Головна | Реєстрація | Вхід| RSSП`ятниця, 24.11.2017, 01:53

[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 3 з 6«123456»
Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Продам Україну по частинах.
vinil Дата: Вівторок, 18.05.2010, 19:32 | Сообщение # 31
Нездоланний патріот
Група: Користувачі
Статус: Offline
Quote (Lyubustok)
А дискусія виходить насправді цікава.

Ви знаєте, Любов Іванівна, ви одна з небагатьох, з ким мені на цьому форумі дійсно цікааво вести розмову. Логіка проста - люблю розумних людей.
Quote (Ripper)
рабами хай інших називає. сам ще й разу пороху не нюхав, боєць невидимого фронту. нехай кічиться сам собою. не бачу сенсу заважати

Скажу тобі так: не доведи Господи нам такої ситуації, за якої українцям доведеться нюхати порох. Для того я і розпочав цю тему, щоб до такого не доходило. А на рахунок невидимого фронту, так спробуй зайти сюди
http://vkontakte.ru/club188296
http://vkontakte.ru/club1001828
http://vkontakte.ru/club8279762
http://vkontakte.ru/club4560364
і хоча б щось написати українською. Суть написаного практично неважлива. Побачиш реакцію.

Quote (Lyubustok)
Переконана, що ця болюча і надзвичайно цікава та актуальна тема, розпочата тобою, буде розвиватися у руслі збудування, хоч започаткував ти її дещо агресивно (це я про отвори і про рабів)

Про отвори і про рабів фраза не моя, то слова нашої землячки Ірени Карпи, які, за моїм задумом, мали послугувати подразником небайдужим, звідки гарно мала б спостерігатися реакція (те, про що говорив Андрій). Думаю, мені це вдалося.
З Правомиром не знайомий.

Додано (18.05.2010, 19:32)
---------------------------------------------

Quote (El_Antonio)
В мене зараз занадто гарний настрій після екзамену,щоб псувати його розмовами з таким тролем-фанатиком як ти

"..В інтернет-термінології, «троль» — це людина, яка розміщує брутальні або провокаційні повідомлення в Інтернеті, наприклад, в дискусійних форумах, перешкоджає обговоренню або ображає його учасників..."
"..мета застосування тролінгу — це, зокрема, відвернення уваги від гострих тем і переведення конструктивного обговорення в перепалку, а також один із методів нападу шляхом агресивного вкидання наклепу, компромату, чуток тощо.."
(http://uk.wikipedia.org/wiki/Тролінг)
Я не буду опускатися до твого рівня і кидатися образами. Ще раз порекомендую справді розібратися в поняттях. І набратися елементарної ввічливості до старших.

Подивіться ті прикріплені малюнки. Це лише квіточки "творчість" українофобів ще й не такі "перли" продукує. Але ж деякі з вас краще будуть мовчати. Бо ж так спокійніше. І націоналізм для вас - це те за що має бути соромно, бо це ж "не модно", чи не так?

Прикріплення: 7890473.jpg(62Kb) · 3647878.jpg(45Kb) · 2100790.jpg(83Kb)

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Повідомлення відредагував vinil - Вівторок, 18.05.2010, 19:48

Gagarin Дата: Вівторок, 18.05.2010, 19:40 | Сообщение # 32
Рядовий
тема плавно уплывает в оффтоп smile

Quote (vinil)
Ніхто не замислюється, що здавши державу ми знов накличемо на себе нові голодомори, репресії і подібне тому. Бо ми ж професійні раби з столітнім досвідом вилизування чужих анальних отворів. Хіба ні?

вы говорите голодомор?
население Украины 1992 год - 52 056 600 человек.
население Украины 2010 год - 45 742 878 человек.

- 6 313 722 человек. За 18 лет. - 350 тысяч в год. Тоесть, каждый год Украина безвозмездно теряет один город, типа Черкасс.

Проснись, Нео.

Голодомор в самом разгаре. Правда, он начался не в этом году... и не с приходом к власти Виктор Фёдоровича. Но это не важно. Вот, он, бандит такой... заключил с Путиным договора и всё... пиши пропала. Сдал, понимаешь, интересы страны, народа. Нигадяй.

Репрессии? Вячеслав Чорновол был патриотом Украины и всю свою сознательную жизнь боролся за её независимость. Для кремлёвских палачей карательной системы, кровожадного режима он был врагом. Более тридцати лет они пытались изжить его с этого света. Но всё тщетно. Сошли на нет палачи, развалилась система, канул в лету режим. Но не долго длилось счастие, как появился у Чорновола новый враг - демократически и суверенный, справедливый и человечный строй людской.

в коммунизме борцы за правду сперва гнили в тюрьме, потом догнивали в земле.
а в демократии те же борцы, минуя первый этап, сразу отправляются в землю.

Ну и конечно, паны. Охотники на людей... Лозинские всякие. ЧКисты чистой воды. Только чкисты были с горячими сердцами и холодными умами, а этим просто делать нефиг.

Кстати, в СССР, можно было свободно перемещаться... "Я узнал, что у меня есть огромная семья... и тропинка и лесок, в поле каждый колосок... это всё моё, родное". И ранее, такое чувство было. Сейчас, его нет. Туда не ходи, сюда не смотри, тут не плавай, тут рыбу не лови, тут грибы не собирай... а если хочешь - плати.

Мы не сдаём родину. Мы её продаём. В военкоматах, в больницах, в районных отделениях милиции... каждый день. Может, не завтра, может и не через год-два... но рано или поздно и ты поймёшь, что тоже продаёшь. Так что пока руки чисты, ум прохладен, а серце горит огнём патриотизма, люби её. И доказывая, что она самая красивая и лучшая в мире вселенной, кричи на митингах, парадах, демонстрациях.

Я знаю, что она самая красивая, и самая лучшая. Но доказывать это уже не могу. Просто искренне, наверняк, не получится.

vinil Дата: Вівторок, 18.05.2010, 20:17 | Сообщение # 33
Нездоланний патріот
Йой, нарешті і на нашому форумі з"явився іSSтінний руSSкій куратор, який навчить нас, нерадивих правді життя. smile А я то вже був почав хвилюватися, як це нас такі особи оминули своєю увагою. Приємно, чорт забирай smile

Quote (Gagarin)
население Украины 2010 год - 45 742 878 человек.

Станом на 1 лютого 2010 року[1] чисельність постійного населення України — 45 млн 939 тис 820 мешканців (http://uk.wikipedia.org/wiki/Населення_України)
Прибрехали ви шановний на 200 тисяч, недобре, недобре...

Quote (Gagarin)
Голодомор в самом разгаре. Правда, он начался не в этом году... и не с приходом к власти Виктор Фёдоровича. Но это не важно. Вот, он, бандит такой... заключил с Путиным договора и всё... пиши пропала. Сдал, понимаешь, интересы страны, народа. Нигадяй.

1) Я так і не зрозумів до чого, власне, тут Віктор Федорович? У нього зараз свої задачі - з вінками боротись, не чіпайте його.
2) Зменшення населення зараз - як наслідок міграції та демографічної депопуляції. Голодомор - це, м"яко кажучи, дещо інше, раджу розібратися у причинах і лише після того щось писати.

Quote (Gagarin)
Репрессии? Вячеслав Чорновол был патриотом Украины и всю свою сознательную жизнь боролся за её независимость. Для кремлёвских палачей карательной системы, кровожадного режима он был врагом. Более тридцати лет они пытались изжить его с этого света. Но всё тщетно. Сошли на нет палачи, развалилась система, канул в лету режим. Но не долго длилось счастие, как появился у Чорновола новый враг - демократически и суверенный, справедливый и человечный строй людской.

Знов подвійні стандарти допису. Чорновіл якраз і уособлював той, як ти його називаєш "демократически и суверенный, справедливый и человечный строй людской", тому й потерпав що від комуністів, що від кучмістів. І не варто надавати такі компліменти епосі Кучми.

Quote (Gagarin)
в коммунизме борцы за правду сперва гнили в тюрьме, потом догнивали в земле. а в демократии те же борцы, минуя первый этап, сразу отправляются в землю.

Ще раз говорю - не плутай демократію з кучмізмом.

Додано (18.05.2010, 20:17)
---------------------------------------------

Quote (Gagarin)
Ну и конечно, паны. Охотники на людей... Лозинские всякие. ЧКисты чистой воды. Только чкисты были с горячими сердцами и холодными умами, а этим просто делать нефиг.

Ця цитата взагалі ні до чого.

Quote (Gagarin)
Кстати, в СССР, можно было свободно перемещаться... "Я узнал, что у меня есть огромная семья... и тропинка и лесок, в поле каждый колосок... это всё моё, родное". И ранее, такое чувство было. Сейчас, его нет. Туда не ходи, сюда не смотри, тут не плавай, тут рыбу не лови, тут грибы не собирай... а если хочешь - плати.

А зараз потрібно платити? Бідний ти наш! Хочеш сказати, що в совку квитки на транспорт даром роздавали?

Quote (Gagarin)
Мы не сдаём родину. Мы её продаём. В военкоматах, в больницах, в районных отделениях милиции... каждый день. Может, не завтра, может и не через год-два...

От щоб не стати таким як ти, я і відкрив цю тему.

Quote (Gagarin)
но рано или поздно и ты поймёшь, что тоже продаёшь.

Помиляєшся шановний, по собі судити не варто.

Quote (Gagarin)
Я знаю, что она самая красивая, и самая лучшая. Но доказывать это уже не могу. Просто искренне, наверняк, не получится.

Шкода. Знач сіра маса поповнилась іще однією одиницею.

"..Найхарактернішою рисою тролінгу є те, що його постійна кінцева мета — привернути увагу до власної персони. Троль хоче відчувати свою значущість і популярність, справити незабутнє враження, і для цього застосовує будь-які засоби. Існує думка, що це люди, які страждають комплексом меншовартості, розчаровані чи стомлені повсякденною рутиною. Але слід пам'ятати, що крім цілком суб'єктивних проявів тролінг взято на озброєння бійцями інформаційних воєн. В цьому випадку мета застосування тролінгу — це, зокрема, відвернення уваги від гострих тем і переведення конструктивного обговорення в перепалку, а також один із методів нападу шляхом агресивного вкидання наклепу, компромату, чуток тощо.." - порівняйте те що говорить про тролінг Вікіпедія з дописом попереднього учасника.

Nemo nascitur sapiens, sed fit.

Kurt Дата: Вівторок, 18.05.2010, 21:29 | Сообщение # 34
Рядовий
Слава Україні!!!!

Курт

Gagarin Дата: Вівторок, 18.05.2010, 21:46 | Сообщение # 35
Рядовий
дружище, я не пытаюсь тебя чему либо учить... живи как знаешь, и как хочешь...

по поводу населения, то я привёл количество населения, по состоянию на 1 марта 2010 года.

"Постоянное население Украины на 1 марта 2010 года насчитывало 45 742 878 человек." (с) ru.wikipedia.org (не веришь, посмотри сам)
наверняка, ты скажешь, что это опять злобные кацапы опять что-то там у себя нахимичили. Ну да ладно. Это сути дела не меняет. Правда, немного неприятно, когда тебя так на ровном месте, привселюдно обвиняют во лжи cry

про голодомор - смысл остался, поменялись методы. В поисках средств и способов пропитания, люди покидают государство. Не думаю, что люди едут на заработки просто так, от хорошей жизни. Это что касается миграций. А демографической депопуляции, то причина там же. Депопуляция не из-за того, что люди стали больше предохраняться, а из-за того, что рожать детей, в такой не стабильной стране людям страшно. Если и рожают - одого ребёнка. Большая редкость - два. Тут, кстате, в теме писали про это...

просто в 33 году людям некуда было бежать... крестьян загоняли в колхоз. Кто подчинился - выжил, чуть позже, выиграл войну, дал потомство, а потом, через 50 лет их внуки называли рабами. Это чисто по-нашему.

про кучмизм интересно было бы услышать от тебя, но не в этой теме, конечно.

про свободу передвижения, ты как-то в лоб принял информацию. Я не про общественный транспорт, если что. Зри в корень.

ну и про сдачу и продажу родины. Ты понял так, как хотел понять. И зная вашего брата, даже не буду пытаться вас в чём-то убеждать. Рано или поздно поймёте или нет - это уже никого не будет интересовать.

про тролинг - познавательно. И любопытно. Можно применить к любому постеру wink

P.S. вопрос, на который можешь не отвечать. Если бы не было России и русских, тебе было бы легче жить?

Kurt Дата: Середа, 19.05.2010, 00:02 | Сообщение # 36
Рядовий
Gagarin,
Цікаво говориш.
"ну и про сдачу и продажу родины. Ты понял так, как хотел понять. И зная вашего брата, даже не буду пытаться вас в чём-то убеждать. Рано или поздно поймёте или нет - это уже никого не будет интересовать."
Скажи правду зараз,ти ж мабуть її знаєш.
Ви самі проголосували за людину,проти якої навіть вінки. smile

Курт

Iskander Дата: Середа, 19.05.2010, 10:00 | Сообщение # 37
Рядовий
2 vinil: тобто основний інструмент покращення життя - розмови про те, як нам його покращити.
Quote (vinil)
повинні говорити, не мовчати, бо з мовчання і починається занепад

Розмовами його не зупинити. Ці три сторінки тексту не змінили наше життя та життя країни на краще. А доки ми тут говоримо, хтось пише книги, виховує дітей, лікує, тренується, робить когось щасливим.
Удачі в демагогії на патріотичну тематику.

Klyoma Дата: Середа, 19.05.2010, 20:04 | Сообщение # 38
Підполковник
Я спочатку був зацікавлений в цій темі, аж доки не почали гидитись мої друзі різних поколінь...всі розумні і підковані хлопці, з майже однаковими поглядами.. Я не хочу зараз підтримувати когось, це булоб неправильно...
Тому от що я скажу... Ми усі на цьому форумі любимо свою Україну, скажіть хіба можна її любити по різному...
Можна дивитися по різному на те як її розбудовувати і тут знову скажу популярні речі...

ДЛЯ ТОГО ЩОБ ЇЇ ПІДНЯТИ ПОТРІБНО ЙТИ ДО МЕТИ РАЗОМ...

ПОТРІБНО ГОВОРИТИ І НЕ ТІЛЬКИ....

ПОТРІБНО ЯКІСНО РОБИТИ СВОЮ РОБОТУ...

ПОТРІБНО ПІДІЙМАТИ НАЦІОНАЛЬНУ СВІДОМІСТЬ: ПРИГАДУВАТИ, АЛЕ НЕ ДИВИТИСЯ НАЗАД ІТИ З ГОРДО ПІДНЯТОЮ ГОЛОВОЮ сюди були б доречні слова Василя Симоненка з вірша "ЯК він ішов"

ХТОСЬ ЗІ МНОЮ НЕ ЗГОДЕН НАПИШІТЬ ЯКЩО НІ?...

Quote (Gagarin)
Вячеслав Чорновол был патриотом Украины и всю свою сознательную жизнь боролся за её независимость. Для кремлёвских палачей карательной системы, кровожадного режима он был врагом. Более тридцати лет они пытались изжить его с этого света. Но всё тщетно. Сошли на нет палачи, развалилась система, канул в лету режим. Но не долго длилось счастие, как появился у Чорновола новый враг - демократически и суверенный, справедливый и человечный строй людской.

Що ти наговорив?

Quote (Gagarin)
вопрос, на который можешь не отвечать. Если бы не было России и русских, тебе было бы легче жить?

До чого тут русофобія?...

G@fik Дата: Неділя, 23.05.2010, 21:03 | Сообщение # 39
Сержант
я ніколи не продам Україну !!!

Маняшка Дата: П`ятниця, 11.06.2010, 23:46 | Сообщение # 40
Рядовий
Україна - це наша батьківщина, вона не товар її не можна ні купити, ні продати. Всі кричать що винні у всіх бідах і негараздах тільки політики, в деяких питаннях, так, але, коли йдеш по вулиці це страшно кучі сміття, на це не можливо дивиться, все починається з маленького, так само і в країні, як ведуть себе люди, так і політики, з таким ставлнням до нас їдуть і з інших країн. Україна рветься в Європу, та яка Європа, спочатку потрібно навчитись жити так як живуть в Європі, не смітити, бути людьми в першу чергу. І взагалі цей безлад тянеться це з 18ст. Та я коли була в Львові,в Трускавці, вулиці чисті, жодного папірця, а ми як живемо, так як навчила Російська влада, вони нас обзивали "брудом Москви" і це справджується жити в цих регіонах, просто неможливо. Ми творці нашої держави, якщо ми не візьмемося за розум і не зупинимо цього хаосу, то ніхто цього не зробить!!!

=)

Lyubustok Дата: Субота, 12.06.2010, 08:48 | Сообщение # 41
Сірий кардинал
Група: Модератори
Ось у цьому з тобою, Маша, важко не погодитися.
Україну насправді можна продати. Ми продаємо її непомітно і щодня - зрікаючись мови, прогинаючись під сумнівні авторитети, плазуючи, не шануючи батька та матір, лінуючись, бездумно розкидаючи навколо себе не лише матеріальне сміття, але й словесне... Перелік можна продовжувати до безкінечності.
Колись Україну(вже незалежну державу) відвідали українці з Канади. Так ось після побаченого, почутого і серцем відчутого один із них в інтерв'ю кинув таку фразу: "Україна ніби і є, але де ж знайти українців?" Справді, Україна - це не територія, це ми з вами як носії унікальної культури, духовних цінностей. Якщо ж дух мертвий, а безкультур'я процвітає, то про яку Україну ми говоримо?
Слава Богу, українці ще є!!! Коли ж їх буде більше і більше, сильною стане і держава.

Medelgover Дата: Субота, 12.06.2010, 14:21 | Сообщение # 42
Administrator
Група: Адміністратори
як кажуть - no comment!

Klyoma Дата: Субота, 12.06.2010, 14:51 | Сообщение # 43
Підполковник
Quote (Маняшка)
Україна рветься в Європу, та яка Європа, спочатку потрібно навчитись жити так як живуть в Європі, не смітити, бути людьми в першу чергу.

Розділяю твою думку, але треба не тільки про це говорити, а й робити, почнімо з маленьког - з себе, з тебе...І т. д.

Quote (Lyubustok)
Колись Україну(вже незалежну державу) відвідали українці з Канади. Так ось після побаченого, почутого і серцем відчутого один із них в інтерв'ю кинув таку фразу: "Україна ніби і є, але де ж знайти українців?"

А де ж вони? В Канаді, в Бразилії, в США, в Італії ще я Росію забув де проживають 5 млн. Вони не повертаються в свою незалежну державу, це вже не українці... І говорити про це вони не мають права (це звичайно я жорстко сказав).

Ну а "Собаче серце" - це один з моїх улюблених фільмів, мабуть разів 7 дивився... Багато гарних цитат наприклад: "Якщо хочете зіпсувати собі апетит почитайте радянські газети". Як людину Булгакова поважаю, а як українця - ні....

Маняшка Дата: Субота, 12.06.2010, 15:24 | Сообщение # 44
Рядовий
Раджу послухати гурт "Хочу Ще", всі пісні на українській мові, вони прославляють Україну, це досить молодий гурт, але вони намагаються до людей донести, свою любов до батьківщини і виховати в людях цей патріотизм який, нажаль, присутній не в усіх!!

=)

El_Antonio Дата: Неділя, 13.06.2010, 03:05 | Сообщение # 45
Сержант
Ця тема-сама і є сміття.Твердо вірю,що автор створив її для того,щоб знайти когось російськомовногоі почати грузити(що йому і вдалося).Принципово не відповів.Поки отак "нитимемо",поки і буде погано.

Ми класні,модні,сучасні,сильні,в нас багата історія,ми перспективні,стильні,мудрі,чудові,ми Українці "афігєнні" =) ( і дівчата в нас найгарніші (факт!) )
Більше тут не писатиму.

P.S.Дайте нам 7-8 років і побачите,всі побачать=)

...

Форум » Після уроків » Політика » Продам Україну по частинах. (Купи-продай або наші реалії.)
Сторінка 3 з 6«123456»
Пошук:

zologymnasium.ucoz.ua © 2017
Хостинг від uCoz