Головна | Реєстрація | Вхід| RSSПонеділок, 23.10.2017, 00:40

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 4 з 6«123456»
Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Продам Україну по частинах.
Klyoma Дата: Неділя, 13.06.2010, 13:27 | Сообщение # 46
Підполковник
Група: Користувачі
Статус: Offline
Краще б ти не писав перші рядки....

Перестань вести себе, як дитина. Вважаєш, що тема не варта твоєї уваги відразу не пиши нічого...

Бо:

Ти по-перше не знаєш людину..

По-друге ти не можеш робити ніякі висновки, тому що читай "по-перше"

Звичайно ти маєш право висловити свою думку, але якщо в тебе є хоч трішечки стриму і етики то ти не почнеш зараз когось в чомусь звинувачувати... Краще б ти вів себе таким яким ти є наспраді, аніж намагався показати себе крутим хлопцем - таким хіба 8-класниць іди чіпляй....

vinil Дата: Понеділок, 14.06.2010, 00:41 | Сообщение # 47
Нездоланний патріот
Бачу, за довгий час поки мене тут не було назбиралось чимало постів на які потрібно відповісти, що ж, почнемо:

Quote (Gagarin)
наверняка, ты скажешь, что это опять злобные кацапы опять что-то там у себя нахимичили.

Заміть, що слово "кацапи" ти сам вживаєш. Знаю, намагаєшся мене спровокувати. Не вийде друже. Не перший рік я таких як ти ганяю.

Quote (Gagarin)
про голодомор - смысл остался, поменялись методы.

Якщо ти плутаєшся в елементарних поняттях голодомору як геноциду і природної депопуляції, розмови в нас з тобою не вийде. Раджу розібратися в мат.частині.
Quote (Gagarin)
P.S. вопрос, на который можешь не отвечать. Если бы не было России и русских, тебе было бы легче жить?

Мені всерівно - є Росія чи нема. Я готовий дружити з будь-ким за умови загальної толерантності і поваги.

А тепер запитання до тебе, Gagarin. Звідки ти взявся і яке ти маєш відношення до нашої школи?

Quote (Iskander)
2 vinil: тобто основний інструмент покращення життя - розмови про те, як нам його покращити.

Абсолютно ні! Не сприймай так буквально. Основний інструмент покращення життя - економічний ріс, демократизація та культурний ренесанс.
Quote (Iskander)
Ці три сторінки тексту не змінили наше життя та життя країни на краще.

Ці три (уже чотири) сторінки показали, що відкрита мною тема - актуальна і знаходить відгуки серед гімназистів та вчителів.
Quote (Iskander)
А доки ми тут говоримо, хтось пише книги, виховує дітей, лікує, тренується, робить когось щасливим.

А хто сказав, що цього не потрібно робити? Крім того потрібно працювати, навчати, розвиватися. Це є складові загального прогресу, про який я говорив раніше. Але також потрібно бути вільною людиною. Вільною не лише мовчати, коли цінності твого народу ганьбляться, а й вільною говорити, заявляти про себе, відстоювати власну національну ідентичність, свої національні цінності.
Quote (Klyoma)
ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЇЇ ПІДНЯТИ ПОТРІБНО ЙТИ ДО МЕТИ РАЗОМ...

Для цього потрібно спочатку визначити мету і дай боже, щоб вона у всіх тут була однакова.

Додано (14.06.2010, 00:22)
---------------------------------------------

Quote (Lyubustok)
Ось у цьому з тобою, Маша, важко не погодитися. Україну насправді можна продати. Ми продаємо її непомітно і щодня - зрікаючись мови, прогинаючись під сумнівні авторитети, плазуючи, не шануючи батька та матір, лінуючись, бездумно розкидаючи навколо себе не лише матеріальне сміття, але й словесне... Перелік можна продовжувати до безкінечності. Колись Україну(вже незалежну державу) відвідали українці з Канади. Так ось після побаченого, почутого і серцем відчутого один із них в інтерв'ю кинув таку фразу: "Україна ніби і є, але де ж знайти українців?" Справді, Україна - це не територія, це ми з вами як носії унікальної культури, духовних цінностей. Якщо ж дух мертвий, а безкультур'я процвітає, то про яку Україну ми говоримо? Слава Богу, українці ще є!!! Коли ж їх буде більше і більше, сильною стане і держава.

Готовий підписатися під кожним словом.
Quote (Klyoma)
А де ж вони? В Канаді, в Бразилії, в США, в Італії ще я Росію забув де проживають 5 млн. Вони не повертаються в свою незалежну державу, це вже не українці... І говорити про це вони не мають права (це звичайно я жорстко сказав).

Категорично з тобою не згоден. Українська діаспора зіграла (і зараз відіграє) дуже важливу роль длля України. Українські діаспоряни видавали книги про злочини комуністичного режиму за часів СРСР, українська культура вбереглася від номенклатурщини у великій мірі завдяки тій же діаспорі. Діаспоряни Канади, США, Австралії та інших країн тиснули на свої уряди коли стояло питання про визнання Незалежності нашої держави, те ж саме стосувалося коли Голодомор визнавався геноцидом. Я можу писати на цю тему нескінченно, але суть, до якої я тебе хочу привести проста - українці закордоном - доситть потужна як економічно, так і політично, сила. Вони теж працюють на Україну.

Додано (14.06.2010, 00:23)

Quote (El_Antonio)
Ця тема-сама і є сміття.

Диспут на тему національної самоідентифікації та візій національного майбутнього ти називаєш сміттям? Може я тебе засмучу, але людина, котра не турбується про майбутнє своєї нації, врешті може опинитись на узбіччі, за класичним прикладом "Свій серед чужиш і чужий серед своїх."

Quote (El_Antonio)
Твердо вірю,що автор створив її для того,щоб знайти когось російськомовногоі почати грузити

Я тебе розчарую, але ти не правий. Я створив її (читай уважно!) для того щоб подивитися як відреагує гімназійний загал на подразник національного характеру (рабів і отвори). Щоб зрзуміти рівень патріотизму і наявність (чи відсутність) усвідомлення національної ідеї серед гімназистів.

Quote (El_Antonio)
(що йому і вдалося)

Якщо ти про гагаріна, то цей троль сам звідкись прибіг сюди. Само собою зрозуміло, що "як прибіг, так і побіжить", разом зі своїми недолугими "фактами".

Quote (El_Antonio)
Ми класні,модні,сучасні,сильні,в нас багата історія,ми перспективні,стильні,мудрі,чудові,ми Українці "афігєнні" =) ( і дівчата в нас найгарніші (факт!) )

Дуже радий від тебе це чути.

Quote (El_Antonio)
P.S.Дайте нам 7-8 років і побачите,всі побачать=)

Ми вже мали 19 років, 7-8 - це для нас недозволена розкіш.

Додано (14.06.2010, 00:41)
Тепер, після того, як я всім відповів, хочу підвести перші підсумки мого спостереження.
Розкрию вам свій задум: мій перший пост (про рабів і отвори) був свого роду як подразник (згадайте для чого роблять пробу Манту). Я хотів побачити як зреагують дописувачі на образу національній честі і гідності. Результати двозначні. З одного боку, дехто справді відкрився, я побачив розумні думки і щирі настрої, інші виявили типове хуторянство і діяли за принципом "моя хата скраю", спускаючи на образи чи ховаючись у загальних фразах, які можна говорити скрізь і завжди.
Відверто радує одне - ніхто не виказав відкритої ворожості до України, її мови чи будь-яких інших національних цінностей. Практично всі (за вийнятком незрозумілого троля-перелітника гагаріна) писали українською мовою. Це тішить.
В часи, коли я ходив до школи не дуло такого рівня національної свідомості, хоча, якщо відверто, то той, який є зараз - теж не на висоті.

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Ripper Дата: Понеділок, 14.06.2010, 09:47 | Сообщение # 48
злісний хуліган

Medelgover Дата: Понеділок, 14.06.2010, 09:50 | Сообщение # 49
Administrator
Група: Адміністратори
Quote (vinil)
А тепер запитання до тебе, Gagarin. Звідки ти взявся і яке ти маєш відношення до нашої школи?

Віталію, це відкритий форум, тому тут має право висловлюватися будь-хто.

Quote (vinil)
Я готовий дружити з будь-ким за умови загальної толерантності і поваги.

Quote (vinil)
Якщо ти про гагаріна, то цей троль сам звідкись прибіг сюди. Само собою зрозуміло, що "як прибіг, так і побіжить", разом зі своїми недолугими "фактами".

Про яку дружбу та загальну толерантність можна далі взагалі говорити (доречі рекомендую ознайомитися з правилами форуму)

Quote (vinil)
Розкрию вам свій задум:

Розкриваю тобі свій задум - це я запросив цю людину, щоб побачити наскільки ти фанатично ставишся до своєї справи (яку я доречі несумнінно підтримую). А саме головне наскільки ти толеранто ставишся до інакомислення. Мої висновки невтішні...

А тепер по порядку

Quote (Gagarin)
вы говорите голодомор?
население Украины 1992 год - 52 056 600 человек.
население Украины 2010 год - 45 742 878 человек.
- 6 313 722 человек. За 18 лет. - 350 тысяч в год. Тоесть, каждый год Украина безвозмездно теряет один город, типа Черкасс.

Що тут не зрозумілого? І до чого ось ця фраза?
Quote (vinil)
Станом на 1 лютого 2010 року[1] чисельність постійного населення України — 45 млн 939 тис 820 мешканців (http://uk.wikipedia.org/wiki/Населення_України)
Прибрехали ви шановний на 200 тисяч, недобре, недобре...

Людина висловила своє ставлення відносно того, що поки ми тут точимо ляси – нас винищують як тарганів! (але це було російською мовою, тому відразу ТАБУ!)

Поїхали далі…

Quote (vinil)
Quote (Gagarin)
Мы не сдаём родину. Мы её продаём. В военкоматах, в больницах, в районных отделениях милиции... каждый день. Может, не завтра, может и не через год-два...
quote(vinil)
От щоб не стати таким як ти, я і відкрив цю тему.

Це яскраво говорить про те, що ти цю людину взагалі не знаєш – а навішуєш ярлики (дуже гарно і якраз в стилі лінії Ющенка-Тимошенко-Януковича)

Quote (vinil)
Quote (Gagarin)
наверняка, ты скажешь, что это опять злобные кацапы опять что-то там у себя нахимичили.
Quote (vinil)
Заміть, що слово "кацапи" ти сам вживаєш. Знаю, намагаєшся мене спровокувати. Не вийде друже. Не перший рік я таких як ти ганяю.

Яскраво показує твою русофобію на рівному місці. А провокувати тебе не потрібно. Ти й так як сірник! wink

Наприкінці хочу сказати: я не приймаю жодну зі сторін, окрім позиції «я українець». Хочу сказати – що поки ми прискіпуємось до того, хто якою мовою говорить, ми починаємо губитися в істині. Поки ні в словах Гагаріна ні в словах Вініла я не побачив загрози для України, тільки загрозу один одному. Сильна та нація – яка єдина.
На останок хочу сказати ще одну річ особисто для тебе Віталію – добре воювати з українофобами, тролями, та іншою нечестю, а спробуй повоювати зі своїми батьками (які виховані були чисто в комуністичних традиціях).

І зовсім наостанок!

Quote (Klyoma)
Я спочатку був зацікавлений в цій темі, аж доки не почали гидитись мої друзі різних поколінь...всі розумні і підковані хлопці, з майже однаковими поглядами.. Я не хочу зараз підтримувати когось, це булоб неправильно...
Тому от що я скажу... Ми усі на цьому форумі любимо свою Україну, скажіть хіба можна її любити по різному...

vinil Дата: Понеділок, 14.06.2010, 09:52 | Сообщение # 50
Нездоланний патріот
Твоя картинка в цій темі до чого?
Прикріплення: 8903909.jpg(26Kb)

Klyoma Дата: Понеділок, 14.06.2010, 10:12 | Сообщение # 51
Підполковник
Quote (vinil)
Категорично з тобою не згоден. Українська діаспора зіграла (і зараз відіграє) дуже важливу роль длля України. Українські діаспоряни видавали книги про злочини комуністичного режиму за часів СРСР, українська культура вбереглася від номенклатурщини у великій мірі завдяки тій же діаспорі. Діаспоряни Канади, США, Австралії та інших країн тиснули на свої уряди коли стояло питання про визнання Незалежності нашої держави, те ж саме стосувалося коли Голодомор визнавався геноцидом. Я можу писати на цю тему нескінченно, але суть, до якої я тебе хочу привести проста - українці закордоном - доситть потужна як економічно, так і політично, сила. Вони теж працюють на Україну.

Вони тиснули за радянськоъ влади - з цим я згоден. Такі книги як "Лихо з розуму", " Інтернаціоналізм та русифікація".
Але зараз Україна незалежна, потрібно тиснути на нашу владу і потрібно працювати на Україну, ніхто нам не допоможе крім нас самих. Було б досить наївно чекати допомоги від інших країн дотки ми слабі...

Лиш той народ поважають народи, хто народи усі заставляє себе поважать...

vinil Дата: Понеділок, 14.06.2010, 10:47 | Сообщение # 52
Нездоланний патріот
Quote (Medelgover)
Віталію, це відкритий форум, тому тут має право висловлюватися будь-хто.

Так, це відкритий форум, так ти - адмін і ти встановлюєш правила, але перш за все це форум гімназійного сайту, тому очевидно, що учасниками мають бути перш за все гімназисти - колишні і нинішні. Кожен гімназист, який сюди заходить очікує зустріти тут таких же гімназистів як і він сам, а не, образно висловлюючись, "людей з вулиці".
Quote (Medelgover)
Про яку дружбу та загальну толерантність можна далі взагалі говорити (доречі рекомендую ознайомитися з правилами форуму)

Пишучи про дружбу з будь-ким на умовах толерантності, я мав на увазі народи. Я, як українець, відкритий до дружби зі всіма - росіянами, поляками, і т.д. А щодо окремих представників, то з деякими людьми я солі не їв і не хочу мати справу.
Quote (Medelgover)
Розкриваю тобі свій задум - це я запросив цю людину, щоб побачити наскільки ти фанатично ставишся до своєї справи (яку я доречі несумнінно підтримую). А саме головне наскільки ти толеранто ставишся до інакомислення.

Якщо ти безсумнівно підтримуєш цю справу, значить я роблю висновок, що ми однодумці? ;] Щодо толерантності - я толерантно ставлюся до іншої думки, але це не означає що я не вступлю в полеміку з носіями такої думки. Скажу чесно, я віддаю перевагу полеміці вживу - тоді ти бачиш людину, її реакцію і поведінку.
Quote (Medelgover)
вы говорите голодомор? население Украины 1992 год - 52 056 600 человек. население Украины 2010 год - 45 742 878 человек. - 6 313 722 человек. За 18 лет. - 350 тысяч в год. Тоесть, каждый год Украина безвозмездно теряет один город, типа Черкасс. Що тут не зрозумілого? І до чого ось ця фраза? Quote (vinil)Станом на 1 лютого 2010 року[1] чисельність постійного населення України — 45 млн 939 тис 820 мешканців (http://uk.wikipedia.org/wiki/Населення_України) Прибрехали ви шановний на 200 тисяч, недобре, недобре... Людина висловила своє ставлення відносно того, що поки ми тут точимо ляси – нас винищують як тарганів!

Людина може висловити своє ставлення на рахунок чи спекотно сьогодні на вулиці чи ні. А якщо він подає цифри, то претендує на певну долюоб"єктивності. Як людина може бути об"єктивною, якщо з-поміж кількох даних про населення бере найменшу цифру, та й то показник (постійне населення, а чому не сукупне?), який в статистиці вважається додатковим. Маніпуляції? Тому я й уточнив. І саме для цього потрібна була та моя фраза.

Quote (Medelgover)
(але це було російською мовою, тому відразу ТАБУ!)

Андрію, я б попросив не опускатися до рівня перекручувань. Покажи мені де я табував російську у постах, написаних Гагаріном?
Quote (Medelgover)
Це яскраво говорить про те, що ти цю людину взагалі не знаєш – а навішуєш ярлики

Покажи мені, який я ярлик на нього навісив, написавши: "От щоб не стати таким як ти, я і відкрив цю тему."? Він відверто сказав, що продає Україну у воєнкоматах, лікарнях і т.д. Що не зрозумілого?
Quote (Medelgover)
Quote (Gagarin) наверняка, ты скажешь, что это опять злобные кацапы опять что-то там у себя нахимичили. Quote (vinil) Заміть, що слово "кацапи" ти сам вживаєш. Знаю, намагаєшся мене спровокувати. Не вийде друже. Не перший рік я таких як ти ганяю. Яскраво показує твою русофобію на рівному місці. А провокувати тебе не потрібно. Ти й так як сірник!

Сміх та й годі! Де ти тут побачив русофобію? Любий Гагарін називає росіян "злобними кацапами", а я виходжу русофобом? Любий, не треба вішати на мене ярликів там де їх нема.
Може в тебе і склалося враження, що я запальний, але все пізнається у порівнянні. Може дати лінки на кілька форумів до дійсно запальних хлопців ;]
Quote (Medelgover)
Хочу сказати – що поки ми прискіпуємось до того, хто якою мовою говорить, ми починаємо губитися в істині.

"Україну насправді можна продати. Ми продаємо її непомітно і щодня - зрікаючись мови" - це слова Любов Іванівни. Мені тут більше нічого додати.
Quote (Medelgover)
Сильна та нація – яка єдина.

Число для інтересу, зможеш навести риси, які ООН визначило для відрізнення нації від натовпу? Тобто класичну дефініцію нації.
Quote (Medelgover)
На останок хочу сказати ще одну річ особисто для тебе Віталію – добре воювати з українофобами, тролями, та іншою нечестю, а спробуй повоювати зі своїми батьками (які виховані були чисто в комуністичних традиціях).

А для чого мені воювати з батьками? Мої батьки поділяють мої позиції. Я спрямовую свої зусилля на "просвітлення" людей, які заплутались у своїх поглядах чи мають хибні.

Medelgover Дата: Понеділок, 14.06.2010, 11:36 | Сообщение # 53
Administrator
Quote (vinil)
А для чого мені воювати з батьками?

Це стосувалося явно не тебе! І твоїх батьків я знаю і поважаю!

Quote (vinil)
так ти - адмін і ти встановлюєш правила

Все ж таки прочитай правила! wink Там чітко вказано - що: Усі зміни та іновації на форумі відбуваються з урахуванням думок та інтересів користувачів
Свої пропозиції можеш висловлювати ось тут

Quote (Klyoma)
Так, це відкритий форум, але перш за все це форум гімназійного сайту, тому очевидно, що учасниками мають бути перш за все гімназисти - колишні і нинішні. Кожен гімназист, який сюди заходить очікує зустріти тут таких же гімназистів як і він сам, а не, образно висловлюючись, "людей з вулиці".

Але це не означає, що якщо хтось і зайде, то ми маємо його "вигнати". Маю надію що ти розумієш, що якщо ми так будемо робити, то це перетвориться скоріше на якусь "секту" (можливо гучне слово).

Quote (vinil)
Андрію, я б попросив не опускатися до рівня перекручувань. Покажи мені де я табував російську у постах, написаних Гагаріном?

Відповідаю
Quote (Gagarin)
Йой, нарешті і на нашому форумі з"явився іSSтінний руSSкій куратор, який навчить нас, нерадивих правді життя.

Я цю фразу сприймаю однозначно! Це доречі і відповідь на рахунок русофобії.
Якщо ти мав на увазі щось інше, тоді я тебе не правильно зрозумів.

Quote (vinil)
А щодо окремих представників, то з деякими людьми я солі не їв і не хочу мати справу.

Я не вимагаю від тебе "Хрестити" дитину з гагаріним! wink Я лише можу просити тебе залишатися на позиціях толерантності та терпіння.
Особливо якщо вже ти взявся за справу
Quote (vinil)
"просвітлення" людей, які заплутались у своїх поглядах чи мають хибні.

Quote (Gagarin)
Мы не сдаём родину. Мы её продаём. В военкоматах, в больницах, в районных отделениях милиции... каждый день. Может, не завтра, может и не через год-два... но рано или поздно и ты поймёшь, что тоже продаёшь. Так что пока руки чисты, ум прохладен, а серце горит огнём патриотизма, люби её. И доказывая, что она самая красивая и лучшая в мире вселенной, кричи на митингах, парадах, демонстрациях.

Я вважаю, що Гагарін все ж таки мав на увазі наших співвітчизників, а не себе, які роблять це несвідомо. (тим більше я його знаю, він далеко від такого розливу)
Коли ти проходиш повз чергу, коли купляєш якийсь папірець, чи екзамен в університеті, ти здаєш свої принципи. "Так что пока руки чисты, ум прохладен, а серце горит огнём патриотизма, люби её" - хіба це не заклик до дій?! Хіба це не бажання зробити НАШУ Україну кращою? Хіба це не заклик залишатися на своїх принципах до останнього, а не здаватися за "тепле місце"?
В мене запитання - чи хоча б раз тобі Віталію не доводилося купувати наприклад справку про хворобу, або ж хоча б скидуватися на стіл Вашій кафедрі під час навчання? Чи ще щось в такому дусі? Якщо так - то тоді гагарін потрапив у яблучко. Якщо ні - честь і хвала тобі. І ти дуже велике виключення з поміж "сірої" маси людей.Але проблема не тому чи ти зробив це, чи ні. А чи ти визнаєш свою помилку і ідеш шляхом виправлення їх. Щоб своє життя покращити та життя оцієї "сірої" маси людей, які думають лише де грошей заробити на шматок хліба! Не дай людині 3 дні їсти, і вона стане твариною.

ВИ ГОВОРИТЕ ОДНЕ І ТЕЖ! У ВАС ОДНА МЕТА!

Мені шкода, що не всі мої друзі можуть говорити українською мовою. Мені шкода що ми так погано живемо. Але найбільше мені шкода, що ми не чуємо одне одного!

Klyoma Дата: Понеділок, 14.06.2010, 20:40 | Сообщение # 54
Підполковник
Найважче обєднатися, можна тут скільки хочеш розводити тут патетику, але як обєднати багатонаціональну, багатомовну, багаторелігійну державу, якщо не можемо знайти мову ми - діти однієї доби, з майже однаковими поглядами...

vinil Дата: Понеділок, 14.06.2010, 22:27 | Сообщение # 55
Нездоланний патріот
Quote (Medelgover)
Але це не означає, що якщо хтось і зайде, то ми маємо його "вигнати". Маю надію що ти розумієш, що якщо ми так будемо робити, то це перетвориться скоріше на якусь "секту" (можливо гучне слово).

Я не говорив виганяти. (Є таке російське слово "междусобойчик" - воно мені більш імпонує). Хоча я цілком свідомий того, що закриті системи схильні до наростання рівня внутрішньої ентропії.
Quote (Medelgover)
Йой, нарешті і на нашому форумі з"явився іSSтінний руSSкій куратор, який навчить нас, нерадивих правді життя. Я цю фразу сприймаю однозначно! Це доречі і відповідь на рахунок русофобії. Якщо ти мав на увазі щось інше, тоді я тебе не правильно зрозумів.

Словосполучення "ісстінний рісскій" (транслітероване) не є словосполученням негативного толку. А щодо російської мови, то про неї взагалі не йшлося.
Панславісти та їх нинішні інтернет-послідовники самі саме називають "истинно русскими" або "исконниками". Для таких є характерним просування ідеї єдиної держави слов"ян під контролем Москви, заперечення національної ідентичності "малих слов"янських народів" (до яких вони і українців відносять), а звідси - заперечення навіть факту Голодомору. Твій друг цілком підпадає під опис "ісконніка".
Quote (Medelgover)
"Так что пока руки чисты, ум прохладен, а серце горит огнём патриотизма, люби её" - хіба це не заклик до дій?!

Більше схоже на вказівку. Не приймаю команд він абсолютно невідомих людей, яка сама того, вочевидь робити не збирається. (бо чому тоді не "давайте любити її", "люби її"?)
Quote (Medelgover)
В мене запитання - чи хоча б раз тобі Віталію не доводилося купувати наприклад справку про хворобу, або ж хоча б скидуватися на стіл Вашій кафедрі під час навчання?

У нас в університеті різко негативно ставляться до подібної практики. Я закінчив ВУЗ жодного разу навіть не подумавши про такі речі.
Quote (Medelgover)
А чи ти визнаєш свою помилку і ідеш шляхом виправлення їх.

Помилок яких я не робив?
І на останок. Там я задавав тобі 2 запитання, я все ж чекаю на них відповіді :]

vinil Дата: Понеділок, 14.06.2010, 22:33 | Сообщение # 56
Нездоланний патріот
У
Прикріплення: 6880713.jpg(8Kb)

Medelgover Дата: Понеділок, 14.06.2010, 23:43 | Сообщение # 57
Administrator
Quote (vinil)
Там я задавав тобі 2 запитання, я все ж чекаю на них відповіді :]

Будь ласкавий - нагадай на які саме я не відповів!

vinil Дата: Понеділок, 14.06.2010, 23:51 | Сообщение # 58
Нездоланний патріот
Quote (Medelgover)
Будь ласкавий - нагадай на які саме я не відповів!

Ось ці:
"Чисто для інтересу, зможеш навести риси, які ООН визначило для відрізнення нації від натовпу? Тобто класичну дефініцію нації."
"Якщо ти безсумнівно підтримуєш цю справу, значить я роблю висновок, що ми однодумці?"

Буду радий почути відповіді :]

Medelgover Дата: Вівторок, 15.06.2010, 00:20 | Сообщение # 59
Administrator
Quote (vinil)
"Чисто для інтересу, зможеш навести риси, які ООН визначило для відрізнення нації від натовпу? Тобто класичну дефініцію нації."

Буду чесним, я не читав. Але може припустити, що націю відрізняє від натовпу почуття самовизначення, також нації притаманна єдність, та національна свідомість, чого не скажеш про натовп. Якщо помиляюсь - то виправи мене.

Quote (vinil)
"Якщо ти безсумнівно підтримуєш цю справу, значить я роблю висновок, що ми однодумці?"

Якщо ти ще не зрозумів - то так! wink

Маю надію, що відповів на твої запитання! wink

vinil Дата: Вівторок, 15.06.2010, 00:30 | Сообщение # 60
Нездоланний патріот
Quote (Medelgover)
Буду чесним, я не читав. Але може припустити, що націю відрізняє від натовпу почуття самовизначення. Якщо помиляюсь - то виправи мене.

ООн виокремило кілька важливих чинників, серед них: спільна територія проживання, спільна мова, традиції та культура, історія. Ці елементи творять націю.
Для чого я запитав тебе це? Давай мислити разом. В ООН сидять не дурні люди, згоден? А тепер дивись - якщо людина кровно пов"язує себе з українством, але не розмовляє українською - вона не належить до української нації, а лише до українського народу. Якщо людина заперечує котрусь зі сторінок української історії - наприклад Голодомор - ситуація та ж.
Тепер розумієш для чого комуністи намагались відібрати в нас мову, вбити традиції (які безпосередньо пов"язані з мовою (щедрівки чи колядки співаються виключно українською)), розпорошити нас по безмежних просторах СРСР? Є загально визнане правило - нема нації - нема держави. Підкріплюючи його ще одним ланцюжком, отримуємо: нема мови - нема нації, нема нації - нема держави. Звідси вся важливість мовного питання.

А тепер конкретний приклад. Уяви - перед тобою 5 осіб. Практично однакові люди європеоїдної раси, середнього зросту, чоловічої статі, брюнети. Ти лише знаєш, що всі вони - різних націй. І тобі потрібно виокремити зто до якої нації належить. Як ти будеш це робити?
Є лише один варіант - звернутися до них і визначити хто якою мовою говорить. Німець відповість німецькою, бельгієць - бельгійською, італієць - італійською, поляк - польською, а українець якою відповість?

Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Сторінка 4 з 6«123456»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz