Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 02:00

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 9 з 10«1278910»
Форум » Після уроків » Заходи » Марш вишиванок (патріотичний захід.)
Марш вишиванок
Klyoma Дата: Неділя, 11.07.2010, 11:57 | Сообщение # 121
Підполковник
Група: Користувачі
Статус: Offline
Починається все з маленького... Вибачте немає часу дискутувати, але прошу не ставитись скептично і не ламати морально те, що вже майже зроблено, я вже казав, організуй, будь ласка, прибирання річки і я піду, а потім разом ще раз пройдемося у вишиванках, я готовий потрудитися, аби ти пройшлася з нами....=)

Medelgover Дата: Неділя, 11.07.2010, 12:32 | Сообщение # 122
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (Klyoma)
Починається все з маленького... Вибачте немає часу дискутувати, але прошу не ставитись скептично і не ламати морально те, що вже майже зроблено, я вже казав, організуй, будь ласка, прибирання річки і я піду, а потім разом ще раз пройдемося у вишиванках, я готовий потрудитися, аби ти пройшлася з нами....=)

Наврядше хтось має на меті "моральне ламання" даної ідеї. Я, якщо ти уважно прочитаєш дану гілку форуму, пітримую цю ідею. Але ми з Танею намагаємося розвивати думку. Доповнювати її більш практичною стороною. Тим більше, що в даній гілці я навіть чув таку думку - що це може стати щорічним фестивалем. Так чому б не подумати зараз про майбутнє?

Klyoma Дата: Неділя, 11.07.2010, 14:18 | Сообщение # 123
Підполковник
Я мав на увазі, що зараз будь яке скептичне ставлення не працює на підтримання ідеї... Не мав на увазі когось особисто..
Доречі біля Шевченка якщо все вийде, буде маленький фестиваль української пісні..=)

Medelgover Дата: Середа, 14.07.2010, 22:29 | Сообщение # 124
Administrator
Перше враження від здійсненого! Мені особисто було приємно. Про організаційні моменти не буду розписувати. Це не варто взагалі уваги. Скажу що все пройшло особисто для мене атмосфері домашнього затишку. Це приємно. Все було природньо, без зайвого пафосу. Навколо були "майже" приємні люди. Шкода що як тільки розійшлися відразу почалася ложка дегтю в бочці меду. Але то все дрібниці. Головна мета досягнута.
Чекайте у фотоальбомах звіту, та відео!
Якщо буде час, можливо зроблю монтаж-рекламу на наступний рік! Одним словом - це дійство варте уваги. Шкода що поки що не всі зрозуміли його. Бо в декого відверто це був шок. Прикладом стало запитання знайомого: "А шо це з Вами?!", чи дебільні насмішки товаріщей-гопніков у спину! Але мета досягнута! Вітаю всіх! wink

Lyubustok Дата: Четвер, 15.07.2010, 11:31 | Сообщение # 125
Сірий кардинал
Група: Модератори
Я й до цього часу не можу відійти від позитиву, отриманого від вчорашньої події!!! Вишиванки ще більше підкреслили контраст юних облич в парку: одні- порожні і розгублені, інші- наповнені і сильні. Така неочікувано сильна картинка вражень, яка зафіксувалася у свідомості багатьох свідків. Нікчемність і наповненість, бездумне дозвілля і одухотвореність, слабкість і сила, самотність і громада, примітивізм та інтелект - усе законтрастувало на цьому заході з нейомвірною силою.
Я не чула скептичних коментарів і насмішок.(Можливо, тому що мене взагалі не цікавить думка слабких людей) Однак, бачила приємне здивування водіїів автомобілів, заздрісні погляди ваших ровесників, які лишилися на узбіччі, розгубленість багатьох, хто цілий вечір тупо смоктав пиво на колодах і смалив цигарки. Я бачила їх- жалюгідних, розрізнених і вразливих., ідумала про те, що це сидять легкі жертви для натовпу циган, які снують по нашому місту з наркотою. Слабкими лекго керувати і маніпулювати, наживатися на них ще легше.
Ви ж продемонстували силу. Продемонстрували красиво.
Дякую за дозвіл бути присутньою на вашому заході.(Все-таки, він молодіжний). Вірю, що ви станете чудовими студентами. Підозрюю, що цей дійсно неформальний захід, започаткований вами, не буде першим і останнім і саме ви станете законодавцями моди в Золотоноші. А ще вірю в те, що ви продемонстрували альтернативу поведінки і ставлення до життя молодшим від себе,чим врятували не одну дитину. Підліток, який вважав, що треба так діяти за принципом "тому що всі такі", тепер замислиться, підсвідомо повертаючись до картинки, побаченої вчора. Жодна людина не хоче опинися в кодлі брудних, смердючих і тупих. А от у вашу картинку кожен би волів потрапити, бо в ній - симатичні здорові хлопці та дівчата, інтелектуально ровинуті, співучі, веселі, сучасні, гостроязикі, тверді у своїх поглядах.

Tatianna Дата: Четвер, 15.07.2010, 17:06 | Сообщение # 126
Рядовий
Сповнена позитвних вражень які залишилися після маршу Вишиванок .Незважаючи на те ,що захід проводився вперше все було на вищому рівні )
Дуже дивувало запитання перехожих: "А сьогодні якесь свято ?." ,а хіба українцю потрібне якесь свято щоб одягнути вишиванку ??? Для мене це лишилось не зрозумілим .Висловлюю велику подяку організаторам ,Ви молодці !!!

Я слушаю только музыку, маму и сердце…Все остальные несут чушь.

Klyoma Дата: Четвер, 15.07.2010, 17:45 | Сообщение # 127
Підполковник
Наступного разу все буде значно продуманіше і значно серйозніше, і якщо нас зрозуміли значно масштабніше...

SS Дата: Четвер, 15.07.2010, 21:46 | Сообщение # 128
Сан Санич
Під враженням проходив увесь день!
Організаторам дійства - велика дяка. Молодці!

Efimka Дата: Четвер, 15.07.2010, 21:47 | Сообщение # 129
Генерал-майор
Так,наступного разу,це вже буде більш величніше..
Особисто мені все сподобалось! я давно мріяла про таке свято...емоції навіть зараз переповнюють мене...

Klyoma Дата: П`ятниця, 16.07.2010, 10:13 | Сообщение # 130
Підполковник
А відео ще буде крім цих двох?

Efimka Дата: П`ятниця, 16.07.2010, 17:39 | Сообщение # 131
Генерал-майор
Quote (Klyoma)
А відео ще буде крім цих двох?

я додам сьогодні ввечері..у мене їх штук 4

Medelgover Дата: П`ятниця, 16.07.2010, 18:40 | Сообщение # 132
Administrator
Товариші, я додаю все по своїй можливості. Файли занадто великі - це зроблено для кращої якості відео! Завантаження 10 хвилинного відео займає близько 4 годин. Тому чекайте.

В черзі на завантаження наступні відео:
1 пісня Олега і Андрія (прошу допомогти з назвами)
Пісня Андрія (В стилі Висоцького)
Пісня Ілони та Олега
Виступ Санича частина 1
Виступ Санича частина 2
Виступ сестер Білецьких (Марина і Катя)
Виступ Богдана, Андрія і Влада
Смерека під барабани
Фінальна пісня

Одним словом майже все, що відбувалося було зняте. Тому наберіться терпіння і чекайте.

Quote (Efimka)
я додам сьогодні ввечері..у мене їх штук 4

Буду радий, якщо передаси їх мені, я все оформлю в єдиному стилі.

Klyoma Дата: П`ятниця, 16.07.2010, 21:14 | Сообщение # 133
Підполковник
Олега і Андрія "Вишневий садок"

Пісня Андрія в стилі Висоцького "Глобус України"

Ілона та Олег "Козача могила"

Богдана Андрія і Влада "Хай живе вільна Україна"

jackonzolo Дата: П`ятниця, 16.07.2010, 22:20 | Сообщение # 134
Рядовий
ось, що надибав:

це ось з цієї газети:

Прикріплення: 6606442.jpg(75Kb) · 8967640.jpg(113Kb)

Радійте життю.

Ripper Дата: Субота, 17.07.2010, 00:09 | Сообщение # 135
злісний хуліган
Не мав змоги відписатися раніше - пишу зараз.
Досі не віриться, що у нас все вийшло. Коли ми проводили репетиції і складали план дій за 3 дні до дійства, я був майже певен, що нічого не вийде, а ще гірше - прийде мало (<15) людей.
Дуже приємно було, коли наші очікування, майже утопічні, таки справдилися.
Ну і дуже жаль, що у мене, поца, не було вишиванки)

Повідомлення відредагував Ripper - Субота, 17.07.2010, 00:09

Форум » Після уроків » Заходи » Марш вишиванок (патріотичний захід.)
Сторінка 9 з 10«1278910»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz