Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:39

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 5 з 6«123456»
Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Продам Україну по частинах.
Medelgover Дата: Вівторок, 15.06.2010, 00:43 | Сообщение # 61
Administrator
Група: Адміністратори
Статус: Offline
Quote (vinil)
ООн виокремило кілька важливих чинників, серед них: спільна територія проживання, спільна мова, традиції та культура, історія. Ці елементи творять націю.
Для чого я запитав тебе це? Давай мислити разом. В ООН сидять не дурні люди, згоден? А тепер дивись - якщо людина кровно пов"язує себе з українством, але не розмовляє українською - вона не належить до української нації, а лише до українського народу. Якщо людина заперечує котрусь зі сторінок української історії - наприклад Голодомор - ситуація та ж.
Тепер розумієш для чого комуністи намагались відібрати в нас мову, вбити традиції (які безпосередньо пов"язані з мовою (щедрівки чи колядки співаються виключно українською)), розпорошити нас по безмежних просторах СРСР? Є загально визнане правило - нема нації - нема держави. Підкріплюючи його ще одним ланцюжком, отримуємо: нема мови - нема нації, нема нації - нема держави. Звідси вся важливість мовного питання.
А тепер конкретний приклад. Уяви - перед тобою 5 осіб. Практично однакові люди європеоїдної раси, середнього зросту, чоловічої статі, брюнети. Ти лише знаєш, що всі вони - різних націй. І тобі потрібно виокремити зто до якої нації належить. Як ти будеш це робити?
Є лише один варіант - звернутися до них і визначити хто якою мовою говорить. Німець відповість німецькою, бельгієць - бельгійською, італієць - італійською, поляк - польською, а українець якою відповість?

Я тебе із самого початку зрозумів!
Доречі сьогодні спілкувався ще з одним моїм хорошим знайомим. В нього є така проблема - навчався він в російській школі (1 школа). Батьки переважно говорили теж російською. (скажімо це відголосок від старої системи). І коли я його сьогодні (саме ця гілка форуму змусила поцікавитись) запитав чому він не говорить українською (хоча він вважає себе патріотом) - він відповів - що пробував. Але не захотів бути Азаровим. Тому вважає, що краще говорити "чистою" мовою, хоча це і не українською.
А питання української мови - це НАДЗВИЧАЙНО важливе питання. І я повністю погоджуюсь з твоєю думкою. Треба говорити українською, але як бути з тими які по таким причинам не можуть опанувати її?

vinil Дата: Вівторок, 15.06.2010, 00:49 | Сообщение # 62
Нездоланний патріот
Група: Користувачі
Quote (Medelgover)
Доречі сьогодні спілкувався ще з одним моїм хорошим знайомим. В нього є така проблема - навчався він в російській школі (1 школа). Батьки переважно говорили теж російською.

Батьки часом не військові? :]

Quote (Medelgover)
він відповів - що пробував. Але не захотів бути Азаровим.

Кучма, Янукович та Тимошенко коли теж не знали української. Але вони вивчили. Азаров з часом покращить свої знання. Я хвалю його, бо він хоча б намагається і це похвально. Всі, хто вчить будь-яку мову проходять через такі стадії. Але без цього ніяк. Свого часу, коли я лише робив свої перші кроки в польській я був для поляків як ходячий комеді-клаб. Але згодом виговорився і тепер розуміюся з ними без проблем.
Можеш допомогти своєму другу мовною практикою - це єдиний шлях. До речі, цей друг, - не Гагарін часом? :]

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Medelgover Дата: Вівторок, 15.06.2010, 00:55 | Сообщение # 63
Administrator
Група: Адміністратори
Офтопік! wink

Маю надію, що кожен з нас рано чи пізно усвідомить всю важливість речей, які ми тут обговорюємо!

vinil Дата: Вівторок, 15.06.2010, 00:59 | Сообщение # 64
Нездоланний патріот
Quote (Medelgover)
Маю надію, що кожен з нас рано чи пізно усвідомить все, що ми тут обговорюємо.

Радий зустріти однодумця, з яким ми, після довгих диспутів, нарешті порозумілися :]
Прикріплення: 3103861.jpg(60Kb)

Повідомлення відредагував vinil - Вівторок, 15.06.2010, 01:00

pinch Дата: Четвер, 24.06.2010, 02:09 | Сообщение # 65
Рядовий
Привет всем форумчанам.
На правах жителя Золотоноши и гостя портала, выскажу общее впечатление о прочитанном.

Автор, позволь осудить твое высокомерие и неуважительное отношение к людям, выраженное в проведенном эксперименте "реакция на отверстия". Для начала дискуссии существует тысяча и один лицеприятный способ. Провокации тут ни к чему.

Печально осознавать, что даже такой ясный ум и пытливая душа пытаются самореализоваться в споре с фактическими единомышленниками. Разбей мое сообщение на несколько частей, найди противоречия и не точности, добавь несколько цитат и в очередной раз докажи себе и окружающим, что ты лучший спорщик и в отличии от других во всем видишь суть. Но Любовь к Украине измеряется не количеством форумных сообщений, не их содержанием и уж тем более не языком на котором мы в этой любви признаемся.
Её нельзя измерять... лишь тот, в чьем сердце она в избытке, чье сердце открытое и чистое, чьи мечты искренни и наивны - может поделиться любовью с окружающими и изменить мир...

Слава героям Украины!

Gagarin Дата: Четвер, 24.06.2010, 14:56 | Сообщение # 66
Рядовий
даже не знаю, как коротко ответить на такой обширный оверквотинг со стороны товарища vinilа. Подобаться не буду, попробую по пунктам.

- про "злобных кацапов" я говорил с иронией и сарказмом (может у тебя проблемы с чувством юмора, хз).
- про голодомор и геноциц можно дискутировать вечно. Особенно, когда спорят два твердолобо упёртых спорщика. Это пройденный материал... знаю, что ничего путнего из этого не выйдет. Пусть будет по твоему. Меня трудно переубедить (хотя в полне возможно), а тебя, судя по всему, тем более.
- про вот это:

Словосполучення "ісстінний рісскій" (транслітероване) не є словосполученням негативного толку. А щодо російської мови, то про неї взагалі не йшлося.
Панславісти та їх нинішні інтернет-послідовники самі саме називають "истинно русскими" або "исконниками". Для таких є характерним просування ідеї єдиної держави слов"ян під контролем Москви, заперечення національної ідентичності "малих слов"янських народів" (до яких вони і українців відносять), а звідси - заперечення навіть факту Голодомору. Твій друг цілком підпадає під опис "ісконніка".

И где ты увидел в моих трёх(на тот момент в одном) постах всё перечисленное? Я про это говорил? Я отрицал факт голодомора? Может это я в твоих фантазиях поподаю под какие-то описания? Не надо наговаривать на незнакомых людей. Это минимум, неприлично.

Лично для меня словосочетание "іSSтінний руSSкій куратор" прозвучало, как "недоукраїнець", что очень негативно на меня повлияло... будь у меня более слабая психика, я мог себе запросто вскрыть вены, например. И, между прочим, я не признаю факт геноцида, а не голодомора. Голодомор был, и это глупо отрицать. Всё остальное - от лукавого.

А тепер запитання до тебе, Gagarin. Звідки ти взявся і яке ти маєш відношення до нашої школи?

одно слово изменить можно... и получится - Звідки ти взявся і яке ти маєш відношення до нашої України?

знаешь, я даже на мгновение представил себя евреем в нацистской германии. Вроде и живёшь тут всю жизнь, чувствуешь любовь к родине, работаешь на неё, платишь налоги в казну, всё такое. Но тут в один день приходит бесноватый человек в коричневой рубашке и заявляет, что ты не правильный немец. Не такой, как надо. Что у тебя форма черепа не соответствует, или цвет волос, или говоришь ты немного не так, как настоящий немец. Страшно блин.

Lyubustok цитата:
Україну насправді можна продати. Ми продаємо її непомітно і щодня

и то, что я говорил:
Мы её продаём

в первом случае ты готов подписаться под каждым словом автора, а во втором обвиняешь его во всех смертных грехах и обвиняешь в продажности.

если смысл написанного почти совпадает, а реакция и критика диаметрально противоположна, как это назвать?

- прикольный фильм.
- нет, думаю, что ты не прав, он плохой.
- почему?
- потому, что ты баран.

только потому, что один автор пишет на русском языке, а другой на украинском? Принципиально? Или если чужая точка зрения отличается от твоей, то она приравневается к ничтожеству и всячески пренебрегается? Пока у меня только такое впечатление складывается.

твой ворпрос, скорее риторический. Но всё же, я на него отвечу (мало ли, может действительно есть какие-то проблемы с юмором). Надеюсь, объяснять, откуда беруться люди не надо? smile А на форум попал случайно. В асе нажал на ссылку, которую прислал мне друг. Вот. Теперь, конечно, немного сожалею, что это сделал... Зарегистрировался, написал пост, тут же все, кому не лень, стали тыкать лицом в какашки. За то, что не правильный украинец, за то, что не правильно говорю... и в конце концов обозвали тролем(до сих пор не могу понять почему). В общем, очень неприятные ощущения. Как будто ты прибился к стае украинцев, а тебя пытаются из неё выгнать, или даже принудить самому уйти, намекая на твоё недоукраинское существо.

Якщо ти про гагаріна, то цей троль сам звідкись прибіг сюди. Само собою зрозуміло, що "як прибіг, так і побіжить", разом зі своїми недолугими "фактами".

я так понимаю, что тут, на этом форуме, только у тебя самые истинно верные "факты", и устами твоими, чуть ли не сам Господь постит.

В учителя и духовные наставники записался? smile

З.Ы. Если можно, без оверквота. Читать противно. (это пожелание, а не приказ, если чо)

Kurt Дата: Четвер, 24.06.2010, 16:49 | Сообщение # 67
Рядовий
Щоб змінити щось у державі не треба робити гучних промов або самих промов буде не достатньо,треба почати із себе,із сім"ї,із колективу.

Курт

Lyubustok Дата: Четвер, 24.06.2010, 17:16 | Сообщение # 68
Сірий кардинал
Група: Модератори
Від недавнього часу починаю почувати дискомфорт, переглядаючи дискусію, і згадую цікаву думку про те, що на світі так багато розумних людей, то чому ж з-поміж них лише незначна кількість може домовитися між собою?
"Усі усіх не люблять. Це біда" (Ліна Костенко) ....Мабуть, апокаліпсис починається з того, що між людьми "холоне любов".
Невже так багато розуму потрібно для того, щоб відрізнити людину-плебея від вільної людини, незалежно від того, якою мовою вона спілкується?
Ці рядки належать поетесі, яка з дитинства чула лише російську, спілкувалася російською і мислить російською, але послухайте, що вона пише:
ПОГОВОРИ СО МНОЙ НА ВАШЕЙ МОВЕ,
КАК ВСЕ В МЕСТЕЧКЕ ВАШЕМ ГОВОРЯТ.
Я все пойму: мне дорог в каждом слове
не только смысл, но - цвет и аромат.
Поговори со мной, мой милый друже,
как шелестящий яблоневый сад.
Моей душе зачемо-то очень нужен
нежнейшей мовы задушевний лад.

Ім'я цієї поетелси Олена Лаврентьєва. Якщо її особиста доля закинула до Києва, то в цьому немає її провини, як немає провини в тому, що вона продовжує мислити і творити по-російськи. Але вона щиро любить Україну і українців.
Одного разу мені довелося розповідати про Україну американським учням, які вважали, що Україна- це Росія. Оскільки англійською не володію, до мене "представили" перекладача. Ним виявився лінгвіст з Москви. Діти були налаштовані чути українську мову. Олег Воскресенський (так його звали) виконував подвійну роботу, адже йому доводилося синхронно перекладати спочатку російскьою, а потім -англійською. Коли я запропонувала:"Давай говоритиму російською",він віповів: "Нет, ни в коем случає. Тогда ты потеряешь самое ценное, что в тебе есть"Відтоді розрізняю тих, хто мав змогу спілкуватися і зрікся, від тих, кому справді тяжко формулювати свої глибокі думки другою мовою. До того ж: усі ми в процесі.
Щиро сподіваюся, що усі учасники цього форуму і супер-цікавої теми зазнають певних позитивних змін у результаті.
Принаймні, тішить те, що всі такі різні, але маємо дещо, що об'єднує нас. То чи не краще акцентувати на тому, що об'єднує, ніж на тому, що різнить? Усім вдячна за щирі пости. Усім, без винятку. Вважаю привілеєм для себе стати частиною цієї теми і цього віртуального товариства.

vinil Дата: Четвер, 24.06.2010, 21:32 | Сообщение # 69
Нездоланний патріот
Quote (pinch)
На правах жителя Золотоноши

Житель Золотоноші? А чому тоді мсце проживання в інформації зазначено - Київ?

Quote (pinch)
Автор, позволь осудить твое высокомерие и неуважительное отношение к людям, выраженное в проведенном эксперименте "реакция на отверстия".

Не дозволяю. Там не було жодної зарозумілості.

Quote (pinch)
Для начала дискуссии существует тысяча и один лицеприятный способ.

Я, як і кожен інший, вільний сам вибирати як починати дискусію.

Quote (pinch)
Разбей мое сообщение на несколько частей, найди противоречия и не точности, добавь несколько цитат и в очередной раз докажи себе и окружающим, что ты лучший спорщик и в отличии от других во всем видишь суть.

Не маю такої мети. Ти зробив хибні висновки.
Quote (pinch)
Но Любовь к Украине измеряется не количеством форумных сообщений, не их содержанием

Якщо любов до України не вимірюється змістом повідомлень, то напевно розмова про способи розведення хом"ячків теж належать до любові до України? Зміст повідомлень важливий.

Quote (pinch)
и уж тем более не языком на котором мы в этой любви признаемся.

То може будемо писати китайською? Чи своєї мови в нас нема?
Quote (pinch)
Её нельзя измерять... лишь тот, в чьем сердце она в избытке, чье сердце открытое и чистое, чьи мечты искренни и наивны - может поделиться любовью с окружающими и изменить мир...

Працюй для України, роби її кращою і тоді міряти не доведеться.
Тепер я маю кілька питань:
Ти прийшов на форум, де всі (хіба за вийнятком такого ж "патріота" Гагаріна) говорять українською. Для чого тут писати іншою мовою? Бажання виділитися? Тільки не потрібно говрити затягану фразу що тобі так зручніше. Зручно може бути щось інше. А писати мовою нації, тим більше, що всі тут теж нею користуються - це вияв поваги і саме того патріотизму, про який ти писав. До речі, це питання і Гагаріна стосується.

Додано (24.06.2010, 21:32)
---------------------------------------------

Quote (Gagarin)
- про "злобных кацапов" я говорил с иронией и сарказмом (может у тебя проблемы с чувством юмора, хз).

Прошу не ображати наших східних сусідів. Серед них чимало адекватних людей.
Quote (Gagarin)
про голодомор и геноциц можно дискутировать вечно

Наведи будь ласка визначення слову "геноцид".
Quote (Gagarin)
И где ты увидел в моих трёх(на тот момент в одном) постах всё перечисленное? Я про это говорил? Я отрицал факт голодомора? Может это я в твоих фантазиях поподаю под какие-то описания? Не надо наговаривать на незнакомых людей. Это минимум, неприлично.

Була наведена лише частина рис. А заперечення Голодомору як факту геноциду ти сам підтвердив.
Quote (Gagarin)
А тепер запитання до тебе, Gagarin. Звідки ти взявся і яке ти маєш відношення до нашої школи? одно слово изменить можно... и получится - Звідки ти взявся і яке ти маєш відношення до нашої України? знаешь, я даже на мгновение представил себя евреем в нацистской германии. Вроде и живёшь тут всю жизнь, чувствуешь любовь к родине, работаешь на неё, платишь налоги в казну, всё такое. Но тут в один день приходит бесноватый человек в коричневой рубашке и заявляет, что ты не правильный немец. Не такой, как надо. Что у тебя форма черепа не соответствует, или цвет волос, или говоришь ты немного не так, как настоящий немец. Страшно блин.

Quote (Gagarin)
Lyubustok цитата: Україну насправді можна продати. Ми продаємо її непомітно і щодня

Навіщо вирвав з контексту лише частину фрази? Засоромився іншої? А повністю вона звучить ось як: "Ми продаємо її непомітно і щодня - зрікаючись мови, прогинаючись під сумнівні авторитети, плазуючи, не шануючи батька та матір, лінуючись, бездумно розкидаючи навколо себе не лише матеріальне сміття, але й словесне... " Бо, якщо ти згоден з тією фразою, то виходить, що ти особисто Україну вже продав, бо української в твоїх коментарях - як води в пустелі.
Quote (Gagarin)
в первом случае ты готов подписаться под каждым словом автора, а во втором обвиняешь его во всех смертных грехах и обвиняешь в продажности.

Вирвані з контексту слова не можуть бути порівнювані.
Quote (Gagarin)
если смысл написанного почти совпадает, а реакция и критика диаметрально противоположна, как это назвать? - прикольный фильм. - нет, думаю, что ты не прав, он плохой. - почему? - потому, что ты баран.

Словесна нісенітниця.
Quote (Gagarin)
только потому, что один автор пишет на русском языке, а другой на украинском? Принципиально? Или если чужая точка зрения отличается от твоей, то она приравневается к ничтожеству и всячески пренебрегается? Пока у меня только такое впечатление складывается.

Я однаково поважаю всі точки зору. Але виривати з контексту слова і намагатись їх порівнювати - повне безглуздя.
Комп"ютерна термінологія, зокрема її інтернет частина має більш-менш чітку визначеність. Хто такий троль - я говорив. Це характеристика людини, яка робить певні дії, а не тавро на все життя. Перші твої пости говорили про певну належність. всі ми удосконалюємось, взаємодіючи. Сподіваюсь побачити тебе тут і надалі, кожен голос важливий.
Питання на завершення: якщо ти вважаєш себе патріотом (сподіваюсь це так?), то чому б тобі не зробити подарунок Україні і не перейти на українську мову? Для початку - на цьому форумі. Адже ж тобі нічого не заважає?
Прикріплення: 6728505.jpg(14Kb)

Повідомлення відредагував vinil - Четвер, 24.06.2010, 21:34

Ripper Дата: Четвер, 24.06.2010, 21:49 | Сообщение # 70
злісний хуліган
Quote (vinil)
Працюй для України, роби її кращою і тоді міряти не доведеться. Тепер я маю кілька питань: Ти прийшов на форум, де всі (хіба за вийнятком такого ж "патріота" Гагаріна) говорять українською. Для чого тут писати іншою мовою? Бажання виділитися? Тільки не потрібно говрити затягану фразу що тобі так зручніше. Зручно може бути щось інше. А писати мовою нації, тим більше, що всі тут теж нею користуються - це вияв поваги і саме того патріотизму, про який ти писав. До речі, це питання і Гагаріна стосується.

Quote (vinil)
Навіщо вирвав з контексту лише частину фрази? Засоромився іншої? А повністю вона звучить ось як: "Ми продаємо її непомітно і щодня - зрікаючись мови, прогинаючись під сумнівні авторитети, плазуючи, не шануючи батька та матір, лінуючись, бездумно розкидаючи навколо себе не лише матеріальне сміття, але й словесне... " Бо, якщо ти згоден з тією фразою, то виходить, що ти особисто Україну вже продав, бо української в твоїх коментарях - як води в пустелі.

Quote (vinil)
Вирвані з контексту слова не можуть бути порівнювані.

Quote (vinil)
Наведи будь ласка визначення слову "геноцид".

Grammar nazzi.

Kurt Дата: П`ятниця, 25.06.2010, 00:48 | Сообщение # 71
Рядовий
Ще один срач angry angry angry angry angry angry
Терпіть їх не можу......

Курт

LolliROCK Дата: П`ятниця, 25.06.2010, 00:52 | Сообщение # 72
Рядовий
всі такі агресивні....

Lyubustok Дата: П`ятниця, 25.06.2010, 09:55 | Сообщение # 73
Сірий кардинал
Група: Модератори
Ілонко, тут така публіка зібралася, про яку в народі говорили:"Не давай пальця, бо по лікоть відкусить". Мені особисто подобається... "Німих", байдужих і переляканих остерігаюся в житті значно більше. Може, зробити цю гілку закритою, щоб не повідлякувати людей вразливих і з тонкою душевною організацією..?

Gagarin Дата: П`ятниця, 25.06.2010, 10:18 | Сообщение # 74
Рядовий
vinil, ты превзошёл сам себя, и написал просто феноменальный пост. Я предполагал, но всё же, не ожидал от тебя такой прыти(оверквот нереальный. Я такого давно не видел).

Признаюсь чесно, давно не читал форумы. За это время появилось много разной фигни, о которых я не имел осбого понятия. Вот это загадочное слово "Тролль". Ты написал своё определение. Я нашёл своё:

Троллинг (от англ. trolling — ловля рыбы на блесну, не путать с trawling — ловлей рыбы при помощи трала) — постинг заведомо провокационных сообщений с целью вызова волны флуда, флейма, оффтопа, получения негативной реакции пользователей.

теперь твоя цитата:

Я тебе розчарую, але ти не правий. Я створив її (читай уважно!) для того щоб подивитися як відреагує гімназійний загал на подразник національного характеру (рабів і отвори). Щоб зрзуміти рівень патріотизму і наявність (чи відсутність) усвідомлення національної ідеї серед гімназистів.

чистейшей воды правокация. Или нет?

среди прочего из троллинга выделяют:

Политический срач. Следует запостить актуальную политическую проблему, посмотреть на то, как на неё реагирует большинство пользователей, и объявить их глупым зомбированным быдлом, которому промыли мозги. Если к треду ещё и прилепить опрос, то природный срач возникнет сам собой. В 2007—2008 году был наиболее популярен «хохлосрач» про украинцев, русских, газ, украинский язык и культуру. Для запуска требуется присутствие представителей обеих национальностей (или сочувствующих) в чате.

ничего не напоминает? wink

З.Ы. если серьёзно, то на этом форуме классических троллей не существует. Ну, на сколько я понял.

За голод, голодомор и геноцид. Напишу не определения, а как я понимаю эти два слова и понятия.

Голодомор - подчинение человека личным интересам группы людей. Хочешь кушать - делай, что я хочу. Не хочешь - умирай голодной смертью. В нашем случае, группа людей - ЦК ВКП(б), человек - крестьянин (не зависимо от национальности).

Геноцид - уничтожение человека по национальному признаку. В нашем случае, был бы геноцид, если бы группа людей целенаправлено истребляла украинский народ, до полного его уничтожения(чего, слава Аллаху, не произошло).

разница между голодомором и геноцидом:

цель голодомора - добиться от крестьян вступления в колхозы и совхозы. За 1933 год цель была достигнута, и как следствие, голодомор закончился.

цель геноцида - добиться полного уничтожения нации.

яркий пример геноцида - холокост. Нацисты уничтожали бы евреев до полного уничтожения. До последнего еврея. Так бы оно и было, если бы союзники с РККА не пришли хозяйничать на землю Германии.

думается, что если бы группа людей во главе с тов.Сталиным задумали геноцид против украинского народа, им бы никто не помешал бы его осуществить. Ни диаспора, ни ООН, ни ОБСЕ и даже не фонд Виктора Пинчука вместе взятые. (последнее предложение, это шутка, не воспринимай хоть это в штыки)

З.Ы. всё это, наверное, бесполезная трата времени... ну и чёрт с ним.

про злобных кацапов ты так и не понял smile даже не знаю, как тебе это объяснить... *затрудняясь ответить... в задумчивости почёсывает затылок* это наверное сложно... да, очень сложно. Не быть мне, значит, великим петросяном. Ну... значит не судьба.

Я чистосердечно прошу прощения у великого русского народа. Прошу прощения за свой скверный язык, за то, что так пошло обозвал братьев наших кровных, соседей северовосточных. Обещаю более никогда не употреблять на этом форуме слов подобных.

Фух... аж на душе лечге стало smile

про сравнения вырванных фраз из контекста даже не хочу ничего говорить... это из области твердолобости. Если ты не понимаешь элементарных вещей, то я тебе не доктор.

про подарок Украине. Мне уже трудно что-то менять в языковом плане. Но обещаю, что детё моё будет свободно владеть и русским и украинским языком. Надеюсь, и приложу для этого все усилия. Если хоть не я, то моя дитина будет чирикать на калиновій. А пока...

и, возвращаясь, всё же, в тему, после глубокого оффтопа... можно у тебя поинтересоваться, ты в армии служил? так сказать, отдал долг Родине?

Klyoma Дата: П`ятниця, 25.06.2010, 12:22 | Сообщение # 75
Підполковник
Яка різниця голодомор чи геноцид?

Загинуло 10 млн. 2 млн. чи ще скількись?

Якби загинуло 20 тисяч було б комусь легше??

Геноцидом - це не було... Радянська влада вся була трагедією для суспільства СРСР.... Головне як сказав Драч:

"Щоб наші діти не називали нас варварами, які знищили українську культуру та мову."
Головне щоб ми українці тепер теж не забували, що Україна багатонаціональна держава. І не пішли по стежечці шовінізму...
Не треба нам шароварщини, нам птрібно щоб інші хотіли жити на цій землі і говорити українською добровільно...

Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Сторінка 5 з 6«123456»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz