Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:49

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 8 з 10«12678910»
Форум » Після уроків » Заходи » Марш вишиванок (патріотичний захід.)
Марш вишиванок
jackonzolo Дата: Середа, 07.07.2010, 15:10 | Сообщение # 106
Рядовий
Група: Користувачі
Статус: Offline
Я напевне буду. Якщо не дістану вишиванки(хоча десь глибоко в шафі була ніби), то одягну одну із патріотичних футболок :)

+380955667585

Радійте життю.

Повідомлення відредагував jackonzolo - Середа, 07.07.2010, 15:12

SS Дата: Четвер, 08.07.2010, 22:38 | Сообщение # 107
Сан Санич
Дуже хороша ідея.
І я із своєю родиною також буду радий приєднатися до "Маршу вишиванок".

Klyoma Дата: П`ятниця, 09.07.2010, 10:25 | Сообщение # 108
Підполковник
Завжди вам раді...))

Efimka Дата: П`ятниця, 09.07.2010, 16:58 | Сообщение # 109
Генерал-майор
Quote (SS)
Дуже хороша ідея. І я із своєю родиною також буду радий приєднатися до "Маршу вишиванок".

Будемо раді вас бачити

asura_balata Дата: П`ятниця, 09.07.2010, 21:44 | Сообщение # 110
Сержант
мені здається, що є можливість продемонструвати свій патріотизм в кращий спосіб.інакше це виглядатиме як показуха.краще ходімо всі разом сміття приберем біля річки

Людині по-справжньому належить те,що вона віддала іншим

jackonzolo Дата: Субота, 10.07.2010, 00:32 | Сообщение # 111
Рядовий
Quote (asura_balata)
краще ходімо всі разом сміття приберем біля річки

вибачте за оффтоп, але рельно давайте підемо, а не сидімо тут перед моніторами smile

Радійте життю.

Medelgover Дата: Субота, 10.07.2010, 01:45 | Сообщение # 112
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (asura_balata)
мені здається, що є можливість продемонструвати свій патріотизм в кращий спосіб.інакше це виглядатиме як показуха.краще ходімо всі разом сміття приберем біля річки

у вишиванках! smile

Gagarin Дата: Субота, 10.07.2010, 01:55 | Сообщение # 113
Рядовий
asura_balata, це одна із найкращих думок, що я чув на цьому форумі... а можливо, найкраща smile

Klyoma Дата: Субота, 10.07.2010, 12:28 | Сообщение # 114
Підполковник
Quote (asura_balata)

Вибач, але ось це якраз і називається популізмом, а от якщо ти зможеш це організувати, я з тобою піду..

І ще приходь, справа не в патріотизмі, справа в культурі, яка в Золотоноші як українська так і етична загинається..

Повідомлення відредагував Klyoma - Субота, 10.07.2010, 12:29

asura_balata Дата: Субота, 10.07.2010, 14:50 | Сообщение # 115
Сержант
в моєму розумінні, марш у вишиванках - це вишня на торті.але перш ніж прикрасити торт, треба його ще спекти.це чудова ідея, але до неї треба прийти шляхом якихось попередніх заходів, які би більше містили користі, видимої для інших мешканців.

Klyoma Дата: Субота, 10.07.2010, 18:09 | Сообщение # 116
Підполковник
Твої пропозиції?
Чесно кажучи не розумію причину цієї розмови, якщо я хочу вдягнути вишиванку і пройтися вулицею - це моє право,
я нікого не змушую іти на Марш, якщо для того аби одягнути вишиванку і зустрітися з друзями потрібно зібрати сміття - я не проти.. Та на мій погляд для того щоб перейти до справжніх дій ( прибирання річки) потрібно поглянути хто готовий це зробити і хто розділяє ці погляди... Якщо ти уявляєш собі прибирання річки, а потім зустріч з людьми які це хочуть зробити - це твоє право. Я б хотів зробити український клуб: розвішування листівок (як це роблять на Західній Україні)
не тільки з метою патріотичного виховання , а й з метою здорового виховання... Проводити вишкіл і культурні зустрічі, і прибирання річки можна, та для цього потрібно побачити хто розділяє мої погляди... Моє бажання, як і бажання людей, що зберуться 14 липня ( неважливо буде їх 3 чи 100) показати, що ми - українці і не соромимося цього... Показати культуру України.. Це український вечір.

П.С. Я тебе дуже поважаю і думаю, що ти сама не проти цього заходу і розумієш всю важливість його проведення...=)
Якщо люди зберуться прибирати річку - це вже буде вершина руху...

Efimka Дата: Субота, 10.07.2010, 21:17 | Сообщение # 117
Генерал-майор
Quote (asura_balata)
в моєму розумінні, марш у вишиванках - це вишня на торті.але перш ніж прикрасити торт, треба його ще спекти.це чудова ідея, але до неї треба прийти шляхом якихось попередніх заходів, які би більше містили користі, видимої для інших мешканців.

мені здається,що на прибирання річки не дуже звернуть увагу, та й бажаючих це зробити буде дуже мало.

asura_balata Дата: Субота, 10.07.2010, 21:24 | Сообщение # 118
Сержант
пройтися в красивій вишиванці вечірнім містом у товаристві однодумців, вбраних у не менш красиві вишиванки, провети приємно час і розійтися додому з почуттям власної гідності - це все так поверхово...
якщо чесно, я радію з того, що на форумі взагалі виникають такі теми, що комусь не байдуже, що хтось хоче щось зробити. це значить, що все не так погано у нашому домі,а,можливо, і зовсім непогано.але,назагал,ідею з маршем не поділяю,хоч вона видається мені спокусливою.

стосовно прибирання, то саме такий чи подібний захід показав би, хто є ким.

Повідомлення відредагував asura_balata - Субота, 10.07.2010, 21:33

Medelgover Дата: Субота, 10.07.2010, 22:19 | Сообщение # 119
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (asura_balata)
стосовно прибирання, то саме такий чи подібний захід показав би, хто є ким.

Не можу не погодитися. Хочу від себе додати - що на разі не зрозуміло: чи говоримо про культуру, як загально прийнятті моральні засади, чи про національну культуру? Це на мій погляд різні речі. І мені все ж таки здається, що аж занадто швидко ми перейшли до виховання національної культури в наших Золотонісців. На мій погляд варто спочатку показати, що не варто смітити там, де їси. А на рахунок виховання національної культури - мені сподобалася ідея про вишиванки. Але це можна було б зробити наприклад таким чином (ідеї на майбутнє, оскільки часу вже немає!): організувати похід по вулицям з наступним концертом в парку. Зібрати молоді команди бажаючих виступити (таких можна знайти чимало, яскравий приклад 2007 рік, коли були запрошені команди із Черкасс в знак підтримки Ющенківської партії). Під час концерту можна було б зібрати якісь кошти, (прикладом можна вважати "безкоштовний" концерт хіпанів у 2009 році в будинку культури Золотоноші - коли кошти збиралися добровільно вже після концерту на виході "бардам на дорогу"). А виручені кошти можна пустити на якісь розумні речі - наприклад для підтримки команди дантистів, що їздить з року в рік по нашим сирітським притулкам і лікують зуби. (Доречі хочу закцентувати, що це американські дантисти, які лікують нашим дітям зуби). Є сотні варіантів зробити щось, аби це було якесь практичне значення!
Щоб уникнути дискусії на рахунок питань про оренду апаратури, залу, світла - для цього можна знайти спонсора (наприклад змагання з кікбоксингу, які спонсорувалися черкаською філією магазину Brain.) Я впевнений, що і в нас в Золо знайдуться такі люди, які зможуть "кинути" якусь крихту грошей на подібне дійство. Звичайно - це все пафосно звучить, але немає нічого неможливого. Головне бажання творити добро.

asura_balata Дата: Субота, 10.07.2010, 23:38 | Сообщение # 120
Сержант
я рада,що ти правильно зрозумів мене,Андрію.Але для мене національна культура і моральність - це тотожні поняття.Як каже один мій друг, патріотизм проявляється глибше,коли ти підбереш за кимось папірець,ніж коли ти вдягнеш вишиванку.

п с Тільки не подумайте,що я проти вишиванок,я сама охоче вдягаю свою на свята

Форум » Після уроків » Заходи » Марш вишиванок (патріотичний захід.)
Сторінка 8 з 10«12678910»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz