смітник+сміття в канаві,але,думаю,що місія здійсненна

Гарна ідея, і до свята першого дзвоника буде актуально!

Тож якого числа має відбутися подія?

asura_balata Дата: Понеділок, 16.08.2010, 17:43 | Сообщение # 21
Сержант
давайте 18 серпня.можливо,це й занадто швидко,але в когось та й вийде. от тільки не знаю,коли краще-чи з самого ранку,коли ще не дуже спекотно,чи вже більше під вечір,коли вже не так спекотно.на щастя,там буде холодок)))

Повідомлення відредагував asura_balata - Понеділок, 16.08.2010, 17:47

Ferlain Дата: Понеділок, 16.08.2010, 18:25 | Сообщение # 22
Рядовий
Асур, мені здається, що і правда прибрати біля школи було б куди показовіше, та й взагалі-наскільки приємніше буде потім пройтись там. Це хороша ідея, і дійсно, світ не за один день створювався, що значить"треба починати з малого".
Проти 18 нічого не маю проти, але все ж це ранувато. Погодься-1 день на підготовку, збір-це малувато.
А час-зараз з цим проблематично, але як підказує літня практика-краще все зробити вранці, щоб увечері тішиться результатами =_=
ПС: я у будь-якому випадку буду)

Meet me on the road, meet me where I said,Blame it all upon...
A rush of blood to the head

Повідомлення відредагував Ferlain - Понеділок, 16.08.2010, 23:12

asura_balata Дата: Понеділок, 16.08.2010, 18:51 | Сообщение # 23
Сержант
http://vkontakte.ru/club19396332

jackonzolo Дата: Понеділок, 16.08.2010, 23:08 | Сообщение # 24
Рядовий
згоден щодо місця, стосовно дати-якщо всім буде зручно, то чому б ні. я буду smile

Радійте життю.

asura_balata Дата: Вівторок, 17.08.2010, 19:32 | Сообщение # 25
Сержант
"меня терзают смутные сомнения"...поговоривши з людьми, я виявила,що у більшості не виходить...я майже впевнена тільки в 10 людях...тому не знаю, чи "стоит игра свеч"...що скажете?чи,може, ми і вдесятьох все зможемо зробити? бо я мріяла хоча б про 20 людей shock

Medelgover Дата: Вівторок, 17.08.2010, 20:28 | Сообщение # 26
Administrator
Quote (asura_balata)
"меня терзают смутные сомнения"...поговоривши з людьми, я виявила,що у більшості не виходить...я майже впевнена тільки в 10 людях...тому не знаю, чи "стоит игра свеч"...що скажете?чи,може, ми і вдесятьох все зможемо зробити? бо я мріяла хоча б про 20 людей

Це звичайно погано. Але якщо не зараз, то вже ніколи. Тому що більшість вже просто поїде на навчання. Хотілося б почути остаточну дату, щоб я міг зробити афішу

asura_balata Дата: Вівторок, 17.08.2010, 20:41 | Сообщение # 27
Сержант
18 серпня...в тебе ж так вийде? 10 людей погодилися саме на цей день...(це я порахувала тебе з Мариною),бо якщо у вас не вийде,то тоді ситуація набагато гіршає

Повідомлення відредагував asura_balata - Вівторок, 17.08.2010, 21:02

Medelgover Дата: Вівторок, 17.08.2010, 21:18 | Сообщение # 28
Administrator
Quote (asura_balata)
18 серпня...в тебе ж так вийде? 10 людей погодилися саме на цей день...(це я порахувала тебе з Мариною),бо якщо у вас не вийде,то тоді ситуація набагато гіршає

Нажаль ми не зможемо.

asura_balata Дата: Вівторок, 17.08.2010, 22:31 | Сообщение # 29
Сержант
оскільки ситуація складається не на користь 18 серпня, можливо,комусь буде зручніше 24? зранку попрацюємо,увечері посвяткуємо.

jackonzolo Дата: Середа, 18.08.2010, 00:37 | Сообщение # 30
Рядовий
Я за smile

Радійте життю.

Форум » Після уроків » Заходи » Еко-акція
Сторінка 2 з 3«123»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz